Błąd Boyaty nie został wykorzystany. Hertha chyba dowiezie zwycięstwo do końca.

1
3
2
90+2'

SC Paderborn 07 walczy o remis do samego końca. Piłkarze z Berlina skutecznie grają w defensywie.

12
2
3
2
4
90+1'

Proeger zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Piłkę pewnie wyłapał Jarstein.

10
4
4
1
1
90'

Doliczone zostały cztery minuty.

8
4
2
3
4
90'

Torunarigha sfaulował rywala przed własnym polem karnym. Może być niebezpiecznie.

2
2
3
2
3
89'

Dłużej przy piłce gospodarze, jednak nie zdołali oddać strzału. Piłka w rękach Jarsteina.

10
4
2
1
4
86'

SC Paderborn 07. Schodzi: Klaus Gjasula. Wchodzi: Sven Michel.

5
85'

Jarstein nie należy do pewnych punktów Herthy. Gospodarze szukają swoich szans, ale wciąż na tablicy wyników jest 1:2.

9
2
2
2
83'
82'

Proeger oddał strzał zza pola karnego. Piłka zmyliła Jarsteina, ale bramkarz zdołał obronić uderzenie.

3
2
2
2
1
81'

Koniec meczu coraz bliżej. Czekamy jeszcze na bramki.

4
1
3
78'

Cunha mógł zagrać piłkę do kolegów, ale wolał zakończyć akcję sam i przeczytał go rywal.

3
1
5
4
8
76'

Piątek znajdował się w polu karnym gospodarzy, zgrał piłkę, ale Maier do niej nie dopadł.

2
10
8
11
75'

SC Paderborn 07. Schodzi: Laurent Jans. Wchodzi: Mohamed Draeger.

1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jamilu Collins.Collins swój błąd naprawiał faulem na Piątku. Zasłużona żółta kartka.

Jamilu Collins #29
SC Paderborn 07
11
5
2
4
70'
68'

1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matheus Cunha.

Darida oddał strzał z dystansu, Zingerle odbił piłkę przed siebie, a następnie obronił dobitkę Piątka! Przy kolejnym uderzeniu był już bezradny. Cunha trafia do siatki i Hertha ponownie prowadzi!

70
27
9
6
10
66'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Schonlau.Schonlau obejrzał żółty kartonik za faul.

Sebastian Schonlau #13
2
2
6
4
1
65'

Antwi-Adjei szukał podaniem kolegów, ale... podał piłkę do rywala.

2
4
62'

Ale zepsuł to Cunha! Próbował podciąć piłkę nad bramkarzem, ale zrobił to nieudolnie i na wysokości zadania stanął Zingerle.

2
1
2
5
3
62'

Kolejna próba Piątka. Przyjął piłkę i oddał strzał, ale przestrzelił~.

6
7
5
6
11
60'

Bardzo lekkie uderzenie Maiera z dalszej odległości. Spokojna interwencja bramkarza gospodarzy.

1
1
2
5
3
58'

Piątek miał swoją okazję! Był kompletnie niepilnowany, ale przestrzelił! Główka Polaka minęła bramkę. Ostrzeżenie dla miejscowych.

6
4
6
11
12
57'

Piątek się zawahał i stracił piłkę na rzecz powracającego do defensywy Proegera.

5
4
4
4
2
56'

Gra toczy się w środku pola. Remis na tablicy wyników, więc zapowiada się ciekawa końcówka. Być może główną rolę odegra Krzysztof Piątek?

8
6
3
3
3
53'

Kolejne ataki piłkarzy SC Paderborn 07. Hertha Berlin musi się szybko obudzić.

3
1
3
1
3
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dennis Srbeny.

Mamy 1:1! Rezerwowy Dennis Srbeny oddał strzał praktycznie z zerowego kąta i... piłka trafiła do siatki. Beznadziejny błąd Jarsteina, który nie pilnował krótkiego słupka.

7
8
1
7
12
50'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Stark.Mamba faulowany. Żółta kartka dla Starka za taktyczne przewinienie.

1
2
2
2
Czy Krzysztof Piątek w drugiej połowie strzeli bramkę?
5
2
1
3
1
48'

Schonlau walczył o piłkę z Piątkiem. Obrońca gospodarzy wybił ją na korner.

1
1
3
1
1
47'

Miejscowi ponownie odważnie zaatakowali. Jaki skutek? Żaden, bo kapitalnie w defensywie czyści Boyata.

1
3
2
2
1
46'

SC Paderborn 07. Schodzi: Ben Zolinski. Wchodzi: Dennis Srbeny.

Ben Zolinski #31
1
1
1
2
czas Druga połowa
45+1'

Mittelstaedt oddał strzał zza pola karnego, ale piłka wyraźnie przeleciała obok bramki gospodarzy.

