Mieliśmy jeszcze bardzo nieprzyjemne zderzenie Trubina z Ruedigerem. Twarz Niemca zalała się krwią.

3
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Toni Kroos.

Wyrównanie! Dośrodkowanie rozpaczy w wykonaniu Kroosa i Ruediger pakuje piłkę do siatki po strzale głową! Błąd Trubina, który zaliczył pusty przelot.

30
18
7
16
65
90+4'

Trubin łapie piłkę po centrze Viniciusa. To mogła być jedna z ostatnich szans dla gości.

12
18
2
4
5
90+2'

Co za sytuacja! Kroos zachęcił Ruedigera do wbiegnięcia w pole karne, wrzucił mu piłkę idealnie na głowę, ale Niemiec strzelił tuż obok słupka!

15
17
6
5
5
90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut.

7
12
8
7
29
90'
3
90'

Goście biją głową w mur. Szachtar się broni całym zespołem.

11
6
1
88'
3
3
2
2
8
87'

Szansa dla Realu! To powinien być remis. Wreszcie dobre dośrodkowanie Vazqueza i Vinicius z kilku metrów strzela nad bramką!

11
8
3
1
2
86'

Vinicius indywidualnie... zablokowany na dwudziestym metrze.

7
6
2
1
3
85'
wchodzi Wchodzi
Ivan Petriak #34
schodzi Schodzi
2
2
85'
Real Madryt
3
2
1
84'

Wrzutka Alaby i faul w ataku Benzemy.

3
2
83'

Kapitalne zachowanie Modricia. Idealnie wypracował sobie pozycję do dośrodkowania, zagrał w stronę Benzemy, ale ten po raz kolejny uprzedzony przez obrońcę.

4
2
1
2
82'
Lucas Taylor #23
1
81'
Neven Djurasek #17
1
1
1
1
81'

Sudakow usiadł na murawie. Konieczna będzie zmiana. Nie wytrzymują trudów spotkania gospodarze.

1
78'

Real rozciąga akcje na skrzydła, później coś próbują zrobić pomocnicy, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

2
4
1
3
77'
Danyło Sikan #14
Lassina Traore #2
1
1
3
76'

Kolejne groźnie wyglądające dośrodkowanie Viniciusa. Zamykał akcję Asensio, lecz nie trafił w piłkę na dalszym słupku.

1
2
1
75'

Szachtar bardzo dobrze się broni. Może dziś imponować ekipa z Doniecka.

12
5
2
73'

Kroos strzelił zza pola karnego... minimalnie niecelnie.

7
3
1
5
2
73'

Świetna centra Asensio. Bondar rewelacyjnie wybił piłkę, bo już za jego plecami czekał na jakiś błąd Benzema.

1
3
1
2
71'

Mudryk popisał się znakomitą akcję, ale zawiodła precyzja przy strzale z dwudziestego metra.

2
2
1
70'

Modrić chciał technicznie zagrać do Viniciusa, lecz przeczytał to świetnie grający dziś Konopla.

2
2
2
2
68'

Bardzo niepewnie Łunin po rzucie rożnym. Zubkow łatwo ograł na zamach Kroosa, uderzył przy bliższym słupku, ale blokuje go Nacho.

1
68'
68'
67'

Potężny strzał zza pola karnego oddał Zubkow. Pozornie niezbyt groźny, ale nieoczekiwanie Łunin miał mnóstwo problemów!

1
1
66'

Carlo Ancelotti szykuje kolejne trzy zmiany. Jest to bardzo zły mecz w wykonaniu Królewskich.

2
2
1
2
65'

Powinno być 2:0! Traore był w sytuacji sam na sam z Łuninem, wydawało się, że golkiper gości ma piłkę w rękach, ale nagle ją wypuścił. Traore miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę, jednak strzelił w poprzeczkę!

5
2
3
3
5
64'

Kapitalnie gra dziś Ruediger. Po raz kolejny bardzo łatwo powstrzymał Mudryka.

1
63'

Długo buduje swoje akcje Real, jednak brakuje konkretów. Nie ma z tego żadnych strzałów.

1
1
1
60'

Mendy strzelał prawą nogą zza pola karnego. To nie mogło się udać. Bardzo niecelnie.

1
1
1
1
60'

Nie jest to idealny pressing Realu. Zawsze o jedno tempo spóźnieni goście przy próbie odbioru piłki.

1
58'

Strata Modricia, ruszyli do kontry w przewadze liczebnej gospodarze, ale Bondarenko podawał niedokładnie.

2
1
2
57'
57'
55'

Stepanenko w ostatniej chwili musnął piłkę i nie pozwolił na oddanie strzału Kroosowi. Ten składał się do uderzenia z woleja.

1
1
55'

Królewscy rzucili się do ataku, ale Tchouameni zagrywał niedokładnie w stronę Benzemy. Pewnie łapie piłkę Trubin.

1
1
54'

Do wejścia na boisko przygotowani Vinicius i Modrić. Szybko reaguje Carlo Ancelotti.

2
1
1
1
51'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Benzemy, ale miał trudną pozycję i uderzył wysoko nad bramką.

6
2
3
49'

A Szachtar po swojemu. Mimo pressingu Realu spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

4
3
1
1
1
48'

Goście od razu mogli odpowiedzieć, lecz Tchouameni po rzucie rożnym strzelił obok bramki.

8
4
2
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ołeksandr Zubkow. Asystował mu Bohdan Mychajliczenko.

Ależ początek tej drugiej połowy w wykonaniu Szachtara! Dużo miejsca na lewym skrzydle miał Mychajliczenko, zacentrował precyzyjnie na dalszy słupek, gdzie Zubkow skorzystał z biernej postawy Mendy'ego i strzałem głową pokonał Łunina!