(0:0)
Zakończony
Lech Poznań
90+1'

Świetna okazja dla Lecha w polu karnym Chrobrego. Zawodnicy Kolejorza zbyt długo zwlekali z oddaniem strzału. W końcu uderzył Joao Amaral, ale ten strzał obronił już Mateusz Abramowicz.

4
1
3
1
1
90'

Doliczone dwie minuty.

1
2
2
89'

Chrobry Głogów. Schodzi: Adrian Benedyczak. Wchodzi: Dominik Piła.

wchodzi Wchodzi
Dominik Piła #77
schodzi Schodzi
1
1
1
89'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale piłkę pewnie wybili obrońcy Kolejorza.

2
86'

Lech Poznań ma sporą przewagę i rozgrywa piłkę. Przed chwilą z dystansu strzelał Jakub Moder, lecz świetnie obronił bramkarz gospodarzy.

4
2
2
1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Skrzypczak. Asystował mu Tymoteusz Puchacz. Puchacz dośrodkował z rzutu wolnego, a z około 5 metrów celny strzał głową oddał Mateusz Skrzypczak, który wczesniej uciekł zawodnikowi Chrobrego. Już 2:0 prowadzi Lech Poznań.

46
30
6
2
4
82'

Chrobry Głogów szuka okazji na gola, ale Lech oddala grę od własnego pola karnego.

1
79'

Chrobry Głogów. Schodzi: Mikołaj Lebedyński. Wchodzi: Gerard Artigas.

Gerard Artigas #10
1
77'

Kolejorz blisko drugiego gola. Znów dobra akcja Joao Amarala. Na bramkę Chrobrego w dogodnej sytuacji strzelał Kamil Jóźwiak, ale Mateusz Abramowicz nie dał się zaskoczyć.

9
3
1
2
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Joao Amaral.

Sporo dobrego do gry Lecha wprowadził Joao Amaral. Pilkarz Lecha wyprowadził akcję Kolejorza, dograł w pole karne do Christiana Gytkjaera. Ten przyjął sobie piłkę, oddał strzał, a futbolówka po rykoszecie wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Lech Poznań.

64
27
7
5
7
74'

Ładny, techniczny strzał niemal z linii pola karnego oddał Kamil Jóźwiak. Dobrze spisał się jednak bramkarz Chrobrego, który obronił to uderzenie.

6
1
1
3
71'

Joao Amaral dośrodkował z rzutu wolnego przed bramkę Lecha. Piłkę pewnie złapał Mateusz Abramowicz.

4
2
1
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miłosz Kozak.

5
2
1
70'
68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Chrobrego. Piłkę wybili obrońcy drużyny z Głogowa.

2
2
67'

Śmielej do ataku w ostatnich minutach ruszył Chrobry Głogów.

3
4
66'

Najlepsza akcja gospodarzy w tym spotkaniu. Marcel Ziemann poradził sobie z dwoma piłkarzami Lecha i dograł kilka metrów przed bramkę Kolejorza. Tam niecelnie strzelał jednak Mikołaj Lebedyński.

3
2
2
1
2
63'

Z rzutu wolnego ciekawy, zaskakujący strzał oddał Szymon Drewniak. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

3
1
4
3
62'

W polu karnym Lecha uderzenie na bramkę Kolejorza oddał Adrian Benedyczak. Uderzenie zostało zblokowane i bramkarz nie musiał interweniować.

1
1
1
6
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darko Jevtić.

Lech Poznań
3
3
2
3
7
59'

Uderzenie z ostrego kąta Macieja Makuszewskiego. Piłka przeleciała jednak obok bramki gospodarzy.

2
1
2
57'

Brakuje wykończenia akcji zarówno jednym, jak i drugim. W drugiej połowie tempo meczu nieco lepsze.

1
1
2
1
55'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Piłkę wybił Tymoteusz Puchacz.

2
2
1
53'

Dośrodkowanie Darko Jevticia w pole karne Chrobrego Głogów. Piłkę pewnie złapał Mateusz Abramowicz.

2
1
1
52'

W polu karnym Chrobrego główkował Christian Gytkjaer. Piłka przeleciała jednak obok bramki.