Media o meczu Polska - Dania: Gang Olsena utopiony w Bałtyku

Maciej Kmita
weszlo.com

Weszlo.com: Da się grać z zębem? Da się. Da się naciskać pressingiem? Da się. I przy okazji da się jeszcze stopniowo odzyskiwać utraconą dumę. Takiej Polski (Polski, a nie jakiejś międzynarodowej łapanki!) za kadencji Waldemara Fornalika w zasadzie nie znaliśmy, bo do tej pory z satysfakcją mogliśmy wspominać tylko mecze jego kadrowiczów z Czarnogórą (2:2) i Anglią (1:1). Dziś od pierwszych minut było widać, że Duńczycy są do ruszenia, ale do przerwy byli bezlitośni i jak mieli w zwyczaju - dawali nam w czerep. Koniec końców zwycięstwo 3:2, niby w meczu o pietruszkę, ale jednak z w miarę poważnym przeciwnikiem.

[photo=136030]90minut.pl[/photo]90minut.pl ograniczyło się do suchej relacji ze spotkania, przypominając, że to pierwsza wygrana biało-czerwonych na PGE Arenie w Gdańsku.