1:1
Zakończony
Chelsea FC
90+1'

Bardzo dobra interwencja bramkarza Chelsea, który obronił strzał Salaha sprzed pola karnego.

10
7
5
4
8
90'

Trzy minuty doliczone.

6
4
5
1
1
89'
89'
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. 1:1! Brazylijczyk najprawdopodobniej dośrodkowywał w pole karne, ale piłka spadła "za kołnierz" Mignoleta!

Chelsea FC
33
18
7
13
22
83'

Chelsea. Schodzi: Davide Zappacosta. Wchodzi: Willian.

8
4
3
2
2
82'

To mogła być bramka dla Chelsea! Marcos Alonso zamknął akcję, ale z siedmiu metrów z woleja uderzył nad poprzeczką.

3
3
1
4
4
81'

Cesar Azpilicueta w ostatniej chwili zatrzymał podanie do Salaha.

3
2
1
5
5
79'

Szybka kontra Chelsea, ale Eden Hazard złapany na spalonym.

7
3
2
3
1
77'
74'
73'

Zamieszanie w polu karnym LFC, ale piłka ostatecznie została wybita.

4
1
1
71'

Salah i Moreno atakowali lewym skrzydłem, ale ostatecznie nie porozumieli się tuż przy polu karnym.

2
1
1
68'

Morata składał się do strzału, ale nie trafił w piłkę.

2
1
3
1
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. 1:0 dla LFC! OX tylko trącił piłkę do Salaha, który płaskim strzałem z kilku metrów zdobył gola.

39
21
12
12
24
63'

Przyblokowany strzał Sturridge'a. Cesar Azpilicueta ofiarnie interweniował w tej sytuacji.

4
2
2
1
2
61'

Piłka dość przypadkowo trafiła w Moratę i Hiszpan o mały włos, a cieszyłby się z gola.

1
3
2
58'

Pozycyjny atak Chelsea, ale na spalonym został złapany Davide Zappacosta.

1
1
2
3
3
55'

Celny strzał z dystansu autorstwa Jordana Hendersona, jednak przymierzył sam w środek bramki.

6
4
2
1
1
53'

Coutinho przymierzył z rzutu wolnego z 27 metrów, ale trafił w mur.

6
2
49'

Hazard upadł po starciu z Milnerem tuż przed polem karnym rywala. Sędzia nie użył gwizdka.

1
1
1
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

6
45'

Minuta doliczona.

3
1
1
44'

Coutinho popchany w polu karnym Chelsea przez Edena Hazarda. Nie ma jednak mowy o "jedenastce".

4
1
1
4
41'

Techniczny strzał Salaha z 17 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka!

2
1
2
3
40'

Niezła akcja Chelsea, ale zabrakło wykończenia i strzału na bramkę The Reds.

2
2
1
38'

Michael Oliver, sędzia meczu, stracił równowagę i przewrócił się na boisko.

2
7
4
1
1
35'

Salah wywalczył rzut wolny przy linii bocznej. Będzie szansa na dośrodkowanie w pole karne.

3
2
2
1
2
32'

Dobra próba Alonso z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka przeleciała jednak obok słupka.

2
3
1
30'

Bardzo szybkie tempo meczu. Może się on podobać.

2
2
27'

Niezła centra Coutinho do Salaha, ale jego uprzedził Gary Cahill.

1
1
24'

Wielkie zamieszanie w polu karnym LFC. Upadł Morata, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

2
1
1
24'

Davide Zappacosta oddał silny strzał z prawej strony pola karnego i Mignolet wybił piłkę na korner.

3
1
1
23'

Drinkwater wyszedł sam na sam z Mignoletem, ale Anglik nie dał rady minąć Belga.

2
3
2
21'

Korner dla Chelsea po tym jak Hazard uderzył w krótki róg z 18 metrów. Dobra interwencja Mignoleta.

3
1
1
1
2
19'

Salah pokazał próbkę swoich umiejętności, ale później dostał niedokładne podanie od Hendersona.

2
1
1
1
1
17'

Dwa z rzędu dośrodkowania do Sturridge'a, ale Anglik nie doszedł do piłki.

2
1
15'

Kiks Jamesa Milnera. Miał dużo miejsca 18 metrów od bramki rywali, ale nieczysto trafił w piłkę.

2
1
1
1
12'

Dobra interwencja Hendersona, który zatrzymał podanie do Hazarda.

3
1
1
3
2
10'

Nieudany strzał Salaha z 20 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
4
3
2
9'

Chelsea ustawiona całym zespołem na własnej połowie. The Reds w ataku pozycyjnym.