Asseco Resovia liderem grupy F (wynik)

Zespół Buyuk Sehir Belediyesi Stambuł w pierwszych dwóch setach stanowił tylko tło dla doskonale dysponowanych rzeszowian. Szczególnie słabo gospodarze zagrali w inauguracyjnej odsłonie, którą przegrali 13:25 mimo, że w pewnym momencie na tablicy widniał remis 11:11! Gdy wydawało się, że jednostronne spotkanie szybko dobiegnie końca mistrzowie Turcji poderwali się do walki. Pomogło im to w wygraniu tylko trzeciego seta. W czwartej partii bowiem zespół prowadzony przez Ljubomira Travice nie powtórzył błędów z poprzedniej odsłony i do końca kontrolował przebieg wydarzeń na boisku wygrywając po raz trzeci w sezonie.

Jacek Pawłowski

Buyuk Sehir Belediyesi Stambuł - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (13:25, 16:25, 25:21, 21:25)

Sehir Belediyesi: Kiyak, Stojkow, Touzinsky, Trommel, Millar, Dunge, Ozdemir (libero) oraz Guc, Fertelli, Ertuglu, Akisik, Cakir

Asseco Resovia: Redwitz, Oivanen, Akhrem, Wika, Kreek, Wojciech Grzyb, Ignaczak (libero) oraz Perłowski, Gierczyński, Papke, Ilić