7
81'
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Marin. Asystował mu Jorge Molina. Nieprawdopodobne! Wyjście gości, Molina dośrodkował z lewej strony, a Marin głową z pięciu metrów na 1:2!

44
28
7
15
42
78'

W zamieszaniu Pique omal nie wbił piłki do bramki Granady.

2
2
4
5
9
77'

Dembele zagrywał z linii końcowej, ale piłkę dobrze wybił obrońca.

1
1
2
4
75'

Granada CF. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Adrian Marin.

Darwin Machis #7
2
75'

Barcelona w końcu ruszyła na rywala. Zapowiada się ciekawy ostatni kwadrans.

5
4
1
73'

FC Barcelona. Schodzi: Ilaix Kourouma. Wchodzi: Pedri.

3
3
1
1
72'

Coraz więcej nerwów na boisku. Przed momentem zatrzymany Messi, czysto.

2
1
3
69'

Kolejna kontra gości, jednak Machis na spalonym.

1
1
3
4
67'

Barcelona miała wszystko pod kontrolą. Straciła gola, trenera i... koncepcję.

6
4
2
1
8
66'

25
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Darwin Machis. Zagranie z okolic środka pola do Machisa. Mingueza zamiast przeciąć dogranie... przedłużył je. Zawodnik Granady w sytuacji sam na sam pokonał ter Stegena. 1:1!

Granada CF
24
16
5
4
22
63'

Cały czas w ataku Barcelona, ale goście skuteczniej odpierają próby gospodarzy.

3
61'

Granada CF. Schodzi: Yan Brice Eteki. Wchodzi: Maxime Gonalons.

Yan Brice Eteki #21
1
61'
58'

Sergi Roberto wślizgiem starał się dojść do piłki kilka metrów przed bramką. Trochę jednak zabrakło.

1
2
1
55'

De Jong wpadł z piłką w pole karne, ale obrońcy nie pozwolili na oddanie strzału.

1
1
1
53'

Piękna akcja Barcelony. De Jong do Sergiego Roberto, strzał z pierwszej piłki z ok. 13 metrów tuż ponad bramką!

7
1
1
2
50'

Przeważa Barcelona, ale to Granada miała okazję. Goście ruszyli z kontrą. Soldado zabrakło zdecydowania w polu karnym miejscowych.

1
47'

Zagranie w pole karne do Griezmanna, Francuz jednak uderzył mocno, ale niecelnie. Powinno być 2:0!

5
2
3
2
3
46'

Gramy po przerwie!

43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nehuen Perez.

Nehuen Perez #3
Granada CF
40'

Soldado  wpadł z piłką w pole karne, ale dogranie do partnera zablokował obrońca.

1
1
39'

Eteki uderzył sprzed pola karnego, ale wysoko ponad bramką Barcelony.

1
1
1
37'

Po dograniu z rogu Umtiti głową uderzył wprost w bramkarza.

1
1
1
1
36'

Busquets do Messiego, ten w sytuacji sam na sam uderzyć chciał obok bramkarza. Ten stopą trącił piłkę! Będzie rzut rożny.

5
1
1
4
34'

Na murawie leżał Quini, piłkarze Barcelony kontynuowali grę. W końcu przerwał ją sędzia.

2
1
31'

Sponiewierany Messi, sędzia kartki jednak nie pokazał.

3
2
2
3
30'

Dwa kwadranse za nami. Granada ożywiła się, ale wciąż nie potrafi zagrozić gospodarzom.

2
1
28'

Barcelona cały czas przeważa. Gospodarze szukają kolejnych trafień.

1
25'

Próba odpowiedzi Granady. Z pola karnego uderzał Herrera, ale źle trafił w piłkę.

1
1
2
23'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann. Chwila nieuwagi gości i od razu gol. Griezmann do Messiego, a ten strzałem z okolic pola bramkowego w okolice dalszego słupka do siatki. 1:0!

58
31
4
3
6
23'

W dość wolnym tempie Barcelona stara się rozbić defensywę Granady. Brakuje uderzeń. Jedna próba Griezmanna to za mało.

1
1
1
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roberto Soldado.

1
2
1
19'

W końcu strzał. Zagranie do Griezmanna, ten płasko uderzył z ok. 16 metrów. Bramkarz pewnie piłkę złapał.

1
1
1
1
16'

Z prawej strony dośrodkował Messi, piłkę pewnie złapał bramkarz.

2
2
1
3
2
15'

Kwadrans za nami, Granada jeszcze nie zbliżyła się pod bramkę Barcelony.

1
12'

Cały czas optyczna przewaga należy do Barcelony. Gol wydaje się kwestią czasu.

2
1
1
1
9'

W końcu groźnie pod bramką Granady. De Jong zamiast uderzać niepotrzebnie wycofał piłkę. Zabrakło celnego strzału.

1
1
2
6'

Dimitri Foulquier otrzymał uderzenie piłką w miejsce, w które niewielu by chciało. - Chłopaki, gramy! - zapiszczał po chwili.

4
2
1
1
4'

Pierwsze dogranie w pole karne Granady. Zabrakło jednak dokładności i piłkę przejęli goście.

2
1
1
2'

Od początku Barcelona rozgrywa piłkę na połowie rywala. Granada głęboko pod polem karnym.