Relację prowadzą : autor:
Tomasz Rosiński
autor:
Michał Biegun
Bartosz Kurek! Dwa asy serwisowe i Polska zwycięża mecz! 3:0 (25:19, 25:21, 25:19)
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.  Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Polacy coraz bliżej zwycięstwa! Vital Heynen prosi o czas. 2:0 (25:19, 25:21, 21:18)
Skomentuj 0
Jakub Jarosz po ciasnym skosie mieści piłkę w polu przeciwników! 2:0 (25:19, 25:21, 19:17)
Skomentuj 0
Michał Kubiak silnym zbiciem obija niemiecki blok! 2:0 (25:19, 25:21, 18:16)
Skomentuj 0
  • Łukasz Żygadło w siatkę i Niemcy coraz bliżej. 2:0 (25:19, 25:21, 17:16)
    Skomentuj 0
    Jakub Jarosz po rękach Niemców i Polacy prowadzą na drugiej przerwie technicznej. 2:0 (25:19, 25:21, 16:15)
    Skomentuj 0
    Simon Tischer blokuje swojego byłego klubowego kolegę, Michała Kubiaka. 2:0 (25:19, 25:21, 15:15)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek tym razem w siatkę. 2:0 (25:19, 25:21, 14:14)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek ustrzelił swoją silną zagrywką Ferdinanda Tille, libero drużyny niemieckiej! 2:0 (25:29, 25:19, 13:13)
    Skomentuj 0
    Duży aut Kurka, Niemcy na prowadzeniu. 2:0 (25:29, 25:19, 11:13)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek zatrzymany na potrójnym blok. 2:0 (25:29, 25:19, 10:11)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer zablokowany! 2:0 (25:29, 25:19, 10:10)
    Skomentuj 0
    Siatkarz Jastrzębskiego Węgla, Michał Kubiak, zablokowany po wznowieniu gry. 2:0 (25:19, 25:21, 8:8)
    Skomentuj 0
    Simon Tischer trafia w siatkę i Polacy obejmują prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej. 2:0 (25:19, 25:21, 8:7)
    Skomentuj 0
    Niezawodny Łukasz Wiśniewski z krótkiej! 2:0 (25:19, 25:21, 7:5)
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak w aut i mamy remis. 2:0 (25:19, 25:21, 5:5)
    Skomentuj 0
    Kaliberda atakuje z pipe'a i zdobywa kolejny punkt dla Niemców. 2:0 (25:19, 25:21, 4:3)
    Skomentuj 0
    Atomowy atak Bartosza Kurka po przekątnej! 2:0 (25:19, 25:21, 2:1)
    Skomentuj 0
    W zespole niemieckim trzy zmiany. Simon Tischer, Phillip Collin oraz Ferdinand Tille na boisku od początku partii.
    Skomentuj 0
    Siatkarze już zajęli pozycje na boisku! Pora na trzeciego seta!
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Na szczęście Anastasi ma w swojej ekipie Michała Kubiaka, który atakiem po skosie kończy drugiego seta! 2:0 (25:19, 25:21)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer jednym ostrym cięciem kończy długą wymianę. 1:0 (25:19, 24:21)
    Skomentuj 0
    Kaliberda po dłoniach Polaków. Koniec passy Włodarczyka. 1:0 (25:19, 23:20)
    Skomentuj 0
    Drugi as Włodarczyka! Wejście smoka! 1:0 (25:19, 23:19)
    Skomentuj 0
    I dewastuje Fromma swoją zagrywką! 1:0 (25:19, 22:19)
    Skomentuj 0
    Wojciech Włodarczyk również melduje się na placu gry!
    Skomentuj 0
    Damian Wojtaszek kolejny raz zmienia Kurka.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek z przechodzącej piłki i Polska wciąż na prowadzeniu! 1:0 (25:19, 20:18)
    Skomentuj 0
    Andrea Anastasi prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Georg Grozer przedłuża nadzieje Niemców na zwycięstwo w drugim secie. 1:0 (25:19, 19:18)
    Skomentuj 0
    Kolejny skuteczny atak Jakuba Jarosza! 1:0 (25:19, 18:16)
    Skomentuj 0
    Jakub Jarosz z prawego skrzydła po skosie nie daje szans niemieckim siatkarzom! 1:0 (25:19, 17:14)
    Skomentuj 0
    Christian Fromm trafia z zagrywki w aut i Reprezentacja Polski prowadzi z Niemcami na pierwszej przerwie technicznej. 1:0 (25:19, 16:13)
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak z przechodzącej piłki i Polacy powiększają przewagę. Vital Heynen prosi o czas. 1:0 (25:19, 15:12)
    Skomentuj 0
    Marcus Bohme daleko w aut. 1:0 (25:19, 13:12)
    Skomentuj 0
    Najskuteczniejszym siatkarzem w pierwszym secie był Łukasz Wiśniewski (7pkt)!
