Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: Polska - Holandia na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Tomasz Rosiński
autor:
Michał Biegun
Nieporozumienie w szeregach holenderskiej obrony powoduje, że Polacy wygrywają swój pierwszy mecz w Płocku 3:1 (26:28, 25:22, 25:15, 25:18)!
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Już o godzinie 20 kolejne spotkanie Memoriału Huberta Jerzego Wagnera! Niemcy zmierzą się z reprezentacją Rosji! Zapraszamy na relację na żywo!
Skomentuj 0
Niestety Jakub Jarosz trafia w siatkę. (24:18)
Skomentuj 0
Skuteczna kiwka Łukasza Żygadło i Polacy mają piłkę meczową!
Skomentuj 0
I od razu popisuje się asem serwisowym! (23:17)
Skomentuj 0
  • Jakub Jarosz zagrywa przy stanie (22:17).
    Skomentuj 0
    Na całe szczęście w polski zespole jest Bartosz Kurek, który zdobywa kolejny punkt dla naszej reprezentacji! (19:16)
    Skomentuj 0
    Tym razem Michał Winiarski trafia w aut i Holendrzy mają już tylko dwa punkty straty!
    Skomentuj 0
    A na boisku pojawia się Jakub Jarosz.
    Skomentuj 0
    Michał Winiarski obija blok rywali! (18:14)
    Skomentuj 0
    Niespodziewanie pomarańczowi popisali się serią zdobytych punktów i Andrea Anastasi jest zmuszony poprosić o czas. (16:13)
    Skomentuj 0
    Wytze Kooistra, który w międzyczasie pojawił się na boisku, zdobywa punkt blokiem. (16:12)
    Skomentuj 0
    Autowy blok Polaków i Holendrzy zmniejszają dystans do rywali. (16:11)
    Skomentuj 0
    Holendrzy również nie trafili w boisko i biało-czerwoni schodzą z wysokim prowadzeniem na drugą przerwę techniczną! (16:10)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek huknął w aut. (15:10)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek nie daje żadnych szans rywalom! Polacy powiększają prowadzenie. (15:8)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek w natarciu! (14:7)
    Skomentuj 0
    Goście z Holandii w odwrocie! Grzegorz Bociek znów nie do zatrzymania! (12:6)
    Skomentuj 0
    Holendrzy bez szans przy zagrywce Michała Winiarskiego! Edwin Benne prosi o czas. (11:5)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek popisuje się kolejnym skutecznym zagraniem! (10:5)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek zdobywa pierwszy punkt po przerwie! (9:4)
    Skomentuj 0
    Holendrzy dotykają siatki przy ataku Grzegorza Boćka! Polacy prowadzą na pierwszej przerwie technicznej! (8:4)
    Skomentuj 0
    Michał Winiarski nie daje szans rywalom z lewego skrzydła! (7:3)
    Skomentuj 0
    Sprytne zagranie Jelte Mana daje jego drużynie trzeci punkt.
    Skomentuj 0
    Koelewijn myli się na zagrywce. (5:2)
    Skomentuj 0
    Kolejny raz skutecznie zagrał Piotr Nowakowski! (4:1)
    Skomentuj 0
    Piotr Nowakowski atakuje skutecznie z przechodzącej piłki! (2:0)
    Skomentuj 0
    Pierwsze akcja udana dla Polaków! (1:0)
    Skomentuj 0
    Siatkarze obydwu drużyn już na boisku! Zaczynamy czwartą partię!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek kończy trzecią partię! (25:15) Polacy obejmują prowadzenie 2:1!
    Skomentuj 0
    Overbeeke przedłuża nadzieje Holendrów. (23:15)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek kończy zarówno z prawego, jak i lewego skrzydła! (23:14)
    Skomentuj 0
    Nico Freriks zaskoczył Polaków skuteczną kiwką. (22:14)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek kolejny raz przełamuje dłonie blokujących Holendrów! Polacy sukcesywnie dążą do zwycięstwa w trzeciej partii! (22:13)
    Skomentuj 0
    Thijs Ter Horst zatrzymany na potrójnym bloku! (21:13)
    Skomentuj 0
    Niestety myli się minimalnie. (20:13)
    Skomentuj 0
    Michał Kubiak pojawia się na zagrywkę!
    Skomentuj 0
    Holendrzy odpowiadają krótką Roba Bontje. (19:11)
    Skomentuj 0
    Łukasz Żygadło pojedynczym blokiem zdobywa kolejny punkt dla naszej reprezentacji! (19:10)
    Skomentuj 0
    Piotr Nowakowski nie myli się z krótkiej! (18:10)
    Skomentuj 0
    Jeroen Rauwerdink po przerwie zdobywa punkt dla swojego zespołu. (16:9)
    Skomentuj 0
    Czyżby to symptomy lepszej formy naszych kadrowiczów?
