Liga Światowa: Polska - Iran na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Karolina Biesik
3:0 (25:23, 25:20, 25:17) Blok Buszka zakończył spotkanie ! Polacy wygrywają 3:0.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Przypominamy, że o ewentualnym awansie Polaków do turnieju finałowego zadecyduje jutrzejsze spotkanie Włochy-Brazylia.
Skomentuj 0
2:0 (25:23, 25:20, 24:17) Zaskakująca kiwka Winiarskiego.
Skomentuj 1
2:0 (25:23, 25:20, 23:17) Rafał Buszek punktuje ze skrzydła.
Skomentuj 0
2:0 (25:23, 25:20, 22:17) Irańczycy dotykają siatki. 22 punkt dla biało-czerwonych.
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:23, 25:20, 21:16) Blok duetu Konarski-Nowakowski!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:23, 25:20, 20:16) Konarski przedziera się przez blok Iranu.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:23, 25:20, 19:16) Michał Winiarski posyła zagrywkę w siatkę.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:23, 25:20, 18:15) Efektowna akcja reprezentacji Iranu.
    Skomentuj 1
    • konradt Zgłoś komentarz
      Spieszyć, Spieszyć się panowie. Za kilka minut piłkarze chcą zacząć grać ;-)
      2:0 (25:23, 25:20, 18:14) kolejny błąd po stronie Iranu.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 17:14) Ghaemi posłał swój atak w aut.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 16:14) Goście zdobywają punkt po przerwie technicznej.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 16:13) Irańczycy przebijają piłkę w aut. Druga przerwa techniczna.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 15:13) Biało-czerwoni popełniają błąd w przyjęciu.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      2:0 (25:23, 25:20, 15:12) Irańczycy zdobywają punkt po ataku ze środka.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 15:11) Blok-aut po ataku Dawida Konarskiego.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 14:11) As serwisowy Ghafoura.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 14:10) Irańczycy przełamują blok biało-czerwonych.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 14:9) Drzyzga rozegrał do Nowakowskiego, który kończy bez problemów.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 13:9) Dawid Konarski zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 12:9) Kolejny w tym meczu skuteczny atak Buszka ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 11:8) Ghafour zaatakował po bloku.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 11:7) Rośnie przewaga Polaków!
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 10:7) Rafał Buszek dopisuje kolejny punkt na swoje konto.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 9:7) Dynamiczny atak Ghafoura wpada w nasze boisko.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 9:6) Winiarski zepsuł zagrywkę.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 9:5) Po przerwie technicznej Polacy zdobywają kolejne "oczko".
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 8:5) Kolejny punkt Michała Winiarskiego ! tym razem kapitan biało-czerwonych zdobył punkt zagrywką.
      Skomentuj 1
      2:0 (25:23, 25:20, 7:5) Michał Winiarski skutecznie z drugiej linii.
      Skomentuj 0
      2:0 (25:23, 25:20, 6:5) Kolejny blok biało-czerwonych!
      Skomentuj 2
      • preciosa25 Zgłoś komentarz
        Ciekawe jak może wpuścić Boćka skoro nie ma go w składzie! Pewnie nie ma go nawet w Gdyni :) Przed weekendem trener podaje FIVB meczową 14 i później nie można dokonywać już zmian,
        Czytaj całość
        nawet w przypadku kontuzji! Regulamin to regulamin.
        • nazaro Zgłoś komentarz
          graja dobrze niestety bez atakującego, nie rozumiem trenera , skutecznosć Konarskiego 15% w ataku a on nawet nie probuje na 2-3 akcje wpuścic Boćka, widac resoviak ma duuuzy kredyt zaufania
          moze knocic wszystkie pilki
          2:0 (25:23, 25:20, 5:5) Polacy wyrównują. Szczelny blok Karola Kłosa.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 4:5) Ze środka odpowiadają Polacy. Kończy Karol Kłos.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 3:5) Efektowny atak z krótkiej Irańczyków.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 3:4) tym razem Michał Winiarski zdobywa punkt lekkim atakiem.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 2:4) Błąd Michała Winiarskiego w ataku.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 2:3) Piotr Nowakowski zepsuł zagrywkę.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 2:2) Nowakowski z problemami, ale zdobył punkt atakiem ze środka.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 1:2) Konarski zatrzymany na prawym skrzydle.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 1:1) Rafał Buszek zaserwował w siatkę.
