6
1
2
90+5'

Jak to nie wpadło? Krzyżanowski poszedł na obieg, zagrał mocno wzdłuż pola karnego i Michalec w ostatniej chwili uprzedził Sobczaka, który miał przed sobą pustą bramkę!

2
3
1
1
2
90+4'

Wrzucał Baena i obok słupka główkował Rodado. Zabrakło niewiele.

2
2
1
1
90+2'

Sobczak przewrócił się w polu karnym po kontakcie z nogą Malczuka. Sędzia pokazuje, że nie było faulu.

3
6
3
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

3
2
1
8
8
89'

Przed szansą stanął Plewka. Depnął z głębi pola, wbiegł w "szesnastkę", ale kopnął za lekko w kierunku bramki i Raton nie popełnił błędu.

2
2
1
1
1
88'

Olejarka z szesnastu metrów... obok bramki.

1
2
1
1
85'
85'

Dośrodkowanie Baeny i efektownie uderzył Sobczak. Nie trafił jednak w bramkę.

2
84'
83'

Mucha ma problemy. Schodzi z boiska w asyście fizjoterapeutów.

1
1
82'

Kontra Wisły i niecelnie z 20 metrów uderzył Sobczak.

2
2
1
81'

Wrzucał z prawej strony Baena, ale za lekko. Za długo leciała piłka i Węglarz bez problemu ją złapał.

1
74'
wchodzi Wchodzi
Angel Baena #77
schodzi Schodzi
2
3
78'

Nie ma gola! Była ręka Sobczaka!

6
5
4
73'
78'

Sędzia sprawdza, czy doszło tam do zagrania piłki ręką przez Sobczaka.

2
3
2
1
1
77'

Sędzia idzie do monitora!

2
3
73'
76'

Jeszcze sprawdzamy. Prawdopodobnie ewentualnego spalonego.

2
3
74'

Duże zamieszanie w polu karnym, znalazł się tam Rodado, ale jego strzał został zablokowany.

1
1
73'
Jesus Paz #31
Dawid Hanc #77
1
1
72'

Ozimek w polu karnym, kiwka do prawej nogi, ale po rykoszecie piłka znalazła się w rękach Ratona.

1
1
1
72'

Coraz odważniej poczyna sobie Chrobry. Wisła spuściła z tonu.

2
1
69'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
69'

Kontra Chrobrego. Kapitalnie rozpoczął ją Lebedyński, ale następnie podawał źle do kolegi z zespołu. Próbował jeszcze uderzać zza pola karnego Biel, jednak trafił prosto w bramkarza Wisły.

1
1
69'

Wrzutka Jarocha... zbyt wysoka dla Rodado.

1
1
1
67'

Alfaro nie decydował się na strzał z osiemnastu metrów, zrobił zamach, wbiegł w pole karne, ale totalnie popsuł dośrodkowanie. Piłka poza boiskiem. Wisła nie potrafi wykreować dobrej sytuacji po przerwie.

2
3
2
2
2
65'
64'
Jakub Krzyżanowski #52
1
1
63'

Szansa dla gości! Ozimek wbiegł przed Jarocha i stanął oko w oko z Ratonem. Był jednak bardzo ostry kąt i bramkarz Wisły odbił piłkę!

63'

Pierwsza od bardzo dawna interwencja Ratona. Pewnie piąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
61'

Statystyka strzałów: 9-1 dla Wisły. To oznacza, że w drugiej połowie nie było ani jednego strzału.

1
2
60'

Dośrodkowanie Jarocha z linii końcowej. Sędzia uznał, że jednak zza linii. Ale i tak nikt nie dał rady wyskoczyć i wygrać walki w powietrzu.

57'
56'

Akcja Alfaro lewą stroną, dośrodkowanie w okolice piątego metra i nie doszedł do strzału Rodado.

55'

Joan Roman... długo holował piłkę, wbiegł w pole karne, lecz nie decydował się na strzał. Zagranie wzdłuż piątego metra i po lekkim zamieszaniu łapie piłkę Węglarz.

54'

Pomylił się teraz Estigarribia, przepuścił piłkę w pole karne, ale nie zdążył rozpędzony Joan Roman. Szybszy Węglarz.

52'

Biel próbował prostym zwodem minąć Colleya na skrzydle, ale rywal był silniejszy i sprytniejszy. Nie udało się wyjść z kontrą przyjezdnym.