Koniec. Real męczył się, ale ostatecznie pokonał Granadę 1:0.

German Sanchez #6
Granada CF
1
90+1'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Asensio, piłka poszybowała tuż ponad bramką.

2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
87'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

84'

Real. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Nacho.

2
1
83'

Asensio powinien trafić na 2:0! Strzał z pola karnego kapitalnie wybronił bramkarz!

3
3
3
5
80'

Granada CF. Schodzi: Luis Milla. Wchodzi: Ruben Rochina.

wchodzi Wchodzi
Ruben Rochina #21
schodzi Schodzi
Luis Milla #5
1
80'

Granada CF. Schodzi: Myrto Uzuni. Wchodzi: Douglas Arezo.

Douglas Arezo #14
Myrto Uzuni #24
1
80'

Kroos uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale zbyt słabo i bramkarz piłkę złapał.

2
78'

Kontra Realu, w polu karnym padł Hazard. Sędzia podyktował rzut karny, ale po chwili okazało się, że będzie rzut wolny.

1
1
1
77'

Po stracie gola gracze Granady nie potrafią zaatakować Realu. Gospodarze mają mecz pod kontrolą.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Asensio.

1
2
1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. W końcu Real dopiął swego! Źle wybijali piłkę zawodnicy Granady. Dopadł do niej Asensio i uderzył z ok. 20 metrów nie do obrony. 1:0!

18
6
2
3
72'

Z daleka uderzył Militao, piłka jeszcze leci. Gdyby to była Warszawa, to zapewne wpadłaby do Wisły.

1
1
1
71'

Granada CF. Schodzi: Alex Collado. Wchodzi: Njegos Petrović.

Njegos Petrović #18
Alex Collado #35
1
71'

Granada CF. Schodzi: Antonio Puertas. Wchodzi: Dani Raba.

Antonio Puertas #10
69'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
1
1
1
66'

Pokazał się Jović, który w polu karnym znalazł sobie miejsce do strzału, ale uderzył dwa metry obok słupka.

1
1
65'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Eden Hazard.

65'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Luka Jović.

64'

Strzał Valverde, ale bardzo zła próba.

1
1
63'

Granada CF. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Jorge Molina.

Luis Suarez #9
61'

Kolejny strzał i znowu bohaterem bramkarz! Uderzał Asensio!

2
2
61'

Strzelał Rodrygo, bramkarz zdołał sparować piłkę na rzut rożny!

1
59'

Rozbija twardą skałę Real, cały czas bardzo opornie to idzie. Do końca jednak jeszcze dość sporo czasu.

56'

A teraz Rodrygo zwiódł rywala, uderzył z ostrego kąta. Tam, gdzie stał bramkarz.

56'

Modrić z piłką w polu karnym ograł dwóch rywali, ale strzał zatrzymał się na trzecim. Wciąż bez goli w Madrycie!

53'

Real Madryt w ataku, Granada ustawiona na własnej połowie póki co skutecznie rozbija próby Królewskich.

1
1
1
1
1
50'

Miejscowi kibice wściekli na sędziego, który odgwizdał dyskusyjnego spalonego Valverde.

2
1
49'

Marcelo dośrodkował zewnętrzną częścią stopy, ale bramkarz uprzedził składającego się do strzału Valverde.