(0:1)
Zakończony
Portugalia U-19
komentarz

Nieudany pierwszy mecz Polaków w mistrzostwach Europy U-19. W czwartek drugim rywalem grupowym będą gospodarze, reprezentacja Malty.

90+4'

Jeszcze staramy się dać sobie nadzieję, ale Polacy nie są w stanie zagrozić poważniej Portugalczykom.

90+2'

Dogranie z rzutu wolnego, strącenie piłki przez Matyjewicz, ale nie miał kto wbić piłki do bramki.

90'

Sędzia doliczył 6 minut.

89'

Wracamy do gry. Przez przerwy sędzia kilka minut dołoży do meczu. Może Polacy jeszcze się poderwą.

1
1
87'

Zderzenie głowami w naszym polu karnym. Matysik i Bras leżą na murawie, obaj odczuli starcie.

1
84'

Groźnie pod naszą bramką. Zych zachował czujność i odbił strzał Felixa.

82'

A teraz cierpi Matyjewicz. Polak przewrócił się bez piłki, to skurcze złapały naszego reprezentanta.

1
1
80'

Groźny strzał oddał Pieńko, piłka uderzona z ok. 22 metrów szybowała pod poprzeczkę, ale dobrze zachował się bramkarz!

1
1
78'

Przerwa w grze. Problemy ma Drapiński, będzie konieczna zmiana.

1
77'

Strzał oddał Hugo Felix, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i padła łupem Zycha.

75'

Kwadrans do końca. Polacy przegrywają dwoma golami, ale niewiele wskazuje na to, aby w meczu coś miało się zmienić na naszą korzyść.

74'

Dogranie z prawej strony Bińka, bramkarz z problemami wybił piłkę na korner.

71'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Może trener w tym czasie jeszcze coś ciekawego podpowie.

1
70'

Polacy w polu karnym rywala, piłka jednak w rękach bramkarza. Okazja przepadła.

1
67'

Minuty płyną, Polacy niestety bezradni. Brakuje iskry w grze Biało-Czerwonych.

65'

Polacy przy piłce, ale bez koncepcji na skuteczny atak. Portugalia już na większym luzie.

1
62'

Portugalia wciąż w ataku, posypali się Biało-Czerwoni. Tutaj za moment może być 0:3.

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hugo Felix. Już raczej po emocjach. Błąd obrony Polaków, piłkę przejął Felix, który wpadł w pole karne i uderzył nie do obrony. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. 0:2.

Hugo Felix #20
1
1
3
3
58'

Coraz więcej miejsca mają piłkarze na boisku i starają się to wykorzystać. Niestety, lepiej wyglądają nasi rywale.

56'
ŻÓŁTA KARTKA
55'

Minuty płyną, szaleństwa naszej młodzieży nie ma. Za to gra jest coraz bardziej ostra.

54'
51'

Prawą stroną urwał się Gustavo Sa, dogranie w pole karne, ale na szczęście nie miał kto zamknąć akcji.

50'

Wydawało się, że po przerwie ruszymy na rywala. Nic z tych rzeczy. Portugalia ma mecz pod kontrolą.

47'

Pierwszy celny strzał Polaków. Dość niemrawy, ale należy odnotować. Głową uderzał Matyjewicz.