5
6
23
90+3'

Raków Częstochowa nie dopuszcza rywali do głosu. Zawodnicy Stali Mielec opadli z sił.

34
20
3
9
15
90+1'
8
7
1
1
5
90'

Sędzia dorzucił sześć minut do drugiej połowy.

11
7
6
3
11
89'

Tak Raków zdobył drugą bramkę:

2
3
1
1
3
89'

Marek Papszun miał pretensje do arbitra. Szkoleniowiec został ukarany żółtą kartką.

9
4
3
2
8
87'
87'
87'
86'

Raków Częstochowa chce dotrwać do ostatniego gwizdka. Marek Papszun szykuje potrójną zmianę.

9
3
1
1
3
84'

Krystian Getinger mógł ustrzelić dublet! Lewy obrońca bezpośrednio uderzył po zagraniu Grzegorza Tomasiewicza, piłka przeleciała obok słupka.

3
2
2
2
14
83'

Ivi Lopez stanął na wysokości zadania. Bilans hiszpańskiego pomocnika w tym sezonie PKO Ekstraklasy to 13 trafień i 6 asyst.

27
7
2
2
8
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

Ivi Lopez dopełnił formalności. Hiszpan uderzył w lewy dolny róg i zmylił golkipera Stali Mielec.

27
12
5
10
19
79'

Mateusz Wdowiak przewrócił się w polu karnym i sędzia wskazał na 11. metr! Arkadiusz Kasperkiewicz sfaulował ofensywnego pomocnika.

15
8
2
7
16
75'

Zoran Arsenić był na pozycji spalonej, Paweł Malec anulował bramkę gospodarzy. Wciąż 1:1.

21
12
4
2
17
74'

Sędzia biegnie do monitora! Piłkarze Rakowa Częstochowa mają powody do obaw.

23
13
1
2
13
72'

Radość piłkarzy Stali Mielec nie trwała długo. Fran Tudor fantastycznie opanował piłkę i uderzył z powietrza. Damian Primel nie zdążył zareagować.

22
8
6
9
18
71'

Wydawało się, że Arkadiusz Kasperkiewicz faulował Mateusza Wdowiaka. Ostatecznie arbiter jednak uznał bramkę mielczan.

10
8
4
7
10
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krystian Getinger.

Katastrofalny błąd bramkarza Rakowa Częstochowa! Krystian Getinger uderzył z dystansu i przełamał ręce Vladana Kovacevicia. Kapitan Stali Mielec doprowadził do wyrównania.

21
10
6
1
12
66'

To nie jest dzień Vladislavsa Gutkovskisa. Łotysz miał kolejną stuprocentową okazję i trafił w bramkarza Stali Mielec.

4
2
2
4
64'

Adam Majewski został ukarany żółtą kartką, natomiast asystent trenera Stali Mielec został wyrzucony na trybuny.

6
5
2
1
3
62'

Ivi Lopez celnie podał do Mateusza Wdowiaka, a ten minął golkipera i skierował piłkę do siatki. Ewidentny spalony.

7
7
4
3
8
61'

Stal Mielec. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Oskar Zawada.

Napastnik debiutuje w barwach Stali Mielec.

59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Kasperkiewicz.

4
2
3
5
57'

2
55'

Stal Mielec mogła wyrównać. Grzegorz Tomasiewicz uderzył z woleja i Vladan Kovacević uratował drużynę gospodarzy.

2
2
4
3
4
54'

Indywidualna akcja w wykonaniu Iviego Lopeza. Hiszpan pojawił się w polu karnym Stali Mielec i wywalczył kolejny rzut rożny.

6
4
2
4
52'

Ivi Lopez naciskał Mateusza Matrasa i przechwycił piłkę. Przytomnie zachował się Damian Primel, który naprawił błąd kolegi.

2
4
2
1
51'

Dla Deiana Sorescu było to premierowe trafienie w barwach Rakowa Częstochowa. Zimą polski klub zapłacił około 800 tysięcy euro za reprezentanta Rumunii.

6
4
1
2
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Deian Sorescu.

Pękła defensywa Stali Mielec. Goście sprezentowali bramkę Rakowowi Częstochowa. Deian Sorescu wykorzystał fatalny błąd rywali i strzelił między nogami Damiana Primela!

27
14
5
6
10
47'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić.

4
3
3
2
czas Druga połowa
45+2'

Fran Tudor nieprzepisowo powstrzymywał Dominika Steczyka. Sędzia oszczędził Chorwata, który ma już żółtą kartkę na koncie.

3
2
3
5
6
45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

1
1
3
2
5
43'

Ivi Lopez wykonał stały fragment gry. Arkadiusz Kasperkiewicz dopadł do piłki po niewielkim zamieszaniu i zażegnał niebezpieczeństwo w polu karnym Stali Mielec.