    Skomentuj 0
    Przesunięta krótka do Piotra Nowakowskiego i reprezentacja Polski na prowadzeniu. 1:0 (25:19, 10:9)
    Skomentuj 0
    Fromm po przekątnej z lewego skrzydła zdobywa punkt dla swojej drużyny. 1:0 (25:19, 9:8)
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak kiwką daje Polsce prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej! 1:0 (25:19, 8:6)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer dość często nadziewa się dziś na blok polskich siatkarz! 1:0 (25:19, 7:6)
    Skomentuj 0
    Łukasz Żygadło myli się na zagrywce. 1:0 (25:19, 6:6)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer po prostej i mamy remis. 1:0 (25:19, 4:4)
    Skomentuj 0
    Na krótką Wiśniewskiego szybko odpowiada Kaliberda! (1:1)
    Skomentuj 0
    Siatkarze już na boisku! Zaczynamy drugiego seta!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pierwszego seta kończy asem serwisowym środkowy naszej reprezentacji, Łukasz Wiśniewski! 1:0 (25:19)
    Skomentuj 1
    Jakub Jarosz po niemieckim bloku i piłka setowa dla Polaków!
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek w aut i Niemcy zdobywają kolejny punkt. (23:19)
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak w swoim stylu wygrywa walkę na siatce z Lukasem Kampą! (21:15)
    Skomentuj 0
    Na boisku pojawia się Damian Wojtaszek za Bartosza Kurka.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek nie ma dziś litości dla rywali! Tym razem o sile jego serwisu przekonał się niemiecki libero, Markus Steuerwald! (19:13)
    Skomentuj 0
    Po wznowieniu gry, znów pokazał się Kurek! Z lewego skrzydła nie daje szans Niemcom! (17:12)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek omija niemiecki blok i Polacy prowadzą na drugiej przerwie technicznej! (16:12)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer napotyka na niesamowite trudności, najpierw jego atak wybronił Zatorski, a potem przegrał pojedynek na siatce z Łukaszem Wiśniewskim! (15:12)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek ustrzelił w obronie Denisa Kaliberdę! (14:12)
    Skomentuj 0
    Christian Fromm z szóstej strefy i mamy remis. (12:12)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer atomowym asem serwisowym wbija piłkę w boisko Polaków. (12:11)
    Skomentuj 0
    Łukasz Wiśniewski popisuje się kolejnym asem serwisowym! (12:8)
    Skomentuj 0
    Christian Fromm skutecznie z lewego skrzydła. (10:8)
    Skomentuj 0
    Piłka po niemieckim bloku! Kolejny punkt dla Polski! (9:7)
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak bije w aut i już tylko jedno oczko przewagi Polaków.
    Skomentuj 0
    Autowy blok Wiśniewskiego i Niemcy zdobywają kolejny punkt. (8:6)
    Skomentuj 0
    Skuteczna akcja biało-czerwonych i reprezentacja Polski prowadzi na pierwszej przerwie technicznej. (8:5)
    Skomentuj 0
    Marcus Bohme i Piotr Nowakowski psują zagrywki. (7:5)
    Skomentuj 0
    Georg Grozer bije w kratkę, tym razem zatrzymał go polski blok. (6:3)
    Skomentuj 0
    Marcus Bohme wbija siatkarskiego gwoździa w boisko Polaków. (5:3)
    Skomentuj 0
    Jakub Jarosz dwukrotnie nie potrafił skończyć ataku, za to Georg Grozer zrobił to wyśmienicie. (4:2)
    Skomentuj 0
    As serwisowy Łukasza Wiśniewskiego! (4:1)
    Skomentuj 0
    Piotr Nowakowski blokuje Grozera! (3:1)
    Skomentuj 0
    Krótka w wykonaniu Piotra Nowakowskiego i biało-czerwoni obejmują prowadzenie. (2:1)
    Skomentuj 0
    Dużo chaosu na początku spotkania, ale Kurek zdobywa pierwszy punkt dla Polski.
    Skomentuj 0
    Składy: Polska: Żygadło, Jarosz, Wiśniewski, Nowakowski, Kurek, Kubiak, Zatorski (libero) Niemcy: Kampa, Grozer, Fromm, Kaliberda, Bohme, Broschog, Steuerwald (libero)
    Skomentuj 0
    W pierwszym dzisiejszym meczu Holendrzy sensacyjnie pokonali Sborną.
    Skomentuj 0
    W kadrze niemieckiej jest trzech zawodników doskonale znanych kibicom nad Wisłą. Simon Tischer występował w barwach Jastrzębskiego Węgla, a Jochen Schoeps zastąpił w rzeszowskiej Resovii Georga Grozera.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski wygrywała w dwóch spotkaniach, a nasi zachodni sąsiedzi w jednym meczu odnieśli zwycięstwo.
    Skomentuj 0
    Sobotni rywale Polaków grali do tej pory trzykrotnie na Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Największy sukces odnieśli w 2007 roku kiedy to zdobyli złote medale. W 2003 roku zajęli 4. miejsce, a w 2012 drugą lokatę.