Te elementy zawiodły u Polek. Oceniliśmy Biało-Czerwone za półfinał Ligi Narodów

Półfinał Ligi Narodów siatkarek nie potoczył się po myśli Biało-Czerwonych. Polki gładko przegrały 0:3 z Chinkami. W redkacji WP SportoweFakty oceniliśmy nasze reprezentantki i wskazaliśmy, które elementy zawiodły.

Arkadiusz Dudziak
Na zdjęciu: Katarzyna Wenerska

Rozgrywająca:

Katarzyna Wenerska - 3*

Julia Nowicka - 3

Niestety, jak Katarzyna Wenerska przyzwyczaiła nas do bardzo wysokiego poziomu w tegorocznej Lidze Narodów, tak w półfinale zagrała poniżej oczekiwań. Sporo niedokładnych piłek, zwłaszcza na początku, trochę rzadziej gubiła blok rywalek, przez co nasze atakujące miały problemy w ofensywie. Oby w meczu o brąz było lepiej.

Julia Nowicka pojawiała się na podwójnych zmianach, ale jej wejście ani nie pogarszało, ani specjalnie nie poprawiało gry naszych reprezentantek.

*oceny przyznawane są w szkolnej skali 1-6