Kolejna przerwa w grze. Piłką w głowę uderzenie otrzymał Imaz. Trochę bolało.

4
4
4
83'

Wydaje się, że punkt satysfakcjonuje obie drużyny. Dość nieśmiałe próby ataku w końcówce.

4
4
4
4
7
82'
ŻÓŁTA KARTKA
4
2
1
1
2
79'
77'

W końcu strzał zawodników gospodarzy. Próbę Imaza pewnie złapał Hrosso.

4
1
2
2
4
75'
75'
72'

Powinno być 1:2! W świetnej sytuacji znalazł się Makuch, strzał z pola karnego zatrzymał się na słupku. Poprawka Rakoczego była niecelna!

8
4
4
6
7
71'

Dogranie w pole karne Jagiellonii, dobrze na przedpolu zachował się Abramowicz.

6
4
2
2
1
69'

Przerwa w grze. Skurcze złapały Oshimę. Cierpi zawodnik Cracovii.

6
5
1
67'

Źle po przerwie prezentuje się Jagiellonia. Gospodarzom niewiele wychodzi w ofensywie.

2
2
6
7
64'
2
2
1
4
5
63'

Dogranie z autu, strzał głową Ghity poszybował pół metra obok bramki.

3
1
1
1
1
61'

Strata gola obudziła Jagiellonię, która pragnie ponownie wyjść na prowadzenie.

5
3
1
3
58'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Taras Romanczuk. Cracovia ruszyła do ataku, a wyrównała po rzucie rożnym. Rakoczy dogrywał z kornera, Pazdan wybijał piłkę głową, ale trafił w potylicę Romanczuka i piłka znalazła się w bramce! 1:1!

10
10
5
8
11
55'
53'

Kolejny raz przed szansą na wyrównanie Bochnak. Zawodnik Pasów źle uderzył głową. Piłka padła łupem bramkarza.

4
4
1
2
2
51'

Gospodarze domagali się rzutu rożnego. Innego zdania był sędzia. Nie podoba się to fanom Jagiellonii.

1
1
2
5
5
48'

Dość anemiczny początek 2. połowy. Niewiele dzieje się w Białymstoku.

1
3
1
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

Jagiellonia prowadzi do przerwy po pięknym golu Imaza. Pamiętać należy, że w tej sytuacji więcej powinien zrobić bramkarz.

6
4
1
1
1
45+3'

Błąd Alomerovicia, który podał piłkę Kallmanowi. Strzał z pola karnego minął jednak dalszy słupek o centymetry!

3
3
3
1
1
45'

4
3
1
1
1
43'

Coraz bliżej przerwy. Cracovia w ataku, ale bez dobrej szansy na wyrównanie.

5
3
1
1
2
40'
38'

Problemy ma Alomerović. Bramkarz zderzył się z partnerem z zespołu i odczuł starcie.

2
1
4
5
5
38'

Atak pozycyjny Cracovii. Jagiellonia chce do przerwy dotrwać bez straty gola.

6
3
2
2
4
35'

Dogranie z prawej strony wprost na głowę Bochnaka. Ten jednak z sześciu metrów głową przestrzelił! Powinien być remis!

6
6
1
1
2
33'

Składna akcja Jagiellonii zakończona niecelną próbą Nasticia.

3
4
1
1
2
32'

A teraz Makuch ostro potraktował rywala. Również bez napomnienia.

4
1
1
2
4
29'

Ostro rywala potraktował Pazdan. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki obrońcy gospodarzy.

6
6
1
1
28'

Mniej w ostatnich minutach dzieje się pod bramkami. Jagiellonia więcej uwagi poświęca defensywie.

4
4
1
1
25'

Cracovia w ataku pozycyjnym. Jednak niewiele z tego wynika, gospodarze nie dopuszczają rywala pod własną bramkę.

7
4
1
22'

Cracovia ożywiła się i zaczęła szukać wyrównania. Wydaje się jednak, że to Jagiellonia cały czas ma mecz pod kontrolą.

10
8
2
1
1
19'

Powinien być remis. W polu karnym sytuację strzelecką wypracował sobie Rakoczy. Próbę z ostrego kąta nogą odbił Alomerović!

7
4
1
3
4
17'

Jagiellonia przed kolejną szansą. Do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Imaz. Próba z ostrego kąta wylądowała na słupku!

6
4
1
3
3
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Israel Puerto. Kolejne szaleństwo w PKO Ekstraklasie! Puerto z okolic własnego pola karnego zagrał w okolice środka pola. Przejął ją Imaz i postanowił przelobował Hrosso. Bramkarz powinien piłkę wybić, ale w nią nie trafić i ta wpadła do bramki! 1:0!

20
16
2
1
5
11'

Sporo podań gospodarzy na połowie Pasów, ale cały czas nic to nie daje.

5
2
1
1
3
8'

Częściej przy piłce znajduje się Jagiellonia, ale niewiele z tego wynika.

6
2
3
3
5'

Knapp dogrywał z rzutu wolnego, dobrze zachowali się obrońcy, którzy wybili piłkę na korner. Po nim Alomerović skutecznie interweniował na przedpolu.