2
1
14
85'

Rozsądnie Pogoń Szczecin, a do końca meczu pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu.

36
22
5
6
6
81'

Legioniści w rozegraniu na połowie Pogoni, ale nie ma gola kontaktowego.

29
18
5
6
5
79'

Wybijają dośrodkowania gospodarze i Legia musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

13
15
11
6
6
76'

Kamil Grosicki przymierzył na 3:1.

30
16
7
4
4
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska za faul taktyczny.

17
15
8
4
1
73'
72'
69'
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Luka Zahović.

Pogoń poszła za ciosem i w dziesięciu prawdopodobnie zapewniła sobie zwycięstwo. Kamil Grosicki w 68. minucie nie szukał podania, a oddał uderzenie po ziemi w narożnik bramki Richarda Strebingera. Bramkarz Legii Warszawa nie był w stanie dosięgnąć piłki.

56
32
9
9
10
68'
65'

Luka Zahović wyrasta na bohatera meczu!

10
6
4
3
3
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović.

Pogoń Szczecin wbiła drugiego gola gościom mimo osłabienia! 2:1 przy Twardowskiego. Trafienie Luki Zahovicia. Tym razem Legia Warszawa pogubiła się we własnym polu karnym pod ciężarem pressingu.

39
21
15
10
12
61'

Legia atakuje w jedenastu dziesięciu zawodników Pogoni. Rozegranie podopiecznych Aleksandara Vukovicia, a najgroźniejszy w ostatnich minutach atak został przerwany przez sędziego asystenta z powodu spalonego.

6
6
3
1
58'
56'

Festiwal wyzwisk pod adresem Szymona Marciniaka, a Legia w natarciu.

14
13
5
3
4
55'

Benedikt Zech już w szatni.

14
8
3
5
7
53'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Benedikt Zech za faul na piłkarzu wychodzącym na czystą pozycję.

34
21
9
16
21
52'

Sędzia rozważy pokazanie czerwonego kartonika.

13
10
4
3
12
50'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

2
1
5
3
1
47'

Josue nie dostawił odpowiednio głowy do piłki po bardzo dobrym dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Legia Warszawa kontynuuje natarcie z pierwszej połowy spotkania.

4
3
2
2
3
46'

komentarz

Początek ospały, później ciekawiej prezentowała się Legia Warszawa, ale pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Oba gole padły po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Szymon Marciniak postanowił nie doliczać ani minuty mimo licznych przerw na dyskusje z piłkarzami.

41'

Akcja indywidualna Wahana Biczachczjana zakończona zablokowanym uderzeniem zza pola karnego.

1
1
1
1
37'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Damian Dąbrowski.

Jak na zawołanie, Legia Warszawa doprowadziła do remisu, chociaż to raczej gospodarze wbili sobie sami gola niż goście na niego zapracowali. W 37. minucie Dante Stipica wykonał pusty przelot po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a zaskoczony dziwnym zachowaniem Chorwata, Damian Dąbrowski wbił piłkę w narożnik własnej bramki.

24
14
4
11
17
35'

Legia Warszawa prezentuje się poprawnie, ale jej atakom brakuje wykończenia. Pokazują się Josue oraz Benjamin Verbić, ale jeszcze żadne uderzenie nie było wielkim wyzwaniem dla bramkarza Pogoni Szczecin. Z kolei Portowcy odpowiedzieli żwawym kontratakiem Kamila Grosickiego.

Pogoń próbowała zrehabilitować się przed własną publicznością za porażkę poniesioną w meczu z Rakowem Częstochowa. Legia również nie popisała się w poprzednim spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice, w którym odbiła się od zdyscyplinowanych graczy Waldemara Fornalika.Początek pod znakiem prowokacji, głównie z udziałem Mariusza Fornalczyka. Szymon Marciniak próbował zapanować nad chaosem, ale mecz zamienił się przez to w klub dyskusyjny. W 12. minucie eksportowy arbiter przestał patyczkować się z piłkarzami i napomniał żółtą kartką Konstantinosa Triantafyllopoulosa.Kibice Pogoni przestali męczyć ucho przyśpiewką o wierze w zdobycia mistrzostwa Polski, a klimat meczu w Szczecinie przypominał występy Pogoni w grupie mistrzowskiej przed reformą PKO Ekstraklasy. Niby coś się działo, ale konkretów z tego żadnych. Okres wyczekiwania trochę potrwał.W 26. minucie Pogoń objęła prowadzenie 1:0 i pomógł w tym stały fragment gry. Uderzenie Konstantinosa Triantafyllopoulosa, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zostało jeszcze obronione przez dobrze ustawionego Richarda Strebingera, ale w polu karnym Legii Warszawa potwornie zakotłowało się. Najsprytniejszy okazał się Luka Zahović i po raz drugi w sezonie strzelił gola Legionistom.Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:0 (1:0)1:0 - Luka Zahović 26'Składy:Pogoń: Dante Stipica - Jakub Bartkowski, Konstantinos Triantafyllopoulos, Benedikt Zech, Luis Mata - Damian Dąbrowski - Mariusz Fornalczyk, Wahan Biczachczjan, Jean Carlos Silva, Kamil Grosicki - Luka ZahovićLegia: Richard Strebinger - Lindsay Rose, Mateusz Wieteska, Joel Abu Hanna - Paweł Wszołek, Bartosz Slisz, Patryk Sokołowski, Yuri Ribeiro - Josue, Maciej Rosołek, Benjamin VerbićŻółte kartki: Triantafyllopoulos (Pogoń)Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

