Problemy Bartosza Kurka. Siatkarz przekazał najnowsze wieści

Bartosz Kurek nie dokończył ostatniego meczu w ramach japońskiej ligi siatkarskiej. Utytułowany atakujący zabrał w tej sprawie głos w mediach społecznościowych.

Rafał Smoliński
Bartosz Kurek Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Bartosz Kurek
W miniony weekend drużyna Wolfdogs Nagoya rywalizowała na wyjeździe z JT Thunders. Bartosz Kurek był jasnym punktem swojego zespołu, ale nie poprowadził ekipy do zwycięstwa. Gospodarze wygrali pierwszy mecz 3:1, a w drugim okazali się lepsi po tie-breaku (więcej tutaj).

Niepokojące wieści pojawiły się po niedzielnym spotkaniu. Reprezentant Polski zdobył w dwóch setach 17 punktów i jego zespół wyszedł na 2:0 w setach. Po przerwie jednak nie wyszedł już na parkiet. Kapitan Wolfdogs Nagoya pozostał w szatni, co zmartwiło jego kibiców.

W poniedziałek głos w tej sprawie zabrał sam zainteresowany. Kurek zamieścił w mediach społecznościowych wpis, z którego wynika, że sprawa nie jest poważna.

"JT Thunders udowodnili, że są lepszą drużyną od nas, ale wciąż mamy wiele szans na poprawę w tym sezonie. Jeśli chodzi o mnie - drobna przerwa na trasie. Mam nadzieję, że wyzdrowieję w krótkim czasie" - napisał 35-latek na Instagramie.

Jak na razie jego klub nie zamieścił w tej sprawie żadnego komentarza. Nie wypowiedział się również trener zespołu.

Drużyna Wolfdogs Nagoya rozegrała jak na razie 14 meczów w lidze japońskiej. Wygrała dziewięć z nich i z dorobkiem 28 punktów zajmuje trzecią pozycję w tabeli.

Joao Felix uszczęśliwił FC Barcelonę. Popis nieskuteczności "Lewego"