Świątek tylko bezradnie spojrzała. Niesamowite, co zrobiła rywalka

Coco Gauff w meczu z Igą Świątek na turnieju WTA Cincinnati raz po raz zaskakiwała świetnymi uderzeniami. Po jednej z akcji w wykonaniu Amerykanki liderka rankingu WTA nie kryła zdumienia.

Piotr Bobakowski
akcja z meczu Świątek vs Gauff, WTA Cincinnati 2023 Twitter / twitter.com/CincyTennis / Na zdjęciu: akcja z meczu Świątek vs Gauff, WTA Cincinnati 2023
Coco Gauff bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę Idze Świątek w półfinale turnieju WTA 1000 na kortach w Cincinnati (relacja TUTAJ).

Amerykańska tenisistka wygrała pierwszego seta w tie-breaku (7-2). W secie otwarcia Gauff prezentowała się znakomicie. Jej niektóre akcje były nagradzane przez publiczność owacją na stojąco.

W szóstym gemie 19-latka przeszła samą siebie, wprawiając przy tym w osłupienie Świątek. Reprezentantka USA najpierw obroniła w niesamowitych okolicznościach kilka piłek, by w pewnym momencie przejąć inicjatywę i zdobyć punkt.

Liderka rankingu WTA była bezradna wobec wspaniałego zagrania rywalki. "Coco uderzenie" - skomentowano na twitterowym koncie turnieju w Cincinnati, gdzie udostępniono wideo z popisową akcją Gauff (patrz poniżej).

Zobacz:
"Muszę oddychać". Świątek tłumaczy się z kłótni z sędzią

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)