(1:1)
Zakończony
Gruzja
komentarz

Reprezentacja Hiszpanii miała trochę problemów w meczu w Valladolid z Gruzją. Do przerwy w spotkaniu był remis 1:1. W 2. połowie gospodarze udowodnili swoją wyższość i zwyciężyli 3:1. Jeszcze w 1. części boisko z urazem opuścił Gavi.

2
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Błąd Hiszpanów. Gospodarze ratowali się faulem. Kolejna kartka w meczu.

1
1
90+1'

Kolejna próba Hiszpanów. Giorgi Mamardaszwili błędu nie popełnił i piłkę pewnie złapał.

1
1
2
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
90'
wchodzi Wchodzi
V. Mamuchashvili #18
schodzi Schodzi
1
90'
Sandro Altunashvili #20
Giorgi Chakvetadze #10
1
88'

Gruzini na połowie Hiszpanów. To jednak gospodarze przejęli piłkę i nie zamierzają jej oddawać gościom.

86'
86'
Rodrigo Riquelme #4
1
84'

Uderzenie Sanceta. Piłka minęła bramkę Gruzinów.

2
83'
Guram Kashia #4
Gruzja
1
82'

Rodri uderzył z woleja. Nie wyszedł strzał Hiszpanowi. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
81'

Hiszpanie cofnęli się. Gospodarze wyraźnie zaczęli oszczędzać siły. Swoją szansę starają się jeszcze znaleźć Gruzini.

1
78'
G. Gocholeishvili #13
Irakli Azarovi #15
1
77'

Strzał z pola karnego Fabiana Ruiza zablokował obrońca.

1
76'

Szansa przed Gruzinami, strzał z okolic linii pola karnego zablokował obrońca. Mogło być bardzo groźnie.

1
1
75'
72'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Luka Lochoshvili. Już po emocjach! Dogranie z prawej strony Yamala, a piłkę we własnej bramce umieścił głową Lochosvili! 3:1!

Luka Lochoshvili #14
Gruzja
3
3
1
70'

Z lewej strony dośrodkował Gaya, Morata źle trafił w piłkę i ta w światło bramki nie poszybowała.

1
67'

Hiszpanie przy piłce. Gospodarze nie zamierzają oddawać rywalom piłki. Gruzini tylko czekają na jej przejęcie.

1
65'
63'

Groźniejsze wyjście gości, Simon wyszedł kilka metrów przed bramkę i akcję przerwał.

62'

Hiszpanie nie zamierzają oddawać inicjatywy. Gospodarze szukają trzeciej bramki, która już raczej zamknie mecz.

59'
Anzor Mekvabishvili #21
60'
Zuriko Davitashvili #9
Georges Mikautadze #22
58'

Chwicza Kwaracchelia uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała tuż ponad bramką gospodarzy.

1
56'
Hiszpania
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Jose Gaya. Williams zagrał w pole karne. Nadbiegający Gaya precyzyjnie dośrodkował, a Torres uderzeniem głową pokonał bramkarza! 2:1!

3
1
1
52'

Rodri uderzył głową z ok. 13 metrów. Kapitalnie zachował się Giorgi Mamardaszwili! Świetna parada Gruzina!

3
49'

Morata nie wytrzymał i zwyzywał rywala, a wcześniej rzucił nim o ziemię. Sędzia uspokoił sytuację bez kartek.