          Skomentuj 0
          2:0 (25:23, 25:20, 1:0) Długa akcja zakończyła się błędem Irańczyków w ataku.
          Skomentuj 0
          Za chwilę początek trzeciej odsłony spotkania.
          Skomentuj 0
          W pierwszych dwóch setach najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobył Rafał Buszek - 12 punktów.
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Zaczyna się 10-minutowa przerwa
          Skomentuj 1
            No to 10 minut przerwy, potem ostatni set w meczu i biegiem na Holandię z Kostaryką :-)
            2:0 (25:23, 25:20) Atak Konarskiego zakończył drugiego seta! Biało-czerwoni prowadzą 2:0 w setach!
            Skomentuj 8
            • nowa Zgłoś komentarz
              Rozpracowanie ich gry przez kolejnych rywali nieuniknione tu się zgodzę :) zobaczymy jak pograją w F6
                Wiesz Nowa, ja to czuję tak, że oczywiście teraz grają bardzo dobrą siatkówkę. Jest solidna zagrywka, siła w ataku, bronią więcej, niż dobrze. Ale to jest do rozpracowania. Ich dużym
                atutem jest szybka i dynamiczna gra. W którymś momencie kolejne dobre ekipy połapią się w ich systemach rozegrania, a wtedy jakość gry Iranu spadnie. Mówię to trochę z rezerwą, bo nie wiadomo, jak długo pociągną na tym trochę efekcie nowości i świeżości. Oni właśnie trochę na tym grają. Bawią się siatkówką i widać, że sprawia im ona przyjemność.
                  Wiesz moim zdaniem ich słabszy moment może wynikać, że awans maja zapewniony i się nie spinają, ale oczywiście mogę się mylić.
                  Zobacz więcej komentarzy (5)
                  1:0 (25:23, 24:20) Karol Kłos zagrywa w siatkę.
                  Skomentuj 1
                    Ci Irańczycy już nie tacy groźni :-) Oni oczywiście zrobili spore postępy ostatnio, ale wystarczy, że my zaczęliśmy grać swoje, to już przestają być zagrożeniem na boisku :-)
                    1:0 (25:23, 24:19) Kłos bez problemów kończy z krótkiej.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 23:18) Tym razem Konarski bezbłędnie z lewego skrzydła.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 22:18) Dawid Konarski zatrzymany na siatce przez blok Iranu.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 22:17) Iran punktuje ze środka.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 21:16) Biało-czerwoni byli blisko podbicia ataku gości, ale ostatecznie punkt trafia na konto Iranu.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 21:15) Goście nie podbijają ataku Konarskiego.
                    Skomentuj 1
                    1:0 (25:23, 20:15) Ghaemi zaatakował po bloku.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 20:14) Rafał Buszek show! Przyjmujący kończy atak z drugiej linii.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 19:14) Buszek po raz drugi z rzędu zdobywa punkt zagrywką!
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 18:14) Rafał Buszek punktuje silną zagrywką.
                    Skomentuj 1
                    1:0 (25:23, 17:14) Irańczycy serwują w siatkę.
                    Skomentuj 1
                    1:0 (25:23, 16:14) Polakom nie udaje się zatrzymać na siatce Ghaemiego.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 16:13) Na drugiej przerwie technicznej prowadzimy 3 punktami.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 15:13) Nowakowski z niewygodnej piłki zaatakował w aut.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 15:11) Irańczycy popełniają błąd. Biało-czerwoni powiększają przewagę.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 14:11) Rafał Buszek atakuje po rękach blokujących.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 13:11) Michał Winiarski zaserwował w siatkę.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 13:10) Polacy zatrzymują potrójnym blokiem Ghafoura!
