Liga Narodów. Walka na całego. Polki nie przestraszyły się Chinek [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Volleyball World  / Mecz Polska - Chiny
Twitter / Volleyball World / Mecz Polska - Chiny

Polskie siatkarki w przedostatniej kolejce zmagań w Lidze Narodów musiały uznać wyższość Chinek (0:3). Końcowy wynik jest jednak trochę mylący, bo Biało-Czerwone zaliczyły naprawdę niezły występ.

Chinki pokonały Polki w trzech setach, ale wbrew pozorom nie był to dla Azjatek łatwy i szybki mecz. Zawodniczki Jacka Nawrockiego dzielnie walczyły o sprawienie niespodzianki i postawiły się wyżej notowanej ekipie z Państwa Środka.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z ostatniego meczu naszych siatkarek. Aż szkoda, że w końcówkach pierwszego i drugiego seta zabrakło Biało-Czerwonym troszeczkę szczęścia.

Kolejnym i ostatnim już przeciwnikiem Polek w Lidze Narodów będą Rosjanki, które musiały uznać w sobotę wyższość Amerykanek. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00.

---> Liga Narodów. Już prawie koniec. Zobacz miejsce Polek ---> Liga Narodów. Amerykanki idą jak burza. Zaskakująca niemoc mistrzyń Europy