WBA. Schodzi: Matt Phillips. Wchodzi: Sam Field.

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Heung-Min Son.

Goście już tylko biegają za piłką - praktycznie tak jak przez cały mecz.

83'

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Harry Winks.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. 4:0! Alli kapitalnie podbił piłkę nad obroną WBA, a Kane z sześciu metrów umieścił ją w siatce rywali. Hattrick!

Tottenham Hotspur
5
80'

Teraz kiepsko z prawej flanki dośrodkował Kyle Walker.

1
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kyle Walker. 3:0! Walker odebrał piłkę na prawej flance i dośrodkował w pole karne, gdzie ładnym wolejem piłkę w siatce uderzył Kane.

5
2
76'

WBA nawet jak ma rzut wolny w okolicach środka boiska to i tak posyła piłkę w pole karne Kogutów.

2
73'

Tottenham nadal dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz nie tworzy sobie tak dużo okazji, jak w pierwszej połowie.

2
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gareth McAuley.

West Bromwich Albion
2
68'

Potężny strzał Dembele ponad bramką z 25 metrów.

2
64'

Tottenham. Schodzi: Jan Vertonghen. Wchodzi: Ben Davies.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Jonas Olsson. Faulowany Kane.

2
63'

Jan Vertonghen cierpi poza boiskiem. Belg źle stanął na murawie.

4
62'

WBA. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

58'

Alli do Kane'a, który sprzed pola karnego uderzył technicznie i Ben Foster wybił piłkę do boku.

1
2
56'

Dwie okazje dla Tottenhamu. Najpierw uderzał Toby Alderweireld, a po chwili Jan Vertonghen - w obu przypadkach dobrze spisał się Foster.

1
2
54'

WBA. Schodzi: Chris Brunt. Wchodzi: James McClean.

53'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Eriksena z rzutu wolnego i piłkę złapał Foster.

1
3
50'

Brunt dograł w pole karne, ale niedokładnie. Nawet tego brakowało w pierwszej połowie.

3
46'

Kontra WBA i z 16 metrów tuż obok słupka uderzył Matt Phillips.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Minuta doliczona.

2
43'

Kane w pole karne do Walkera, jednak niedokładnie zrobił to snajper Kogutów.

3
41'

Goście wciąż nie oddali strzału na bramkę Tottenhamu.

3
38'

Tottenham ma chrapkę na kolejne gole, gospodarze nie zamierzają uspokajać gry.

3
35'

Indywidualna akcja Kane'a i jego strzał z 25 metrów na słupek sparował Ben Foster.

3
34'

Trwa zabawa Tottenhamu. Foster nogą obronił strzał Kane'a z pięciu metrów.

1
3
30'

Fantastyczna akcja Kogutów. Eriksen dograł w pole karne, a pięknym strzałem popisał się Dele Alli. Piłka znalazła się w siatce WBA, ale szkoda, że Anglik był na spalonym, ponieważ to było zagranie na światowym poziomie.

3
28'

Tottenham jest dzisiaj w świetnej formie.

1
2
26'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gareth McAuley. 2:0! Rose wystawił piłkę Eriksenowi, którego strzał z 16 metrów leciał w światło bramki. Jednak futbolówka po drodze odbiła się od McAuley'a i zmyliła Fostera.

4
3
25'

To powinno być 2:0! Po dośrodkowaniu Wanyamy na piąty metr jego strzał jakimś cudem obronił Foster.

1
2
23'

Cały czas w ataku pozycyjnym znajduje się Tottenham.

2
20'

Dośrodkowanie Eriksena w kierunku Allego, jednak dobrze ustawieni defensorzy WBA wybili piłkę.

2
18'

Lekki i niecelny strzał Rose'a sprzed pola karnego.

2
17'

Absolutna dominacja Tottenhamu Hotspur. WBA nie ma nic do powiedzenia.

2
14'

Ósma asysta Eriksena w tym sezonie w Premier League.

1
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen. 1:0 dla Tottenhamu! Piękne podanie Eriksena do Kane'a, który z 13 metrów uderzył nie do obrony. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

4
2
10'

Olbrzymia przewaga Tottenhamu Hotspur w pierwszych dziesięciu minutach.

1
2
8'

Rose do Kane'a, który mając nieco miejsca na 20 metrze uderzył nad poprzeczką.

2
2
8'

Miękkie dośrodkowanie Allego na piąty metr i piłka została wybita.

2
6'

Jan Vertonghen mocno uderzył z 30 metrów, jednak wyraźnie nad poprzeczką.

2
4'

Rose tym razem idealnie dośrodkował na szósty metr i Harry Kane uderzył tuż obok słupka.

2
4'

Znów upadł Rose, szybkie spojrzenie w kierunku sędziego, ale ten nie zamierza zajmować tą sytuacją.

2
2'

Pretensje do arbitra - najpierw miał je Alli, a po chwili Rose. Sędzia jednak nie podyktował rzutu wolnego dla Kogutów.

2
13:01

Minuta ciszy, a właściwie braw dla zmarłego byłego selekcjonera reprezentacji Anglii Graham Taylora.