                    Skomentuj 1
                    1:0 (25:23, 11:10) Mirzajanpour kończy ze skrzydła
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 11:8) Goście psują zagrywkę.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 10:8) Ghafour obija nasz potrójny blok.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 10:7) Wideo-weryfikacja wykazała, że Ghaemi zaatakował w aut.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 9:7) Irańczycy nie wybronili ataku Polaków.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 8:7) Po przerwie Buszek zepsuł swój serwis.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 8:6) Błąd w polu serwisowym popełnili również Irańczycy. Przerwa techniczna.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 7:6) Tym razem Konarski zaserwował niecelnie.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 7:5) Asem serwisowym popisał się Dawid Konarski.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 6:5) Buszek zaatakował po rękach blokujących.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 5:5) Szybkie rozegranie piłki po stronie Iranu zakończone skutecznym atakiem.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 5:4) Rafał Buszek zaatakował nad blokiem i zdobył 5 punkt dla biało-czerwonych.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 3:4) Udane zagranie irańskiego rozgrywającego.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 3:3) Irańczycy punktują atakiem z drugiej linii.
                    Skomentuj 0
                    1:0 (25:23, 2:2) Drzyzga psuje zagrywkę.
                    Skomentuj 1
                      Jeśli nie uda nam się wywalczyć awans do F6, to najważniejszą rzeczą, która pozostanie po tym dwumeczu, to wracanie do formy Winiara! Michał zaczyna już wyraźnie czuć grę.
                      1:0 (25:23, 2:1) Piłka po ataku Konarskiego zahacza o blok.
                      Skomentuj 0
                      1:0 (25:23, 1:1) Skuteczna odpowiedź gości.
                      Skomentuj 0
                      1:0 (25:23, 1:0) Drugiego seta otworzył kolejny w tym spotkaniu dobry atak Winiarskiego.
                      Skomentuj 0
                      Skomentuj 1
                      1:0 (25:23) Polacy wygrywają pierwszego seta! Michał Winiarski zdobywa punkt z lewego skrzydła.
                      Skomentuj 2
                        Cieszy to, jakże inaczej wyglądał dzisiejszy pierwszy set, a jak ten sam wczoraj.
                          Mogło być bardziej spokojnie, bo już 6 punktów przewagi było. Ale i tak dobrze, że jakoś zdołali dojechać :-)
                          0:0 (24:22) W powtórzonej akcji nie było już żadnych wątpliwości. Kończy Nowakowski.
                          Skomentuj 1
                          0:0 (23:22) Sędzia odgwizdał błąd Winiarskiego, ale po wideo weryfikacji zadecydował o powtórzeniu akcji.
                          Skomentuj 0
                          0:0 (23:22) Dwie fenomenalne obrony biało-czerwonych, jednak ostatecznie punkt po ataku ze środka zdobywa Iran.
                          Skomentuj 1
                          0:0 (23:21) Piotr Nowakowski kończy atak z krótkiej.
                          Skomentuj 0
                          0:0 (22:21) Kompletnie nieudane zagranie Buszka.
                          Skomentuj 0
                          0:0 (22:20) Iran zmniejsza straty punktowe. Czas na życzenie Stephana Antigi.
                          Skomentuj 1
                          0:0 (22:18) Zagrywka Konarskiego ląduje minimalnie poza boiskiem.
                          Skomentuj 0
                          0:0 (21:17) Konarski pomylił się w ataku.
                          Skomentuj 2
                          • BartekKO Zgłoś komentarz
                            I pewnie tak bedzie. Ogromna szkoda, że nie wygraliśmy z włochami w pierwszym meczu za 3 pkt mimo piłki w górze na 3:1, ale takie niuanse decydują o tym czy być albo nie być.
                              Będzie żal, jak dzisiaj w miarę pewnie wygramy, a jutro z Włoch Brazylia wywiezie 3pkt.
                              0:0 (21:15) Kolejny punkt dla Polski! Kłos punktuje zagrywką.
                              Skomentuj 0
                              0:0 (20:15) Dawid Konarski zaatakował po rękach blokujących i zdobył 20 "oczko" dla reprezentacji Polski.
                              Skomentuj 0
                              0:0 (19:15) Biało-czerwoni zatrzymują blokiem Ghafoura.