    Skomentuj 0
    Klapwijk myli się w ataku i Polacy wysoko prowadzą na drugiej przerwie technicznej! (16:8)
    Skomentuj 0
    Polacy demolują swoich rywali! (15:8)
    Skomentuj 0
    Nimir Abdel-Aziz popisuje się efektowną kiwką i jego zespół zmniejsza straty. (11:7)
    Skomentuj 0
    Jeroen Rauwerdink trafia w boisko z lewego skrzydła. (9:6)
    Skomentuj 0
    Po przerwie Bartosz Kurek trafia poza pole gry i Oranje nadrabiają straty. (8:5)
    Skomentuj 0
    Skuteczna akcja Piotra Nowakowskiego i podopieczni włoskiego szkoleniowca prowadzą na pierwszej przerwie technicznej. (8:4)
    Skomentuj 0
    Niestety polski gigant w końcu trafił w siatkę i Holendrzy odetchnęli z ulgą. (7:4)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek zagrywa jak w transie! Tym razem Holendrzy mieli problem z wyprowadzeniem ataku i nadziali się na polski blok! (6:3)
    Skomentuj 0
    Kolejny as serwisowy młodego atakującego! (5:3). Holendrzy stali jak zamurowani! Edwin Benne prosi o czas!
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek popisuje się asem serwisowym! (3:3)
    Skomentuj 0
    Klapwijk myli się w ataku i kolejny punkt na koncie biało-czerwonych. (2:3)
    Skomentuj 0
    Holendrzy mylą się na zagrywce i Polacy zdobywają pierwszy punkt. (1:2)
    Skomentuj 0
    Zaczynamy trzecią partię od zagrywki Michała Winiarskiego.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Holandii to pierwszy triumfator Memoriału Huberta Jerzego Wagnera z 2003 roku. Do tej pory czterokrotnie grali na tej imprezie i zawsze zdobywali medal. Czy i tym razem będzie podobnie?
    Skomentuj 0
    Druga partia kończy się rezultatem 25:22.
    Skomentuj 0
    Zagrywa Michał Kubiak, a Bartosz Kurek na pojedynczym bloku powstrzymuje Holendrów! Polacy wygrywają drugiego seta i doprowadzają do wyrównania w meczu otwarcia Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.
    Skomentuj 0
    Autowa zagrywka Holendrów i polski zespół ma piłkę setową! (24:22)
    Skomentuj 0
    Klapwijk wciąż sieje popłoch swoimi atakami z prawego skrzydła. (23:22)
    Skomentuj 0
    Długą wymianę ciosów kończy skutecznie Jelte Maan. (22:21)
    Skomentuj 0
    Holendrzy dotykają piłki w bloku i reprezentacja Polski ma już dwa punkty przewagi nad swoimi rywalami! (22:20)
    Skomentuj 0
    Michał Winiarski przełamuje dłonie Holendrów i biało-czerwoni na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    Niestety nasi siatkarze dotykają siatki i wynik cały czas oscyluje w okolicach remisu.
    Skomentuj 0
    Jelte Maan zatrzymany na potrójnym bloku! Polacy wychodzą na jednopunktowe prowadzenie!
    Skomentuj 0
    Klapwijk również nie popisał się udaną zagrywką i wciąż utrzymuje się remis. (19:19)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek trafia w siatkę. (18:19)
    Skomentuj 0
    Kolejny udany blok naszych siatkarzy i mamy remis! (18:18)
    Skomentuj 0
    Przełamanie Polaków! Holendrzy powstrzymani na potrójnym bloku! W roli głównej Grzegorz Bociek!
    Skomentuj 0
    Holendrzy nie dają za wygraną i zdobywają kolejny punkt! Atak Jeroena Rauwerdinka wyprowadza gości na prowadzenie! (16:17)
    Skomentuj 0
    As serwisowy Jelte Maana i mamy remis po 16.
    Skomentuj 0
    Koelewijn zdobywa punkt dla gości tuż po przerwie.
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek po rękach holenderskich blokujących i polski zespół prowadzi na drugiej przerwie technicznej! (16:14)
    Skomentuj 0
    Skuteczna kiwka Boćka i Polacy obejmują dwupunktowe prowadzenie!
    Skomentuj 0
    Klapwijk wreszcie powstrzymany! Skuteczny blok Marcina Możdżonka! (14:12)
    Skomentuj 0
    Niestety Rob Bontje powstrzymuje Michała Winiarskiego i mamy po 12.
    Skomentuj 0
    Piotr Nowakowski poraził rywali swoją zagrywką! (12:11)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek kończy z lewego skrzydła i mamy remis! (10:10). Zapowiada się bardzo wyrównany set.
    Skomentuj 0
    Wreszcie udany atak Boćka! (9:9)
    Skomentuj 0
    Marcin Możdżonek wykorzystuje przechodzącą piłkę i już mamy remis! (8:8)
    Skomentuj 0
    Łukasz Żygadło motywuje swoich kolegów do lepszej gry!
    Skomentuj 0
    Skuteczny atak Klapwijka daje Holendrom jednopunktowe prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej. (7:8)
    Skomentuj 0
    Marcin Możdżonek myli się w ataku i Holendrzy już obejmują prowadzenie!
    Skomentuj 0
    Przedziwna krótka w wykonaniu Roba Bontje i Holendrzy przegrywają już tylko jednym punktem.
