PlusLiga: Czarni Radom - AZS PW na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Adrian Heluszka
3:0 (25:19, 25:17, 25:17) Jakub Wachnik kończy spotkanie! Radomianie pewnie wygrywają 3:0! MVP spotkania został wybrany Wachnik.
Skomentuj 0
Na koniec zapraszamy jeszcze raz do zajrzenia na nasze profile na portalach społecznościowych: Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach portalu SportoweFakty.pl.
Skomentuj 0
2:0 (25:19, 25:17, 21:16) Gospodarze spokojnie kroczą do zwycięstwa.
Skomentuj 0
2:0 (25:19, 25:17, 18:13) Po kontrze wykorzystanej przez Kooistre przerwa na żądanie trenera gości.
Skomentuj 0
2:0 (25:19, 25:17, 16:11) Dwukrotnie potężne zagrywki posyła Iwan Kolew, ale Kooistra pozwala radomianom uciec z niewygodnego ustawienia. Po błędzie Dawid Gunii 16:11 na drugiej przerwie technicznej.
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:19, 25:17, 12:9) Dwa bloki z rzędu warszawian i o czas zmuszony był poprosić Robert Prygiel.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17, 11:5) Skuteczny atak Kamińskiego i Czarni wciąż na fali. Michał Stępień zastępuje Juraja Zatko.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17, 8:4) Iwan Kolew zastępuje Artura Szalpuka.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17, 8:4) Czarni powiększają prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17, 6:3) Adrian Gontariu atakuje w antenkę i o przerwę prosi Jakub Bednaruk.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17, 5:3) Wideoweryfikacja na korzyść gospodarzy, którzy prowadzą 5:3.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17, 3:3) Początek trzeciej partii wyrównany. W ekipie Politechniki na parkiecie pozostali Kaczorowski i Smoliński.
    Skomentuj 0
    Cały czas zapraszamy na: Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Przed nami dziesięciominutowa przerwa. Czy warszawianie zdołają jeszcze odmienić losy spotkania?
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:17) Radomianie grają, niczym w transie. Warszawianie natomiast nie mogą natomiast przebudzić się z letargu.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 21:15) Efektowny gwóźdź Gontariu, ale wciąż wysoko prowadzą gospodarze.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 19:12) Warszawianie coraz gorzej przyjmują, co jest tylko wodą na młyn dla bloku Czarnych. Adrian Gontariu na czystej siatce atakuje w aut. Paweł Kaczorowski zastępuje Macieja Pawlińskiego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 16:12) Bardzo prosty błąd popełnił Juraj Zatko i Czarni odskakują na cztery punkty na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 14:11) Gospodarze znów mają trzy punkty przewagi po ataku ze środka  Piovarciego. Przerwa na żądanie trenera Politechniki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 12:11) Przewaga Czarnych stopniała po zagrywkach Adriana Gontariu i bloku na Kooistrze. O czas prosi Robert Prygiel.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 12:8) Bardzo sprytna kiwka Jakuba Wachnika, który wcisnął piłkę miedzy ręcę blokujących, a siatkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 10:6) Świetna przesunięta krótka duetu Neroj-Kamiński. Zmiana w ekipie z Warszawy. Marcina Nowaka zastępuje Przemysław Smoliński.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 8:4) Gospodarze utrzymują przewagę i na pierwszą przerwę techniczną schodzimy przy wyniku 8:4.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 6:3) Świetna seria zagrywek w wykonaniu Jozefa Piovarciego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 3:3) Bardzo długą wymianę kończy Adrian Gontariu i mamy remis 3:3.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 3:1) Po raz kolejny w roli głównej Kooistra. W kontrataku podbił piłkę, upadając na parkiet, ale błyskawicznie się podniósł i zebrał skutecznie do ataku! Czarni na prowadzeniu 3:1.
    Skomentuj 0
    Korzystając z przerwy zapraszamy na: Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19) Paweł Adamajtis zastąpił w polu zagrywki Marcina Nowaka, ale się pomylił i w rezultacie pierwszą partię wygrywają radomianie.
    Skomentuj 0
    0:0 (23:17) Punktowa zagrywka Wachnika. Michał Potera odprowadził tylko piłkę wzrokiem. 23:17 dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:17) As Adriana Gontariu zmusił Roberta Prygla do wzięcia przerwy.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:15) Warszawianie odrobili nieco straty, ale po ataku Kooistry i bloku Holendra do spółki z Piovarcim zrobiło się 21:15. O drugi czas poprosił Jakub Bednaruk.
    Skomentuj 0
    Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości na hali w Radomiu nie brakuje patriotycznych akcentów. Kibice zostali przez organizatorów wyposażeni w polskie flagi, a przed meczem odśpiewano hymn narodowy.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:10) Po ataku Dirka Westphala gospodarze prowadzą sześcioma punktami na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:8) Czarni powiększają przewagę za sprawą bloku Piovarciego, ataku Kooistry i asa serwisowego Wachnika.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:6) Kontrę wykorzystuje Wachnik, po chwili świetny skrót w wykonaniu Bartłomieja Neroja  i zrobiło się 10:6. O czas poprosił Jakub Bednaruk.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:6) Po ataku Wytze Kooistry Czarni prowadzą 8:6 na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:5) Blok Jakuba Wachnika i Jozefa Piovarciego na Dawidzie Gunii daje Czarnym prowadzenie 7:5.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:3) Na początku wyrównana walka punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy: Czarni: Neroj, Wachnik, Westphal, Kooistra, Kamiński, Piovarci, Kowalski (libero) AZS PW: Pawliński, Nowak, Zatko, Szalpuk, Gunia, Gontariu, Potera (libero)
    Skomentuj 0
    Za 15 minut pierwszy gwizdek w Radomiu. Cerrad Czani Radom podejmują AZS Politechnikę Warszawską.