                              Skomentuj 0
                              0:0 (18:15) Seyed psuje zagrywkę.
                              Skomentuj 1
                                Ale całkiem fajnie i spokojnie dziś to wygląda. Pewnie. Bez nerwów. Poukładanie.
                                0:0 (17:15) Seyed obija ręce biało-czerwonych. O czas poprosił Stephane Antiga.
                                Skomentuj 0
                                0:0 (17:13) Tym razem piłka po zagrywce Winiarskiego wypadła na aut.
                                Skomentuj 0
                                0:0 (17:12) Michał Winiarski punktuje zagrywką!
                                Skomentuj 0
                                0:0 (16:12) Na drugiej przerwie technicznej biało-czerwoni prowadzą 4 punktami. Polacy zdecydowanie lepiej rozpoczęli mecz niż w piątkowy wieczór.
                                Skomentuj 0
                                0:0 (15:12) Konarski został zatrzymany przez potrójny blok.
                                Skomentuj 0
                                0:0 (15:11) Efektownym atakiem popisał się Seyed.
                                Skomentuj 0
                                0:0 (15:10) Irańczycy nie podbijają ataku Michała Winiarskiego.
                                Skomentuj 0
                                0:0 (14:9) Punktuje kapitan reprezentacji Polski: Michał Winiarski.
                                Skomentuj 2
                                  Jest jeszcze Kubiak :)
                                    Na ten moment, Buszek to jest dla mnie podstawowy przyjmujący na mecze MŚ. Bardzo podoba mi się jego gra! Pytanie : kto jako drugi do niego dołączy? Winiarski zaczyna się rozkręcać.
                                    Tylko co z Kurkiem??
                                    0:0 (13:9) Bardzo silny atak z lewego skrzydła przynosi 9 punkt dla Iranu.
                                    Skomentuj 0
                                    0:0 (13:8) Piłka po ofiarnej obronie Ignaczaka niestety wypada w aut.
                                    Skomentuj 3
                                    0:0 (12:7) Mirzajanpour kończy z drugiej linii.
                                    Skomentuj 0
                                    0:0 (12:6) Pojedynczy blok ustawił Rafał Buszek ! Czas dla ekipy Iranu.
                                    Skomentuj 0
                                    0:0 (11:6) Dawid Konarski obija blok.
                                    Skomentuj 2
                                    0:0 (10:6) Skuteczna kiwka Piotra Nowakowskiego wpada w boisko po stronie Iranu.
                                    Skomentuj 0
                                    0:0 (9:5) Karol Kłos zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki.
                                    Skomentuj 1
                                      Zupełnie lepiej zaczęli, niż wczoraj! Nasza gra wygląda bardzo pewnie.
                                      0:0 (8:5) Zespoły zeszły na przerwę techniczną po skutecznej akcji na skrzydle Rafała Buszka.
                                      Skomentuj 1
                                      0:0 (7:4) Irańczycy obronili atak Buszka, ale ostatecznie punkt atakiem ze środka zdobył Karol Kłos.
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (6:4) As serwisowy Michała Winiarskiego!
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (4:4) Bardzo dobra akcja ze środka przeprowadzona przez gości.
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (4:3) Irańczycy psują zagrywkę.
                                      Skomentuj 1
                                      0:0 (3:3) Punktuje Ghafour, który w piątkowym spotkaniu zdobył 22 "oczka".
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (3:2) Tym razem Nowakowski kończy ze środka.
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (2:1) Piłka po ataku Piotra Nowakowskiego wylądowała na aucie.
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (2:0) Ghafour zaatakował w aut.
                                      Skomentuj 0
                                      0:0 (1:0) Mecz rozpoczął się od długiej akcji. Sędzia odgwizdał podwójne odbicie po stronie Iranu.
                                      Skomentuj 0
                                      Składy: Polska: Drzyzga, Kłos, Buszek, Nowakowski, Winiarski, Konarski, Zatorski (libero), Ignaczak (libero) Iran: Marouflakrani, Ghaemi, Mousavi Eraghi Seyed, Gholami, Ghafour, Mirzajanpour, Zarif Ahangaran (libero)