Pora na ostatnie próby poprawienia wyniku w tym meczu.

Pokazał się Piotr Zieliński, ale swoim uderzeniem nie zaskoczył Łukasza Skorupskiego ustawionego w bramce Bologni FC.

2
76'

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Mathias Olivera.

75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Tym razem gospodarze nie wyobrażają sobie zmarnowania prowadzenia. Bologna FC jakby nieco zmęczona, jakby pozbawiona wigoru, ale pewnie spróbuje jeszcze doprowadzić do remisu.

71'
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Chwicza Kwaracchelia.

Azzurri odetchnęli z ulgą w 69. minucie, ponieważ to wtedy strzelili gola na 3:2. Piłka trafiła od Chwiczy Kwaracchelii do Victora Osimhena, a ten znalazł sposób na pokonanie uderzeniem Łukasza Skorupskiego. Gospodarzom robiło się już bardzo gorąco, rosło zniecierpliwienie na trybunach, ale zmiennicy robią swoje. Luciano Spalletti ponownie może cieszyć z gola zawodnika wprowadzonego na boisko z ławki rezerwowych.

66'

Napoli odbija się od skoncentrowanych przeciwników. Jakby zaskoczeni są gospodarze tym, że konfrontacja nie przebiega zgodnie z ich wymarzonym planem. Z kolei każda minuta dodaje pewności siebie przyjezdnym, którzy stawiają mocny opór liderowi.

2
60'

Już godzina rywalizacji za drużynami.

1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Skorupski za niesportowe zachowanie.

1
1
2
1
54'

Pięknie interweniował Łukasz Skorupski i powstrzymał zawodnika oddającego uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Napoli nie objęło ponownie prowadzenie przez brawurowe zachowanie drugiego bramkarza reprezentacji Polski.

3
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Musa Barrow. Asystował mu Andrea Cambiaso.

Dopiero co Napoli zdobyło prowadzenie 2:1 uderzeniem Hirvinga Lozano, a po zaledwie trzech minutach Barrow doprowadził do remisu 2:2. Bardzo energiczne zrobiło się to widowisko.

4
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hirving Lozano.

W tym meczu absolutnie nikt nie broni. Podanie do wprowadzonego niedawno z ławki rezerwowych Hirvinga Lozano, a ten zdobył prowadzenie 2:1 dla Napoli.

8
2
2
1
1
czas Druga połowa
Czy Napoli strzeli drugiego gola po przerwie?
2
1
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Jesus.

Napoli zdążyło odpowiedzieć golem na 1:1 jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy meczu. W pole karne Bologni FC wbiegł Juan Jesus i to on sprawił swoim uderzeniem, że Łukaszowi Skorupskiemu ponownie nie uda się zachować czystego konta.

SSC Napoli
10
5
1
2
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Zirkzee. Asystował mu Andrea Cambiaso.

W tych okolicznościach gol na 1:0 Bologni FC był dużym zaskoczeniem. W 41. minucie piłka trafiła od Andrei Cambiasso do Joshuy Zirkzeego, a ten sprawił swoim uderzeniem ogromne zaskoczenie na Stadio Diego Armando Maradona!

2
33'

Gospodarze na połowie przeciwnika, ale w ostatnich minutach nie dokładają stresujących sytuacji Łukaszowi Skorupskiemu. Pozostało jeszcze trochę czasu na zdobycie prowadzenia przed zejściem na przerwę do szatni.

1
28'

Napoli staje się coraz groźniejsze, przez co drugi bramkarz reprezentacji Polski musi mieć się na baczności. Łukasz Skorupski poradził sobie z uderzeniem Chwiczy Kwaracchelii, a Mario Rui oraz Matteo Politano spudłowali z bardzo dogodnych pozycji.

2
25'

W ostatnich minutach Napoli jest już realnie niebezpieczne. Szarża Mario Ruiego zakończyła się mocnym strzałem w poprzeczkę. Łukasz Skorupski spoglądał w kierunku piłki z pewnym przerażeniem w oczach.

