Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Kylian Mbappe płasko uderzył z 16. metra, lecz pewnie interweniował Yehvann Diouf.

87'

PSG na razie bije głową w mur złożony z defensorów Stade de Reims. Pozostało coraz mniej czasu do końca spotkania.

1
84'

Tym razem niecelnie uderzył Kylian Mbappe i grę od własnej bramki wznowi Yehvann Diouf.

1
82'

Stade de Reims. Schodzi: Teddy Teuma. Wchodzi: Reda Khadra.

wchodzi Wchodzi
Reda Khadra #14
schodzi Schodzi
Teddy Teuma #10
1
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Junya Ito, który faulował rywala.

Stade de Reims
1
77'

Kylian Mbappe oddał pierwszy celny strzał po wejściu na boisku, jednak piłkę zdecydowanie złapał Yehvann Diouf.

1
1
75'

Marshall Munetsi znalazł się na pozycji spalonej.

1
72'

Stade de Reims. Schodzi: Valentin Atangana Edoa. Wchodzi: Amir Richardson.

Amir Richardson #8
Valentin Atangana Edoa #6
1
72'

Nieporozumienie w szeregach PSG i Stade de Reims będzie miało rzut z autu.

69'
69'

Przyjezdni spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

63'

Z kilku metrów celnie huknął Kang-in Lee, lecz Yehvann Diouf nie dał się zaskoczyć.

62'

Mohamed Daramy przymierzył z narożnika pola karnego, ale piłkę "na raty" złapał Keylor Navas.

60'

Stade de Reims. Schodzi: Thibault De Smet. Wchodzi: Sergio Akieme.

Sergio Akieme #18
Thibault De Smet #25
59'

Atakowała ekipa Stade de Reims, która wywalczyła rzut rożny.

57'

Aktualna tabela Ligue 1:

Standings provided by Sofascore
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Achraf Hakimi.

Paris Saint-Germain
51'

Paris Saint-Germain ma przewagę optyczną, ale na razie nic z tego nie wynika.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Paryżu.

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Oumar Diakite. Asystował mu Emmanuel Agbadou.

Stade de Reims doprowadziło do remisu 2:2! Emmanuel Agbadou zagrał znakomite, prostopadłe podanie z głębi pola, a Oumar Diakite wygrał pojedynek sam na sam z Keylorem Navasem. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

#0
Asysta:
Emmanuel Agbadou #24
42'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Ugarte, który dopuścił się faulu.

41'

Z rzutu wolnego prosto w mur strzelił Achraf Hakimi.

39'

Żółtą kartkę za faul na Hakimim otrzymał Thibault De Smet.

#0
38'

Groźnie, jednakże niecelnie z około 17 metrów uderzył Teddy Teuma i grę od własnej bramki rozpocznie Keylor Navas.

37'

Daleko od własnej bramki wyszedł Yehvann Diouf i uchronił swój zespół przed stratą trzeciej bramki w tym meczu.

31'

Nieźle sprzed pola karnego przymierzył Achraf Hakimi, ale piłkę na rzut rożny odbił Yehvann Diouf.

30'

Na prawej flance brylował Kang-in Lee, lecz ostatecznie został zastopowany w polu karnym Stade de Reims.

27'

PSG po wyjściu na prowadzenie stara się kontrolować boiskowe wydarzenia i nie pozwala rywalowi na zbyt wiele.

24'

Faulował Marshall Munetsi i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

21'

Tabela LIVE Ligue 1:

19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goncalo Ramos. Asystował mu Kang-in Lee.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 2:1! Kang-in Lee dośrodkował piłkę w pole karne przyjezdnych, a tam najlepiej odnalazł się Goncalo Ramos, który pokonał Yehvanna Dioufa.

17'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Yunis Abdelhamid.

Paris Saint-Germain doprowadziło do remisu 1:1! Dokładnie z kornera dośrodkował Achraf Hakimi, zaś piłkę do własnej bramki wpakował Yunis Abdelhamid.

#0
1
15'

Goncalo Ramos znalazł się na pozycji spalonej.

14'

Podrażniony stratą gola mistrz Francji stara się podkręcić tempo, gdyż chce szybko doprowadzić do remisu.

12'

Goncalo Ramos celnie strzelił z bliskiej odległości, ale Yehvann Diouf pewnie złapał piłkę.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marshall Munetsi. Asystował mu Oumar Diakite.

Stade de Reims na prowadzeniu 1:0! Oumar Diakite tuż przy linii końcowej boiska odebrał piłkę Achrafowi Hakimiemu i zagrał futbolówkę do Marshalla Munetsiego, który precyzyjnym uderzeniem z kilku metrów umieścił ją w bramce. W tej akcji fatalny błąd popełnił Marokańczyk.

Asysta:
Oumar Diakite #22
6'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Danilo.

3'

Szarżował Mohamed Daramy, ale ostatecznie został zatrzymany w polu karnym PSG.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

czas Start meczu
Czy Paris Saint-Germain pokona Stade de Reims?
12:38

Konfrontację poprowadzi sędzia Willy Delajod.

12:37

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 25. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain - Stade de Reims. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 13:00.