1
1
2
4
2
45'

Doliczona została jedna minuta.

4
1
1
45'

Powinno być 1:1! Świetna akcja Collinsa, który obsłużył Proegera. Pomocnik gospodarzy oddał strzał, lecz trafił w jednego rywala. Wciąż 1:0 dla gości.

2
1
2
4
43'

Strohdiek się pomylił, ale Piątek nie przejął futbolówki. Polak czeka na błędy rywali.

2
1
1
2
5
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ponownie najwyzej wyskoczył Boyata, ale piłka otarła się od jednego z rywali i przeleciała zbyt wysoko.

1
1
4
2
1
40'

Proeger zagrał piłkę na czwarty metr, ale Boyata wyjaśnił sytuację.

2
3
1
38'

Rekik źle opanował piłkę. Musiał ratować się wybiciem. Powoli zbliżamy się do końca pierwszej połowy.

1
1
3
1
36'

Piątek przetrzymał piłkę. Polak nie miał wsparcia, był osamotniony z trzema rywalami. Hertha w posiadniu piłki, ale straciła szansę na szybki atak.

1
3
2
7
33'

Rekik pomylił się na rzecz Proegera. Pomocnik gospodarzy dośrodkował, lecz bez powodzenia. Piłka poleciała na głowę obrońcy z Berlina.

1
3
31'

Ładne przyjęcie i indywidualna akcja Jansa. Ofensywny zawodnik gospodarzy strzelił jednak obok bramki Jarsteina.

3
4
2
1
29'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale Piątek i Cunha nie dopadli do futbolówki.

1
1
4
6
28'

Stark pokazał, że jest szybkim defensorem. Nie dał się wyprzedzić napastnikowi gospodarzy i przejął piłkę.

6
1
26'

Drugie starcie Schonlau i Piątka. Piłkarz gospodarzy ucierpiał, ale gwizdek miliczy. Gramy dalej.

9
3
3
3
1
25'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Piątka. Polaka uprzedził jednak Zingerle.

4
2
3
2
11
23'

Proeger ładnie przeszedł rywala, ale zatrzymał się na drugim. Dobra asekuracja Herthy we własnym polu karnym.

9
3
1
21'

Cunha szukał drugiego gola, ale piłkę zdołał odbić Strohdiek. Tylko rzut rożny dla drużyny z Berlina.

4
1
1
2
20'

Christian Strohdiek strzelił z dystansu, ale jeden z piłkarzy Herthy wziął uderzenie na siebie.

2
1
1
2
17'

Cunha trafił do siatki po podaniu Piątka, ale... sędziowie zauważyli, że Polak pomógł sobie ręką. Bramki nie ma, nadal tylko 1:0.

1
2
8
11
16'

Christopher Antwi-Adjei wypracował szansę dla Gjasuli. Fatalne przyjęcie pomocnika SC Paderborn 07 i stracona akcja.

4
3
1
2
14'

Po pierwszej bramce gra trochę się uspokoiła. Oba zespoły w posiadniu piłki, konkretów brak.

1
2
1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dedryck Boyata. Asystował mu Santiago Ascacibar.

Do dwóch razy sztuka! Świetna wrzutka Ascacibara prosto na głowę Boyaty i mamy 1:0 dla Herthy! Świetna główka defensora, bramkarz kompletnie zaskoczony.

50
24
6
5
4
10'

Trochę zamieszania w polu karnym miejscowych, jednak Boyata nie zdołał oddać strzału.

1
4
4
4
9'

Pekarik ruszył prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny. To był pierwszy atak przyjezdnych.

5
2
1
7'

Piątek w pojedynku powietrznych uderzył łokciem rywala - Schonlau lekko ucierpiał.

3
1
6
1
6'

Mamba naciskał Boyatę. Defensor Herthy nie popełnił błędu i wycofał piłkę do bramkarza, który wyekspediował ją jak najdalej.

5
3
2
6'

Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Hertha czeka na własnej połowie.

1
1
1
1
3
4'

Ponownie piłkarze SC Paderborn 07. Świetny wślizg Boyaty oddalił zagrożenie.

3
1
2
3'

Odważny początek miejscowych. Strzał Jansa zablokowany przez jednego z obrońców.

4
2
1
2
3
2'

Piłka poza boiskiem. Jako ostatni dotknął ją Stark. Korner dla gospodarzy.

1
1
2
1
2
czas Start meczu
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w tym meczu?
4
1
2
15:04

Oba zespoły wychodzą na murawę! Za chwilę początek meczu.

15:04

W podstawowym składzie gości zagra oczywiście Krzysztof Piątek! Zaczynamy za 15 minut.

3
2
1
Jaki wynik padnie w meczu SC Paderborn 07 - Hertha Berlin?