3
2
5
3
1
41'

Akcja toczy się na połowie gości. Zawodnicy Rakowa Częstochowa mają jednak problemy ze skutecznością.

3
2
1
1
2
39'

Kłopoty Stali Mielec. Damian Primel zdjął rękawicę i zgłosił kontuzję, mamy przerwę w grze.

7
4
3
38'

Akcja duetu Vladislavs Gutkovskis - Mateusz Wdowiak. Po strzale Polaka piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
1
2
2
37'

I znowu Damian Primel! Bramkarz instynktownie interweniował po uderzeniu Iviego Lopeza.

3
3
2
1
4
36'

Znakomicie prezentuje się Damian Primel. Mateusz Wdowiak był sam na sam z golkiperem Stali Mielec i przegrał ten pojedynek.

7
4
2
5
35'

Damian Primel uratował swoją drużynę po mocnym strzale Iviego Lopeza. Po chwili Vladislavs Gutkovskis uderzał nożycami i nie trafił w światło bramki.

5
2
1
5
34'

Bardzo dużo niedokładności w grze Stali Mielec w pierwszej części gry. Adam Majewski ma powody do niepokoju.

2
2
2
32'

Fran Tudor świetnie dograł na głowę Vladislavsa Gutkovskisa, który oddał strzał. Piłka była poza zasięgiem bramkarza i poszybowała nad poprzeczką.

3
3
4
30'

Częstochowianie szukają pierwszego gola. Ivi Lopez próbował opanować piłkę i przegrał pojedynek z Marcinem Flisem.

4
5
2
2
28'

Robi się nerwowo przy ławkach rezerwowych. Paweł Malec upomniał trenera Adama Majewskiego.

1
3
27'

Wymuszona przerwa w grze. Deian Sorescu ucierpiał po zderzeniu z przeciwnikiem, ale chce wrócić na boisko.

5
1
3
2
2
25'

Powinno być 1:0! Vladislavs Gutkovskis otrzymał podanie od Mateusza Wdowiaka i strzelił minimalnie obok słupka.

4
3
2
3
8
21'

Goście nie potrafią zagrozić bramce Vladana Kovacevicia. Bośniacki golkiper rozdziela podania na własnej połowie.

7
5
2
3
19'

Deian Sorescu jest bardzo aktywny. Tym razem Rumun uderzył z dystansu, lecz Krystian Getinger zmienił tor lotu piłki.

5
5
4
1
18'

Po raz kolejny Deian Sorescu ruszył prawą stroną boiska. Skrzydłowy nie zdołał opanować piłki i Damian Primel wznowi grę z piątego metra.

3
2
2
1
2
16'

Podopieczni Marka Papszuna mocno naciskają graczy Stali Mielec. Raków Częstochowa ma więcej z gry.

6
3
2
3
14'

Grzegorz Tomasiewicz miał trochę miejsca przed polem karnym i spróbował swoich sil. Zawodnik Stali Mielec fatalnie skiksował.

2
2
3
1
4
13'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Tudor.

8
4
3
2
5
11'

Groźnie pod bramką Stali Mielec! Vladislavs Gutkovskis zdecydował się na strzał z ostrego kąta i trafił w prawy słupek. Damian Primel miał dużo szczęścia.

10
6
1
4
9'

Zawodnicy Rakowa Częstochowa są coraz bliżej bramki rywali. Podopieczni Adama Majewskiego cały czas przyglądają się grze.

5
3
1
2
7'

Mateusz Matras wyjaśnił sytuację po zagraniu Iviego Lopeza. Tylko rzut rożny dla Rakowa Częstochowa.

3
2
1
2
6'

Niezłe wejście Deiana Sorescu w pole karne. Rumun niedokładnie dośrodkował, wcześniej był na pozycji spalonej.

3
1
1
2
4'

Już od początku meczu Raków jest stroną przeważającą. Goście mają problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

5
2
1
1
2'

Zoran Arsenić kapitalnie przerzucił piłkę do Mateusza Wdowiaka. Ofensywny pomocnik zmarnował swoją szansę, obrońcy Stali oddalili grę od własnej bramki.

4
5
1
2
czas Start meczu
Czy Raków sięgnie po mistrzostwo Polski?
1
1
17:50

Sędzia główny: Paweł Malec (Łódź).

1
17:49

Damian Primel zastępuje kontuzjowanego Rafała Strączka.

17:48

Ilija Szkurin pierwszy raz na ławce rezerwowych Rakowa.

17:45

Drużyna Marka Papszuna stoi przed wielką szansą. Raków wskoczy na fotel lidera PKO Ekstraklasy, jeśli pokona niżej notowaną Stal Mielec. W tym momencie częstochowianie mają na koncie 48 oczek i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Początek meczu o godz. 18:00.