Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Skomentuj 0
59 min. - 32:22 - Marko Tarabochia nieskutecznie. Koniec meczu.
Skomentuj 0
59 min. - 32:22 - Rodrigo Corrales skutecznie w bramce. Michał Daszek po raz kolejny popisał się celnym rzutem. Julen Aguinagalde trafia z koła.
Skomentuj 0
58 min. - 31:21 - Adam Wiśniewski zdobywa bramkę. Branko Vujović fauluje w ataku. Michał Daszek skutecznie po szybkim ataku.
Skomentuj 0
58 min. - 31:19 - Błąd Wisły w ataku. Mateusz Jachlewski pomylił się w dobrej sytuacji. Michał Jurecki zdobywa bramkę po kontrataku.
Skomentuj 0
56 min. - 29:19 - Marco Oneto Zuniga wpisał się na listę strzelców. Michał Jurecki odpowiada bramką po indywidualnej akcji.
Skomentuj 0
  • 55 min. - 29:18 - Karol Bielecki zdobywa bramkę z rzutu karnego. Mateusz Kus ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    53 min. - 28:18 - Marko Tarabochia zdobywa bramkę dla Wisły. Marco Oneto Zuniga ukarany wykluczeniem. Rodrigo Corrales dobrze w bramce.
    Skomentuj 0
    51 min. - 28:17 - Marko Tarabochia łatwo zdobywa bramkę. Mateusz Jachlewski trafia ze skrzydła. Wisła gubi piłkę. Tobias Reichmann trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    49 min. - 26:16 - Marko Tarabochia zdobywa bramkę z koła. Michał Jurecki wywalczył rzut karny. Na boisku się zagotowało. Mateusz Piechowski ukarany wykluczeniem. Karol Bielecki zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    48 min. - 25:15 - Manuel Strlek zdobywa bramkę z kontrataku. Adam Wiśniewski pomylił się w doskonałej sytuacji. Julen Aguinagalde nieskutecznie. Denis Buntić ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    45 min. - 24:15 - Sławomir Szmal ponownie skutecznie. Karol Bielecki zablokowany. Valentin Ghionea zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    44 min. - 24:14 - Ivan Nikcević rzuca obok bramki. Dan-Emil Racotea ukarany wykluczeniem. Grzegorz Tkaczyk zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    43 min. - 23:14 - Karol Bielecki po raz dziesiąty trafia do bramki Wisły!
    Skomentuj 0
    42 min. - 22:14 - Marco Oneto Zuniga wywalczył rzut karny. Marko Tarabochia zatrzymany przez Sławomira Szmala!
    Skomentuj 0
    41 min. - 22:14 - Sławomir Szmal po raz kolejny skutecznie. Karol Bielecki ponownie trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    40 min. - 21:14 - Nemanja Zelenović trafia w słupek. Karol Bielecki po raz kolejny popisał się znakomitym rzutem. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    38 min. - 20:14 - Julen Aguinagalde zdobywa bramkę z koła. Sławomir Szmal ponownie zatrzymał atak Wisły. Aguinagalde wywalczył rzut karny. Karol Bielecki zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    36 min. - 18:14 - Karol Bielecki tym razem skutecznie. Nemanja Zelenović fauluje w ataku.
    Skomentuj 0
    36 min. - 17:14 - Karol Bielecki zablokowany i Valentin Ghionea zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    34 min. - 17:13 - Wisła gubi piłkę. Vive w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki nieskutecznie. Dmitrij Żytnikow zdobywa bramkę po wrzutce.
    Skomentuj 0
    32 min. - 17:12 - Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny. Karol Bielecki zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:12 - Nemanja Zelenović zdobywa bramkę, a dodatkowo wykluczony Mateusz Kus.
    Skomentuj 0
    31 min. - 16:11 - Wisła w ataku. Sławomir Szmal skutecznie i Manuel Strlek zmienia kontratak na bramkę.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce prowadzi z Orlen Wisłą Płock 15:11.
    Skomentuj 0
    29 min. - 15:11 - Denis Buntić wyprowadzony na czystą pozycję nie miał problemów ze zdobyciem bramki.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:11 - Dan-Emil Racotea fauluje w ataku. Karol Bielecki trafia w słupek. Racotea zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    27 min. - 14:10 - Nemanja Zelenović zdobywa bramkę. Vive nieskutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    25 min. - 14:9 - Michał Jurecki popisał się znakomitą indywidualną akcją. Strata Wisły i Mateusz Jachlewski zdobywa bramkę z kontrataku. Przypomnijmy, że Vive gra w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    24 min. - 12:9 - Uros Zorman przedarł się przez obronę Wisły. Marco Oneto Zuniga zdobywa bramkę, a dodatkowo wykluczony Mateusz Kus.
