Naj... 4. kolejki PlusLigi

Jacek Pawłowski

Największa kontrowersja: Odmówienie challenge'u trenerowi Jakubowi Bednarukowi w 5. secie meczu BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska
Szkoleniowiec stołecznej ekipy, po przegranym przez jego zespół 2:3 spotkaniu, poinformował, że na ręce komisarza rozgrywek złożył oficjalny protest dotyczący pracy sędziów. Chodziło o sytuację z 5. seta, kiedy to przy wyniku 11:9 dla BBTS Bielsko-Biała, arbitrzy odmówili opiekunowi gości sprawdzenia spornej sytuacji. - Zgłosiłem oficjalny protest do władz PlusLigi, ponieważ nie dopuszczono mnie do challenge'u. Wszystko zrobiłem zgodnie z procedurami, ale moja prośba została odrzucona przez arbitra. Nawet nie wiem z jakiego powodu - przyznał po spotkaniu Jakub Bednaruk.

Fantastyczny Penczew przyćmił Wlazłego. Punkty, bloki, asy - 4. kolejka PlusLigi