1
1
1
1
1
23'

Podanie na wolne pole do Chwiczy Kwaracchelii po przechwyceniu piłki. Płaskie uderzenie Gruzina prosto w dobrze ustawionego Łukasza Skorupskiego.

1
1
1
1
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Dominguez za ostre przewinienie.

1
19'

W 19. minucie Piotr Zieliński zabrał się za wykonanie rzutu wolnego na połowie przeciwnika, ale swoim dograniem nie sprawił dużego problemu obronie Bologni FC. Łukasz Skorupski niezmiennie nie musiał interweniować w żadnych skomplikowanych okolicznościach, ponieważ po chwili Giacomo Raspadori oddał płaskie oraz niecelne uderzenie.

1
17'

Juan Jesus interweniował z ogromnym wyczuciem w konfrontacji z próbującym rozpędzić się Nicolasem Dominguezem.

16'

Tanguy Ndombele i Giacomo Raspadori znaleźli się za blisko siebie na obrzeżach pola karnego Bologni FC. Przeszkodzili oni sobie w oddaniu uderzenia, przez co żaden z nich nie zorganizował poważnego egzaminu Łukaszowi Skorupskiemu.

13'

Podanie do szeroko ustawionego Giacomo Raspadorego, którego płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane przez defensora Bologni FC. Goście grają w białych strojach z niebieskimi oraz czerwonymi elementami.

1
1
1
1
1
10'

Coraz bardziej nerwowo bronią piłkarze z Bolonii. Była już jedna szarża indywidualna Chwiczy Kwaracchelii, którego powstrzymanie było ponownie bardzo skomplikowanym zadaniem dla przeciwników.

6'

Azzurri rozpoczęli mecz zgodnie z przewidywaniami, czyli na połowie przeciwników. Napoli utrzymywało się w posiadaniu piłki i szukało sposobu na zdobycie prowadzenia za pomocą ataku pozycyjnego.

1
1
3'

Napoli ma przed sobą ten wyjątkowy w tym sezonie tydzień, w którym nie będzie rozgrywać meczu, a także piłkarze nie rozjadą się na mecze reprezentacji. W tych okolicznościach trener Luciano Spalletti postawił na silne zestawienie z Piotrem Zielińskim, Chwiczą Kwaracchelią czy Stanislavem Lobotką.

czas Start meczu
17:33

Piotr Zieliński i Łukasz Skorupski w podstawowych składach.

04:07

Sędzia: Francesco Cosso

04:06

Bologna podzieliła się punktami z poprzednim przeciwnikiem.

04:06

W starciu kadrowiczów Czesława Michniewicza był remis.

04:05

Bologna FC rozegrała poprzedni mecz na Stadio Renato dall'Ara. W pierwszej połowie zdobyła prowadzenie uderzeniem Nicolasa Domingueza, ale ostatecznie musiała pogodzić się z rozczarowującym remisem 1:1 z UC Sampdorią. Do kompromisowego wyniku doprowadził po przerwie Filip Djuricić.

04:04

Przygotowania zawodników z Bolonii.

04:02

Tak gracze z Neapolu cieszyli się z pokonania kolejnego przeciwnika w Lidze Mistrzów.

04:01

W takich okolicznościach Napoli zwyciężyło w Lidze Mistrzów.

04:01

Napoli znalazło się w pierwszym szeregu zespołów, które zagwarantowały sobie wejście do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W grupie elitarnego europejskiego pucharu odniosło dotąd komplet czterech wygranych. Azzurri weszli do najlepszej "16" klubów na kontynencie po pokonaniu 4:2 Ajaksu.

1
04:00

Luciano Spalletti przed meczem.

03:56

Napoli rozegra tym razem mecz z Bologną FC. Azzurri są mocno rozpędzeni na włoskim podwórku, a także w Lidze Mistrzów. Podopieczni Luciano Spallettiego nie zamierzają hamować, tym bardziej przed własną publicznością na Stadio Diego Armando Maradona.