    Skomentuj 0
    22 min. - 11:8 - Karol Bielecki trafia z drugiej linii. Michał Daszek trafia ze skrzydła. Piotr Chrapkowski ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    22 min. - 10:7 - Wisła traci piłkę. Vive w ataku pozycyjnym, jednak także traci piłkę. Michał Daszek zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    21 min. - 10:6 - Karol Bielecki trafia ze skrzydła. Marcin Wichary broni rzut karny, z siedmiu metrów nie trafił Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 0
    19 min. - 9:6 - Dan-Emil Racotea przełamuje niemoc Wisły. Kolejna strata Vive. Racotea tym razem gorszy od Sławomira Szmala. Czas dla mistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    16 min. - 9:5 - Nemanja Zelenović i Adam Wiśniewski zatrzymani przez Sławomira Szmala. Trwa koncert Kasy. Faul w ataku Vive.
    Skomentuj 0
    15 min. - 9:5 - Sławomir Szmal zamurował bramkę. Ivan Cupić pomylił się w dobrej sytuacji ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    15 min. - 9:5 - Wisła gubi piłkę. Vive w ataku pozycyjnym. Manolo Cadenas ukarany wykluczeniem za zbyt żywiołowe reakcje. Manuel Strlek wywalczył rzut karny. Karol Bielecki zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    13 min. - 8:5 - Sławomir Szmal skutecznie w bramce. Grzegorz Tkaczyk trafia ze środka rozegrania.
    Skomentuj 0
    12 min. - 7:5 - Dan-Emil Racotea rzuca nieskutecznie. Michał Jurecki także się pomylił.
    Skomentuj 0
    11 min. - 7:5 - Czas dla Orlen Wisły Płock.
    Skomentuj 0
    11 min. - 7:5 - Marko Tarabochia ukarany wykluczeniem. Ivan Cupić trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    10 min. - 6:5 - Sławomir Szmal dwukrotnie popisał się znakomitymi paradami. Vive gubi piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Marko Tarabochia.
    Skomentuj 0
    9 min. - 6:4 - Sławomir Szmal skutecznie w bramce i Vive przed szansą na objęcie prowadzenia. Michał Jurecki popisał się efektownym rzutem z drugiej linii. Wisła traci piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Manuel Strlek.
    Skomentuj 0
    7 min. - 4:4 - Nemanja Zelenović popisał się efektowną wkrętką. Julen Aguinagalde trafia z koła.
    Skomentuj 0
    6 min. - 3:3 - Ivan Cupić zdobywa bramkę ze skrzydła. Wisła długo rozgrywa akcję, bez powodzenia. Vive w natarciu. Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny. Karol Bielecki doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    4 min. - 1:3 - Michał Jurecki ukarany wykluczeniem. Znakomita akcja Wisły, z czystej pozycji trafia Nemanja Zelenović!
    Skomentuj 0
    3 min. - 1:2 - Grzegorz Tkaczyk rzuca skutecznie ze środka rozegrania. Natychmiast odpowiada Miljan Pusica.
    Skomentuj 0
    1 min. - 0:1 - Spotkanie rozpoczęli kielczanie. Karol Bielecki gubi piłkę i kontratak na bramkę zamienia Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się przedmeczowa prezentacja drużyn.
    Skomentuj 0
    Faworytem spotkania w Hali Legionów jest Vive. W minionym sezonie kielczanie sześciokrotnie pokonali Wisłę.
    Skomentuj 0
    W zespole z Kielc zbraknie trójki kontuzjowanych zawodników: Mariusza Jurkiewicza, Krzysztofa Lijewskiego, Marina Sego oraz Pawła Paczkowskiego.
    Skomentuj 0
    Zespół z Płocka przystąpi do meczu w najmocniejszym zestawieniu. Poza meczową szesnastką tym razem znalazł się Bartosz Konitz, którego początek przygody z Wisłą nie jest zbyt udany.
    Skomentuj 0
    Stawką dzisiejszego spotkania będzie 1. miejsce po pierwszej rundzie rozgrywek PGNiG Superligi. Szczypiornistom Orlen Wisły Płock wystarczy remis, pełną pulę musi natomiast zgarnąć Vive Tauron Kielce.
    Skomentuj 1
    • Wisła Płock Zgłoś komentarz
      Pozdrowienia dla Polsatu, za tradycyjnie już fantastyczną transmisję z meczu. Ależ prowizorka.
      Witamy sympatyków piłki ręcznej. Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock.