06 cze 2020 15:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakov Puljić.

Wyrównanie Jagiellonii rzutem na taśmę! Puljić zdobył gola bezpośrednio z rzutu wolnego, był rykoszet i Daehne skapitulował. 2:2!

Jagiellonia Białystok
43
11
7
17
26
90+2'

Szwoch zatrzymał Olszewskiego. Nie utrzymał piłki, ale zyskał cenne sekundy.

8
5
1
2
1
90+1'

Kontra gości. Furman zagrał piłkę do Angielskiego, ten jednak przestrzelił. Furman jest zawiedzony, że nie otrzymał zwrotnego podania.

5
2
5
3
8
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

3
3
4
2
7
90'

Węglarz broni uderzenie Angielskiego, Jagiellonia nadal ma szansę!

3
1
2
1
5
90'

Pojedynek rezerwowych. Olszewski nieprzepisowo zatrzymał Angielskiego. Ze stojącej piłki rozpocznie Wisła Płock.

4
1
87'

Kolejny korner Furmana, Michalski ponownie się urwał, ale teraz przestrzelił. Wciąż 2:1 dla płocczan.

1
86'

Poprzeczka! Dośrodkowanie Furmana, do piłki dopadł Michalski i trafił w poprzeczkę. Wcześniej piłkę zgrywał Ambrosiewicz.

7
2
5
2
85'

Płocczanie utrzymują się przy piłce, czas działa na ich korzyść.

9
2
1
1
2
84'

Uderzenie Kwietnia z dystansu. Dobrze w bramce spisał się Daehne. Jagiellonia wciąż wierzy, że uda się przynajmniej zremisować.

2
1
1
1
2
83'

Świetne podanie Furmana, ale Angielski nie miał dużych szans w starciu z trzema rywalami. Szybko stracił piłkę.

3
2
81'

Goście przedarli się pod pole karne gospodarzy, jednak dogranie Tomasika nie sprawiło miejscowym żadnego problemu.

3
1
1
80'

Piłkarze się pozbierali, gramy dalej!

6
3
3
79'

Zderzenie Furmana z Pospisilem. Krótka przerwa w grze.

1
2
1
78'

Runje pomógł sobie ręką i sędzia przerwał akcję.

2
2
76'

Trzeci już strzał w tym meczu Borysiuka, ale trafił w Furmana.

1
1
2
3
75'

Niecelne uderzenie Bidy zza pola karnego.

1
1
3
74'

Borysiuk wściekły, bo sędzia odgwizdał faul na Furmanie w środkowej części boiska.

3
3
1
72'

Kwiecień doszedł do okazji strzeleckiej, lecz uderzenie zablokowane.

1
1
3
72'

Strzał Mystkowskiego zablokowany, rzut rożny dla gospodarzy.

2
1
71'

Wrócił na boisko, choć przygotowany jest już Angielski.

2
1
1
70'

Sheridan potrzebuje pomocy medyków. Schodzi z boiska i raczej już się na nim nie pojawi.

2
1
1
1
70'

Furman podstawił nogę Pospisilowi.

1
4
2
68'

Kwiecień mógł wyrównać! Główka rezerwowego jednak niecelna. Mecz wymyka się przyjednym spod kontroli.

2
1
2
1
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Bida. Asystował mu Przemysław Mystkowski.

Co za wejście! Mystkowski w swojej pierwszej akcji notuje asystę, a Bida wpisuje się na listę strzelców! Potężne uderzenie piłkarza gospodarzy i Daehne bez szans. Już tylko 2:1 dla Wisły!

18
5
1
8
12
65'

Węglarz ratuje Jagiellonię! Merebaszwili miał doskonałą okazję, ale przegrał pojedynek z bramkarzem. Obrona gospodarzy nie istnieje, powinno być już 3:0!

3
2
2
65'

Zablokowany strzał Furmana.

1
1
64'

Bardzo nieczyste uderzenie Gjertsena. Piłka go szuka, ale konkretów brakuje. Wisła nie myśli tylko o obronie wyniku.

2
1
1
63'

Jeżeli Wisła wygra, to zbliży się do będącej na ósmej pozycji Jagiellonii tylko na odległość jednego "oczka". Szykuje się interesująco walka o miejsce w górnej części tabeli.

4
2
1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Furman.

Wisła podwyższa prowadzenie! Węglarz rzucił się w prawy róg, a Furman skierował piłkę w lewy. Bramkarz bezradny i 2:0 dla płocczan.

Wisła Płock
20
8
2
6
59'

Mamy rzut karny dla Wisły! Merebaszwili faulowany przez Olszewskiego!

8
2
2
2
3
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

Wisła Płock
3
1
58'

Powinno być 2:0! Merebaszwili kończy kontrę Wisły strzałem, piłka leciała do siatki, ale Kwiecień wybił ją z linii bramkowej!

2
1
2
3
58'

Merebaszwili sfaulował Olszewskiego. Młody piłkarz miejscowych daje sygnał do walki.

2
57'

Dośrodkowanie Olszewskiego prosto do "koszyczka" Daehne. Wcześniej ładnym, technicznym zagraniem popisał się Makuszewski.

1
1
1
55'

Trener Jagiellonii dokonał już dwóch zmian. Czy roszady pomogą i gospodarze odrobią stratę?

1
1
55'

Kolejny raz Gjertsen. Nawinął rywala, lecz przestrzelił! Gola i tak by nie było, bo sędzia dostrzegł spalonego.

1
53'

Przyjezdni poradzili sobie z rzutem rożnym, piłka w rękach Daehne.

53'

Bida wywalczył rzut rożny. Płocczanie nie odpuszczają i walczą o każdą piłkę. Na razie wystarcza to do prowadzenia.

1
51'

Furman zagrał piłkę w pole karne gospodarzy, ale na przedpolu pewnie złapał ją Węglarz.

1
1
50'

Kontra Wisły i Kwiecień fauluje Gjertsena. Wydaje się, że Norweg szukał tego faulu.

1
49'

Celny strzał gospodarzy! Ładna współpracy Bidy i Wójcickiego zaowocowała strzałem Puljicia. Daehne poradził sobie z tym uderzeniem.

2
47'

Gjertsen walczył o piłkę, jednak przesadził i powalił przeciwnika. Jagiellonia będzie miała rzut wolny.

1
46'

Jagiellonia w pierwszej połowie miała aż 63 procent posiadania piłki. Na niewiele jednak to się zdało. Jak będzie po zmianie stron?

1
1
czas Druga połowa
45'

Dobra interwencja Urygi, stoper Wisły wybił piłkę głową pod dośrodkowaniu rywala. Futbolówka spadła pod nogi Borysiuka, który oddał potężny, lecz niecelny strzał.

1
43'

Wójcicki zagrał piłkę do Puljicia. Strzał napastnika gospodarzy został zablokowany. Jagiellonia przycisnęła w ostatnich minutach.

1
2
41'

Makuszewski dośrodkował piłkę, która spadła na... poprzeczkę. Daehne nie mógł mieć tego pod kontrolą! Ogromne szczęście płocczan.

3
1
40'

Pospisil wrzucił piłkę w pole karne, a Sheridan wybił ją poza pole karne. Tam stał Borysiuk, który oddał szybki stracił, ale nie trafił w bramkę. Niecelne uderzenie pomocnika gospodarzy.

2
1
39'

Bida wygrał pojedynek z Michalskim, jednak czystym wślizgiem popisał się Rzeźniczak. Będzie korner.

1
1
1
39'

Niedokładne zagranie Kadleca w kierunku Makuszewskiego. Jagiellonia próbuje stworzyć akcję, dzięki której uda się im wyrównać.

1
1
37'

Merebaszwili strzelił zza pola karnego. Węglarz nie miał problemów z tym uderzeniem, pewnie złapał futbolówkę.

2
1
35'

Kontra Wisły, Gjertsen na spalonym. Norweg ruszył zbyt szybko do prostopadłego zagrania Szwocha.

2
2
1
35'

Bida stracił piłkę na rzecz Szwocha.

1
33'

Niezła szansa Imaza! Hiszpan nie szukał podania, tylko zdecydował się na strzał i nie trafił w bramkę. Nie było spalonego. Można było akcję rozstrzygnąć zdecydowanie lepiej.

32'

Sheridan zagrał piłkę do Gjertsena, jednak zrobił to niedokładnie.

1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Damian Rasak.

Fatalna strata Arsenicia. Rasak popisał się znakomitym podaniem, wyprowadził Sheridana sam na sam z Węglarzem. Napastnik Wisły zachował zimną krew i mamy 1:0!

33
13
5
5
8
28'

Garcia sfaulował Makuszewskiego. Sędzia pogroził mu jednak tylko palcem.

1
1
27'

Było groźnie! Idealne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego i niecelna główka Sheridana. Sędzia po chwili odgwizdał spalonego.

2
1
26'

Kontra Wisły i dobre dośrodkowanie Garcii. Gjertsen jednak nie trafił czysto w piłkę! Norweg potrafi znaleźć się w polu karnym, ale brakuje mu szczęścia.

2
1
1
23'

Główka Imaza po wrzutce Kadleca. Daehne stanął na wysokości zadania, choć uderzenie Hiszpana nie było idealne. Akcja miejscowych mogła się podobać.

2
2
14:55

21'

Bida przedarł się w pole karne gości, wstrzelił piłkę, lecz dobrze poradził sobie Michalski. Zagranie młodego piłkarza gospodarzy pozostawiało jednak wiele do życzenia.

1
1
20'

Gjertsen przewrócił się w okolicach pola karnego gospodarzy, ale gwizdek sędziego milczy. Piłkarz Wisły zaskoczony, że arbiter nie przyznał rzutu wolnego jego drużynie.

1
19'

Wójcicki przypadkowo zagrał piłkę ręką. Sędzia nie przerwał akcji, aut dla Wisły.

1
18'

Garcia popychał Makuszewskiego. Jagiellonia szybko rozpoczęła nową akcję.

17'

Udany pressing gości, Węglarz wybił futbolówkę na aut.

1
16'

Bida przegrał pojedynek główkowy z Michalskim. Defensorzy z Płocka cały czas pozostają skoncentrowani i nie popełniają prostych błędów.

2
2
2
14'

Nieporozumienie między Sheridanem a Merebaszwilim i prosta strata. Płocczanie czekają na kontry, jednak dwukrotnie stworzyli zagrożenie w pierwszym kwadransie.

2
2
1
11'

Gjertsen wpakował piłkę do siatki, ale sędzia natychmiast użył gwizdka! Piłkarz Wisły znajdował się na pozycji spalonej. Wcześniej ładnie piłkę utrzymał Sheridan.

5
2
2
1
5
11'

Długa piłka w pole karne przyjezdnych, jednak bez zarzutu spisał się Uryga.

2
1
1
1
2
10'

Jagiellonia w dalszym ciągu długo rozgrywa piłkę, ale goście radzą sobie w defensywie.

3
2
2
1
8'

Walka Bidy z Rzeźniczakiem. Sędzia wskazał, że aut mają wykonywać płocczanie.

2
1
1
4
7'

Precyzyjne długie podanie Daehne w kierunku Sheridana. Napastnik Wisły nie zdołał jednak opanować piłki.

3
3
3
14:55

1
5'

Wójcicki wstrzelił piłkę w pole karne, ale ta próba nie miała szans powodzenia. Futbolówka momentalnie wróciła pod nogi miejscowych, lecz wrzutka Makuszewskiego okazała się niedokładna.

1
1
3'

Pierwszy strzał w tym meczu. Merebaszwili dośrodkował piłkę prosto na głowę Gjertesena. Ten jednak nie trafił w światło bramki. Szybka akcja przyjezdnych.

3
1
1
2
3'

Gospodarze powoli rozgrywają piłkę, goście natomiast są skoncentrowani w działaniach obronnych.

1
1
2'

Jagiellonia w ataku pozycyjnym. Piłkarze z Płocka czekają na własnej połowie.

1
1
1
1'

Gjertsen ruszył z piłką, jednak szybko został zatrzymany przez Arsenicia.

1
1
czas Start meczu
14:55

Piłkarze już na boisku! Za chwilę zaczynamy.

2
1
14:01

Jeszcze tylko kwadrans czekania i ruszamy!

1
14:01

Jagiellonia w poprzedniej kolejce pokonała na wyjeździe rzutem na taśmę Cracovię (1:0). Dużo gorsze wspomienia mają piłkarze Wisły, którzy przegrali na własnym boisku z Koroną aż 1:4.

2
14:01

Iliew i Tiru nie zagrają z powodu kontuzji. Obaj złapali je w meczu z Cracovią, ale do końca walczyli o występ. Pierwszy przegrał z bólem, drugi z opuchlizną.