Doliczony czas.

1
2
78'

Efektowna akcja indywidualna przeprowadzona przez Cristiano Ronaldo. Została ona podsumowana technicznym uderzeniem w słupek. Portugalczykowi nie zabrakło dużo do skompletowania dubletu w meczu, który rozpoczął bardzo niepozornie.

3
2
1
1
1
77'

US Sassuolo. Schodzi: Georgios Kyriakopoulos. Wchodzi: Rogerio.

wchodzi Wchodzi
Rogerio #6
schodzi Schodzi
Georgios Kyriakopoulos #77
1
1
75'

Niewiele wynika z rozegrań podopiecznych Roberto De Zerbiego na obrzeżach pola karnego Bianconerich. Czasu na odwrócenie wyniku już niewiele, a Juventus wygląda w tym spotkaniu w miarę solidnie.

1
70'

Pozostało 20 minut do końca podstawowego czasu. W rozegraniu piłkarze w zielono-czarnych strojach, ale Gianluigi Buffon starannie dyryguje swoimi kompanami z bloku defensywnego. Gregoire Defrel miał szansę na zatrudnienie byłego reprezentant Włoch, ale odrobinę za długo składał się do oddania uderzenia.

1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Juventus odzyskał dwubramkowe prowadzenie. Ponownie jest wyraźnie bliżej odniesienia zwycięstwa w Reggio Emilia! Podanie w tempo od Dejana Kulusevskiego, a Paulo Dybala poraził sobie eleganckim lobem z interweniującym brawurowo Andreą Consiglim.

7
4
3
2
3
65'

Alex Sandro interweniował spektakularnie na linii bramkowej. Nie pozwolił on na podsumowanie płaskiego dośrodkowania z lewego skrzydła uderzeniem z bliska do siatki Domenico Berardiemu. Frustruje się przebiegiem tego widowiska reprezentant Włoch.

63'

Trochę skomplikowała się sytuacja przyjezdnych i postanowili postarać się o odzyskanie dwubramkowego prowadzenia. Już drugie uderzenie po przerwie oddał Federico Chiesa, jednak nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Andreę Consiglego.

1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giacomo Raspadori. Asystował mu Manuel Locatelli.

Gospodarze nie zwątpili w możliwość odniesienia zwycięstwa. Trafienie kontaktowe powinno dodać podopiecznym Roberto De Zerbiego energii do atakowania w nieco ponad dwóch kwadransach pozostałych do końca spotkania. Ładna wymiana podań z Manuelem Locatellim i Giacomo Raspadori znalazł sposób na pokonanie Gianluigiego Buffona uderzeniem po ziemi z kilkunastu metrów.

56'
54'

Dejan Kulusevski tym razem znalazł się w szesnastce przeciwnika. W ostatnim momencie reprezentant Szwecji został zablokowany i Neroverdi nie pozwolili mu na zatrudnienie, a tym bardziej pokonanie Andrei Consiglego.

1
1
51'

Przewinienie Giacomo Gaspadorego na Dejanie Kulusevskim. Pojednawcze gesty między zawodnikami po gwizdku Piero Giacomellego. Reprezentant Szwecji nie miał pretensji do napastnika US Sassuolo, który ratował się bezpardonowym zagraniem po stracie piłki.

3
3
49'

Premierowe uderzenie po przerwie zostało oddane na bramkę US Sassuolo. Poradził sobie z nim Andrea Consigli i próbował zmobilizować swoich kompanów z pola do bardziej zdecydowanego natarcia w kierunku Gianluigiego Buffona.

46'

Rozpoczęła się druga połowa w Reggio Emilia. Dotąd optycznie przeważali gospodarze, ale to przyjezdni z zimną krwią punktowali przeciwnika. Juventus będzie po przerwie bronić dwubramkowego prowadzenia, a US Sassuolo w krytycznym położeniu.