Passa przerwana. Oceniamy Polki po porażce z Dominikaną na MŚ siatkarek

Reprezentacja Polski przegrała pierwsze spotkanie na MŚ siatkarek. Biało-Czerwone były w stanie ugrać zaledwie jednego seta w starciu z Dominikaną (1:3). Sprawdź, jak oceniliśmy nasze siatkarki za tą porażkę.

Jakub Fordon

Rozgrywające:

Joanna Wołosz - 3,5*
Katarzyna Wenerska - bez oceny

W pierwszym secie trudno było przyczepić się do dyspozycji Wołosz, która starała się schodzić nisko i czekać jak najdłużej z wystawą, aby zmylić rywalki. W kolejnych partiach nie było już tak kolorowo. Było to zdecydowanie jej najsłabsze spotkanie na tym turnieju. W każdej odsłonie meczu na boisku zameldowała się Wenerska, ale grała zbyt krótko, aby ją ocenić.

* - oceny w skali 1-6

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (6)
  • Kazimierz Wieński Zgłoś komentarz
    Tak w ogóle to ledwo 3 dla trenera !!!!!
      Stysiak przegrała mecz ,grała beznadziejnie jak na jej warunki - wstyd !!!!!
      • Lech Łasica Zgłoś komentarz
        Mój komentarz jest konkretny i oczywisty. Jaki był sens eksploatowania najlepszych siatkarek w meczu z drużyną Dominikany/ nr 10 na swiecie a my nr 13/, skoro one wczesniej juz awansowały
        Czytaj całość
        do cwiercfinałów. Wiec dostały lanie. Takie samo lanie bedzie z Turcją! Trzeba było wystawic 2-gi skład i niech sobie przegrywają. Tymczasem 2 cięzkie i niepotrzebnie meczace spotkania dla najlepszych siatkarek- to absolutny błąd taktyczny trenera. Takim samym błedem było pozbycie sie Smarzek i to w sytuacji- kiedy 2 dobre siatkarki/ Czyrniańska i Łukasik/ wypadły z gry! Ten trener jest infantylny-cieszy sie z małych zwycięstw/ np z Koreą/ a nie potrafi rozegrac taktycznie waznych spotkać. Wiadomo, ze Polki w fazie cwiercfinałów odpadną. Brakuje własnie zmienniczek i tego lavarini nie dostrzegł. Rezygnacja ze Smarzek/ nawet jako zmienniczki/ to fatalny błąd trenera. Niezaleznie od tego- to uważam, ze dziewczyny graja bardzo dobre zawody- na miarę rosnacych ich mozliwosci!