Popis atakujących. Najlepsza szóstka 25. kolejki PlusLigi

W 25. kolejce PlusLigi świetnie spisali się atakujący, przez co ich wybór sprawił spore problemy. Z tego też powodu na ławce rezerwowych wylądowało dwóch siatkarzy z tej pozycji. Sprawdź, kto według redakcji WP SportoweFakty zasłużył na wyróżnienie.

Jakub Fordon

Rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów)

Asseco Resovia Rzeszów pokonała LUK Lublin 3:1, tym samym wygrywając trzecie spotkanie z rzędu, dzięki czemu umocniła się na prowadzeniu w PlusLidze. Oprócz pierwszego seta gospodarze spisali się bez zarzutu. Przyjęcie stało na wysokim poziomie, co znacznie ułatwiało większość wymian. O dokładne wystawianie dbał Fabian Drzyzga, który dbał o wszystkich swoich kolegów. Dość powiedzieć, że niemal wszyscy skończyli ponad połowę ataków. On sam do dorobku drużyny dołożył trzy punkty, dwa zdobyte dzięki skutecznym blokom, a jeden kiwką.