Po kolejnej wpadce Bayernu niemieckie media piszą o Lewandowskim

Bayern Monachium zaliczył kolejne potknięcie na początku sezonu 2022/23. W meczu z VfB Stuttgart ekipa Juliana Nagelsmanna straciła dwa punkty w samej końcówce (2:2) i naraziła się na krytykę ze strony dziennikarzy.

Rafał Szymański

"Bild" - "Bayern podwaja kryzys!"

Dla Bayernu Monachium był to już trzeci kolejny remis na poziomie Bundesligi. Mistrzowie Niemiec stwarzali sobie zdecydowanie więcej okazji bramkowych niż VfB Stuttgart, lecz w drugiej minucie doliczonego czasu stracili gola na 2:2. Po utracie punktów niemiecki "Bild" nie ma żadnych wątpliwości, że podopieczni Juliana Nagelsmanna wpadli w kryzys.

"FC Bayern znowu nie wygrał w Bundeslidze po dwóch meczach zremisowanych 1:1 z rzędu. Jest 2:2 z VfB Stuttgart!" - czytamy. Trener trafił ze zmianami, w drugiej połowie na listę strzelców wpisał się między innymi Chris Fuhrich.

"Wszystko zaczęło się dobrze dla Bayernu. W przerwie trener Matterazzo jednak zareagował, wprowadzając Chrisa Fuhricha, najlepszego piłkarza Stuttgartu ostatnich tygodni. I gra się odwróciła..." - podsumował dziennik.

Czy Bayern Monachium pokona FC Barcelonę?