1:0 - Luka Zahović 26'Składy:Pogoń: Dante Stipica - Jakub Bartkowski, Konstantinos Triantafyllopoulos, Benedikt Zech, Luis Mata - Damian Dąbrowski - Mariusz Fornalczyk, Wahan Biczachczjan, Jean Carlos Silva, Kamil Grosicki - Luka ZahovićLegia: Richard Strebinger - Lindsay Rose, Mateusz Wieteska, Joel Abu Hanna - Paweł Wszołek, Bartosz Slisz, Patryk Sokołowski, Yuri Ribeiro - Josue, Maciej Rosołek, Benjamin VerbićŻółte kartki: Triantafyllopoulos (Pogoń)Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

1
5
1
32'

Szansa na doprowadzenie do remisu strzałem z rzutu wolnego. Piłka ustawiona przez Josue, któremu nie udało się ominąć muru złożonego z zawodników Pogoni Szczecin.

5
6
2
2
2
30'

Luka Zahović i 1:0 dla Pogoni Szczecin!

11
6
1
6
3
26'

Gol samobójczy! Mateusz Wieteska.

W 26. minucie Pogoń Szczecin objęła prowadzenie 1:0 i pomógł w tym stały fragment gry. Pierwsze uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zostało jeszcze obronione przez dobrze ustawionego Richarda Strebingera, ale w polu karnym Legii Warszawa jeszcze potwornie zakotłowało się.

30
13
4
7
9
24'

Katastrofalne zachowanie Jeana Carlosa Silvy, który wykonał podanie za plecy Kamila Grosickiego, zamiast umożliwić stoczenie pojedynku z Richardem Strebingerem. Pogoń Szczecin nie wykorzystała sposobności do przeprowadzenia kontrataku.

6
8
1
7
4
22'

Benjamin Verbić również odpowiedział strzałem zza pola karnego. Tym razem celna próba, ale zbyt mało zaskakująca na Dantego Stipicę.

3
2
1
20'

Po dośrodkowaniu Josue z rzutu rożnego, mierne piąstkowanie Dantego Stipicy. Na szczęścia dla Chorwata, Paweł Wszołek nie zorganizował się do oddania strzału i dał możliwość poprawienia się bramkarzowi Pogoni Szczecin.

1
1
1
1
18'

1
2
1
15'

Kosta Runjaić próbuje przekonać swoich podopiecznych do wyższego przesunięcia formacji. Rozegranie Pogoni Szczecin daleko od bramki Richarda Strebingera i zostało bez problemu rozbrojone.

1
2
12'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos za faul blisko linii bocznej boiska.

7
4
1
4
5
11'

Pogoń Szczecin powróciła do rozegrania piłki. Uderzenie zza pola karnego Wahana Biczachczjana zostało zablokowane.

1
2
2
3
10'

Początek pod znakiem prowokacji, głównie z udziałem Mariusza Fornalczyka. Szymon Marciniak postanowił porozmawiać z grupką zawodników.

3
1
2
1
6'

Zabrakło zdecydowania w defensywie Konstantinosowi Triantafyllopoulosowi, dlatego jego wybicie skończyło się rzutem rożnym dla Legii Warszawa. Niezłe dośrodkowanie spod chorągiewki Josue, ale żaden z podopiecznych Aleksandara Vukovicia nie oddał uderzenia.

2
1
1
3
4'

Gospodarze w rozegraniu piłki na początku spotkania. Próba przyspieszenia ataku i uruchomienia podaniem Mariusza Fornalczyka, ale wszystko zakończyło się przechwyceniem futbolówki przez Richarda Strebingera.

1
1
1
2'

Pogoń Szczecin spróbuje zrehabilitować się przed własną publicznością za porażkę poniesioną w meczu z Rakowem Częstochowa. Legia Warszawa również nie popisała się w ostatnim spotkaniu przeciwko Piastowi Gliwice. Gospodarze w granatowo-bordowych pasiakach, a goście na biało z czarnymi elementami.