NA ŻYWO: Niemcy grają z Argentyną!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Niemcy pokonali Argentynę 28:23 i mogą być już praktycznie pewni 1. miejsca w grupie.
Skomentuj 0
59 min. - Niemcy - Argentyna - 28:23 - Diego Simonet rzuca nieskutecznie.
Skomentuj 0
59 min. - Niemcy - Argentyna - 28:23 - Patrick Groetzki zdobywa siódmą dziś bramkę dla reprezentacji Niemiec.
Skomentuj 0
58 min. - Niemcy - Argentyna - 27:23 -  Martin Strobel ponownie zdobywa bramkę, odpowiada Leonardo Querin. Czas dla reprezentacji Niemiec.
Skomentuj 0
56 min. – Niemcy - Argentyna - 26:22 - Martin Strobel trafia! Niemcy chyba już nie wypuszczą zwycięstwa!
Skomentuj 0
55 min. – Niemcy - Argentyna - 25:22 - Czas dla reprezentacji Niemiec.
Skomentuj 0
  • 54 min. – Niemcy - Argentyna - 25:22 - Patrick Groetzki trafia do bramki Argentyny. Szczypiorniści z Ameryki w bardzo trudnej sytuacji.
    Skomentuj 0
    53 min. – Niemcy - Argentyna - 24:21 - Federico Fernandez rzuca nieskutecznie, broni arsten Lichtlein. Steffen Weinhold zdobywa bramkęQ
    Skomentuj 0
    51 min. – Niemcy - Argentyna - 23:21 - Uwe Gensheimer zdobywa ważną bramkę dla Niemców.
    Skomentuj 1
    50 min. – Niemcy - Argentyna - 22:21 - Michael Kraus ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    48 min. – Niemcy - Argentyna - 22:21 - Argentyńczycy wracają do gry. Federico Pizarro zdobywa bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    45 min. – Niemcy - Argentyna - 22:19 - Niemcy zaczynają odskakiwać rywalom. Patrick Groetzki dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    42 min. – Niemcy - Argentyna - 20:19 - Federico Fernandez zaskoczył rywali rzutem z drugiej linii. Natychmiast odpowiada Patrick Groetzki.
    Skomentuj 0
    40 min. – Niemcy - Argentyna - 19:18 - W dalszym ciągu gra toczy się bramka za bramkę. Patrick Wiencek zaliczył szóste trafienie dla Niemiec.
    Skomentuj 0
    38 min. – Niemcy - Argentyna - 18:17 - Trwa wymiana ciosów. Sebastian Simonet zdobywa bramkę kontaktową dla Argentyny.
    Skomentuj 2
    36 min. – Niemcy - Argentyna - 17:15 - Niemcy złapali wiatr w żagle, po trafieniu Patricka Wienceka objęli dwubramkowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    34 min. – Niemcy - Argentyna - 15:15 - Paul Drux wyprowadza Niemców na prowadzenie. Z rzutu karnego bramkę zdobywa jednak Federico Pizarro i mamy remis.
    Skomentuj 0
    32 min. – Niemcy - Argentyna - 14:14Steffen Weinhold doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Argentyna prowadzi z Niemcami 14:13.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    29 min. – Niemcy - Argentyna - 13:14 - Diego Simonet rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    29 min. – Niemcy - Argentyna - 12:13 - Steffen Weinhold zmniejsza straty Niemców.
    Skomentuj 0
    27 min. – Niemcy - Argentyna - 11:13 - Federico Pizarro wyprowadza Argentynę na prowadzenie. Federico Vieyra podwyższa przewagę swojego zespołu!
    Skomentuj 0
    24 min. – Niemcy - Argentyna - 11:11 - Federico Pizarro doprowadza do remisu. Argentyńczycy nie dają za wygraną.
    Skomentuj 0
    23 min. – Niemcy - Argentyna - 11:10 - Niemcy utrzymują skromne prowadzenie. Rzut karny na bramkę zamienił Uwe Gensheimer.
    Skomentuj 0
    20 min. – Niemcy - Argentyna - 9:8 - Niemcy szybko odzyskali prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się Patrick Groetzki i Michael Müller.
    Skomentuj 0
    17 min. – Niemcy - Argentyna - 7:8 - Steffen Weinhold po raz drugi dziś ukarany wykluczeniem i Federico Fernandez wyprowadza Argentynę na prowadzenie!
    Skomentuj 0
    15 min. – Niemcy - Argentyna - 7:7 - Federico Vieyra zdobywa bramkę kontaktową. Mamy rzut karny dla Argentyny. Federico Pizarro doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    12 min. – Niemcy - Argentyna - 7:5 - Michael Müller oszukał defensywę rywali, Niemcy utrzymują dwubramkowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    10 min. – Niemcy - Argentyna - 6:4 - Diego Simonet trafia dla Argentyny. Na dwie minuty wykluczony Steffen Weinhold, jednak do bramki Argentyny trafia Patrick Wiencek!
    Skomentuj 0
    8 min. – Niemcy - Argentyna - 5:3 - Patrick Wiencek ponownie zaskoczył rywali i Niemcy wypracowali dwubramkowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    6 min. – Niemcy - Argentyna - 4:3Pablo Portela zdobywa bramkę dla Argentyny. Trwa wymiana ciosów. Patrick Wiencek po raz kolejny zaskoczył rywali.
    Skomentuj 0
    4 min. – Niemcy - Argentyna - 2:1Martin Strobel wyprowadza Niemców na prowadzenie. W bramce dobrze spisuje się Carsten Lichtlein.
    Skomentuj 0
    2 min. – Niemcy - Argentyna - 1:1 - Wynik meczu otwiera Patrick Wiencek, odpowiada jednak Sebastian Simonet.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    To jednak Niemcy są faworytem dzisiejszego spotkania. Zwycięstwo nad Argentyną w perspektywie meczu w ostatniej kolejce z Arabią Saudyjską zapewni im 1. miejsce w grupie.