Borussia kontroluje mecz, stara się nie wpuszczać rywala na swoją połowę.

2
86'
84'
81'

I mogło być po zabawie! Po genialnym zagraniu Schlotterbecka w stuprocentowej sytuacji znalazł się Fuellkrug, ale strzelił prosto w Oblaka! Ależ źle się zachował napastnik BVB.

3
5
7
15
14
80'

Borussia szuka jakieś okazji do kontry. Kolejny gol mógłby zamknąć już rywalizację w tym meczu.

10
4
3
1
3
79'

Gwizdy publiczności, bo Atletico utrzymuje się przy piłce. Brakuje jednak sytuacji.

4
3
2
4
6
76'

Atletico znowu rzuciło się do ataku. Tyle włożyli w odrobienie strat i wszystko stracili w trzy minuty.

4
4
3
2
3
75'

To jest po prostu kosmos. Tyle zwrotów akcji w jednym meczu. Szaleństwo w Dortmundzie.

17
11
4
1
1
74'
GOOOOOOL!!!

Co tu się dzieje! Sabitzer mocnym strzałem z osiemnastu metrów pokonał Oblaka! Potężnie, przy samym słupku, a wcześniej jeszcze krótkim zwodem ograł rywala, kładąc go na ziemię.

Borussia Dortmund
37
12
5
4
4
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Niclas Fuellkrug. Asystował mu Marcel Sabitzer.

A tymczasem 3:2! To się nie dzieje! Kapitalne dośrodkowanie Sabitzera w pełnym biegu. Fuellkrug tylko lekko musnął piłkę i trafił idealnie od słupka!

39
19
2
4
4
70'

Atletico może teraz wrócić do gry z pierwszej połowy i przede wszystkim postawić na obronę. Ależ to się wszystko zmieniło.

2
3
2
3
3
69'

Brandt zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale Oblak był czujny i odbił piłkę.

1
2
1
3
3
68'

Ręka Riquelme. Powstrzymany Sancho w nieprzepisowy sposób. Rzut wolny dla Borussii z bocznej strefy.

1
1
1
67'

Ruszyła Borussia. Sancho wrzucał z prawej flanki, najwyżej w polu karnym wyskoczył Bynoe-Gittens, ale strzelił nad bramką.

2
2
1
2
66'
wchodzi Wchodzi
Jamie Bynoe-Gittens #43
schodzi Schodzi
1
3
1
66'

Niewiarygodny przebieg ma ten mecz. Już wydawało się, że Borussia jest blisko półfinału, a tu znowu zmiana o 180 stopni.

1
4
1
64'
GOOOOOOL!!!

2:2! Cóż za potworne zamieszanie w polu karnym. Goście oddali całe mnóstwo strzałów i w końcu Angel Correa trrafił do siatki!

Atletico Madryt
11
8
4
7
9
64'

Llorente ruszył prawym skrzydłem, podniósł głowę i... zobaczył, że w polu karnym nie ma nikogo. Nikt nie podążył za akcją, można było pokusić się o dużo więcej.

3
2
1
1
1
61'

Stracił piłkę De Paul. Borussia ruszała z kontrą, ale sędzia jednak dopatrzył się tam faulu Sabitzera.

1
1
2
4
4
60'

Trochę się uspokoiło. Ale tylko trochę. Borussia dalej ma przewagę, choć teraz goście potrafią się odgryzać.

3
2
2
1
1
57'

Atletico powinno wyrównać! Kapitalne prostopadłe podanie Koke, po którym Correa był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale strzelił obok słupka! Diego Simeone padł na murawę. Nie mógł uwierzyć, że to się nie skończyło golem!

4
1
1
3
4
56'

Długie podanie w kierunku Sabitzera, ale ten nie opanował piłki. W porę wyszedł z bramki Oblak i skutecznie interweniował na linii pola karnego. Ależ to się mogło potoczyć.

1
1
55'

Brandt szukał strzału zza pola karnego, lecz został zablokowany.

1
55'

Borussia próbuje, ale nie ma pomysłu na przebicie się przez defensywę Atletico. Przypomnijmy, że taki wynik daje dogrywkę.

1
2
53'

Widać zmianę w grze Atletico. To już nie jest defensywnie usposobiony zespół z pierwszej połowy.

2
51'

Borussia mogła natychmiast odpowiedzieć, ale po zgraniu Sabitzera fatalnie przyjmował piłkę Adeyemi. Odskoczyła mu na kilka metrów i zdążyli z blokiem przyjezdni. To była dobra szansa.

1
1
49'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Atletico strzela... co za pech Hummelsa! Samobój Niemca! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową Hermoso i bardzo niefortunnie interweniował Hummels. Totalnie zaskoczony Kobel nie dał rady z interwencją.

7
7
3
5
7
49'

Genialne podanie Griezmanna! Technicznie, na jeden kontakt, dzięki czemu Correa miał miejsce w polu karnym. To byłby gol, gdyby nie fantastyczny wślizg Schlotterbecka.

1
48'

Fuellkrug skiksował w polu karnym. Składał się do strzału lewą nogą, ale nie trafił czysto w piłkę.