    Skomentuj 0
    Jeroen Rauwerdink z lewego skrzydła nie daje szans Bartoszowi Kurkowi. (5:4)
    Skomentuj 0
    Piotr Nowakowski wykorzystuje swój zasięg i Polacy na prowadzeniu! (4:3)
    Skomentuj 0
    Świetna kiwka Łukasza Żygadło! (3:2)
    Skomentuj 0
    Autowy blok Żygadły i Nowakowskiego. (2:2)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek bije po rękach Holendrów! (2:1)
    Skomentuj 0
    Udane otwarcie w wykonaniu Marcina Możdżonka.
    Skomentuj 0
    Rozpoczynamy drugą partię meczu!
    Skomentuj 0
    Podczas gdy cheerleaderki bawią kibiców zebranych w Orlen Arenie w Płocku , Michał Kubiak rozgrzewa się intensywnie wraz z Andrzejem Wroną.
    Skomentuj 0
    Jelte Maan w kuriozalnych okolicznościach zdobywa punkt, a Grzegorz Bociek zostaje zatrzymany na pojedynczym bloku. Polacy przegrywają pierwszego seta. (26:28)
    Skomentuj 0
    Na kłopoty Klapwijk. (26:26)
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek kończy z lewego skrzydła! Setbol dla Polaków! Ale wcześniej o czas poprosił trener Holendrów, Edwin Benne. (26:25)
    Skomentuj 0
    Jelte Maan jest dziś wszędzie! Wciąż piłka setowa dla Holandii!
    Skomentuj 0
    Bartosz Kurek doprowadza do wyrównania!
    Skomentuj 0
    Klapwijk kończy akcję po prostej z prawego skrzydła i będzie piłka setowa dla Holandii. O drugi czas poprosił Andrea Anastasi.
    Skomentuj 0
    Na całe szczęście jest Michał Winiarski! (23:23)
    Skomentuj 0
    Autowy blok Boćka i Holendrzy wychodzą na prowadzenie. (22:23)
    Skomentuj 0
    Jelte Maan kończy atak z szóstej strefy. (21:22)
    Skomentuj 0
    A na boisku melduje się Damian Wojtaszek! I to nie jako libero!
    Skomentuj 0
    Kolejna udana akcja Boćka i mamy remis. (20:20)
    Skomentuj 0
    Jeroen Rauwerdink nic nie robi sobie z polskiego bloku i zdobywa dwudziesty punkt dla Holandii.
    Skomentuj 0
    Nimir Abdel-Aziz i Klapwijk są dziś nie do zatrzymania. (18:19)
    Skomentuj 0
    Niestety psuje zagrywkę i mamy remis. (18:18)
    Skomentuj 0
    Na boisku pojawia się Wojciech Włodarczyk!
    Skomentuj 0
    Klapwijk znów znalazł sposób na polski blok i mamy remis po 17.
    Skomentuj 0
    Niepozorny Jelte Maan jest wszędzie i kończy atak z lewego skrzydła. (16:16)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek zdobywa punkt silnym atakiem z prawego skrzydła i Polacy prowadzą na drugiej przerwie technicznej jednym punktem. (16:15)
    Skomentuj 0
    Autowa zagrywka Piotra Nowakowskiego. (15:15)
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek przekonał się o sile bloku Roba Bontje. (13:15)
    Skomentuj 0
    Klapwijk ustrzelił Pawła Zatorskiego. Oranje wychodzą na jednopunktowe prowadzenie. Trener Andrea Anastasi prosi o czas dla swoich podopiecznych. (13:14)
    Skomentuj 0
    Łukasz Żygadło wypuścił w bój Piotra Nowakowskiego i Polacy na minimalnym prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    Koelewijn z krótkiej i mamy remis po 12.
    Skomentuj 0
    Grzegorz Bociek przełamuje dłonie Holendrów i zdobywa dwunasty punkt dla Polski!
    Skomentuj 0
    Nimir Abdel-Aziz zdobywa drugi punkt bezpośrednio z zagrywki! Przy trzeciej próbie się pomylił. (11:10)
    Skomentuj 0
    Klapwijk znów ustrzelił Polaków z prawego skrzydła. Zagrywa Nimir Abdel-Aziz i sprawił sporo problemów polskim przyjmującym! (10:9)
    Skomentuj 0
    Rob Bontje i Nimir Abdel-Aziz utworzyli mur nie do przejścia dla Bartosza Kurka. (9:7)
    Skomentuj 0
    Wracamy na boisko! Zagrywa Piotr Nowakowski, ale Koelewijn zdobywa punkt dla drużyny holenderskiej.
    Skomentuj 0
    Nieudany blok Nimir Abdel-Aziza i Polacy schodzą zwycięsko na pierwszą przerwę techniczną. (8:5)
    Skomentuj 0
    Niestety w aut i piłkę przejmują Holendrzy. (7:5)
    Skomentuj 0
    Na zagrywce Bartosz Kurek!
    Skomentuj 0
    Długa wymiana pada łupem Polaków! W akcji Grzegorz Bociek! Czyżby nowy atakujący szybko zaaklimatyzował się w pierwszej szóstce? (7:4)