Ukraina. Schodzi: Mykola Szaparenko. Wchodzi: Oleksandr Zubkow.

1
1
4
84'

Francja bije głową w mur. Gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić Buszczanowi.

8
3
5
1
1
81'

Na strzał zdecydował się Pogba, piłka po raz kolejny minęła jednak bramkę.

4
4
5
4
2
79'
77'
75'

Kwadrans do końca. Cały czas więcej z gry mają gospodarze, ale okazji nie są w stanie sobie stworzyć.

1
1
4
2
2
72'
69'

Coraz mniej czasu na zdobycie zwycięskiej bramki mają Francuzi. Gospodarze atakują.

1
1
6
2
2
66'

Strzał Mbappe. Francuzowi zabrakło jednak dokładności i piłka w światło bramki nie poszybowała.

6
4
4
2
2
63'
63'

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Paul Pogba.

4
1
1
1
2
60'

Francja mogła ponownie prowadzić. Strzał Comana, Buszczan zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

10
1
2
4
3
57'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Presnel Kimpembe. Mamy remis! Z ok. 15 metrów uderzał Sydorczuk. Piłka niefortunnie odbiła się od Kimpembe i wtoczyła do bramki, Lloris nie mógł zbyt wiele zdziałać. 1:1!

49
23
9
7
12
54'

Gospodarze długo rozgrywają piłkę. Francja zbytnio nie ryzykuje w ostatnich minutach.

3
5
3
4
3
51'

Odważnie na początku 2. połowy starają się grać Ukraińcy.

4
2
1
1
2
48'

Rzut rożny dla Francuzów. Z dogrania Griezmanna pożytku jednak nie było.

2
1
2
1
5
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

5
2
1
2
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

5
2
2
2
2
43'

Francuzi już myślą o przerwie. Gospodarze nie kwapią się do ataku.

3
3
4
4
3
40'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Francja zasłużenie prowadzi, a mogła nawet wyżej.

4
4
3
4
3
37'

Mykolenko doszedł do piłki w polu karnym, ale przestrzelił. Goście dość niespodziewanie mogli doprowadzić do remisu.

3
1
2
1
2
35'

Nie zmienia się obraz meczu. Cały czas przeważa Francja. Ukraina skupiona na defensywie.

4
2
3
2
3
32'

Do dośrodkowania doszedł Giroud, strzał głową poszybował jednak ponad bramką.

2
2
1
2
5
31'

Gra po raz kolejny zatrzymana. Na spalonym znalazł się Mbappe.

2
4
1
2
2
30'

4
28'

Do uderzenia doszedł Pavard. Strzał był jednak niedokładny i piłka minęła bramkę.

3
2
2
2
3
27'

Spokojniejszy fragment meczu. Francja nie pozwala na zbyt wiele Ukraińcom.

5
2
3
4
1
24'

Francja prowadzi i mecz ma pod kontrolą. Strzelał Coman, piłka poszybowała obok bramki.

4
2
2
2
3
21'

Kolejna próba Francuzów, strzał Mbappe minął jednak cel.

6
3
2
3
3
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Do piłki dopadł Griezmann, piękny strzał zawodnika Barcelony z okolic narożnika pola karnego tuż przy słupku poszybował do bramki. 1:0!

31
14
5
4
12
15'

Szukają Francuzi premierowego trafienia. Rywale bronią się, ale na swój moment czekają.

7
6
3
4
3
12'

Przed szansą Giroud. Strzał z niemal pola bramkowego w ostatnim momencie zablokował obrońca. Futbolówka przeleciała tuż ponad bramką. Francuzi coraz bliżej gola!

12
3
4
3
4
10'

Ożywili się Francuzi, którzy nawet oddali strzał. Próba Mbappe była jednak niecelna.

4
3
4
5
2
8'

Żadna z drużyn nie zamierza od początku rzucać się na drugą. Wyważony początek gry.

5
2
4
2
2
5'

Akcja Francuzów, zagranie do Giroud, ale snajper znalazł się na spalonym.

6
5
5
4
3
3'

Szansy poszukali Ukraińcy. Strzelał Zinczenko, piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Llorisa.