Prezes PZPN w euforii. "Zrobiliśmy to!"

Reprezentacja Polski jedzie na mundial. Biało-Czerwoni po efektywnej grze pokonali Szwecję 2:0. "Zrobiliśmy to! Jedziemy do Kataru!" - napisał na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza.

PS
Cezary Kulesza WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Cezary Kulesza
W 49. minucie Robert Lewandowski otworzył wynik meczu ze Szwecją, zamieniając na bramkę rzut karny. 24 minuty później popis swoich umiejętności dał Piotr Zieliński, podwyższając na 2:0. Od tej chwili odliczaliśmy minuty do końca spotkania, ale Polacy nie dawali okazji Szwedom choćby do zdobycia bramki kontaktowej.

A gdy wybrzmiał końcowy gwizdek sędziego, Stadion Śląski i wszyscy kibice piłkarskiej reprezentacji Polski wpadli w szał radości. Tuż po zakończeniu rywalizacji euforycznym wpisem w mediach społecznościowych podzielił się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza.

"Brawo Panowie, mamy to!!! Jestem dumny z naszego trenera, sztabu i całej drużyny, świetna robota! Ogromne brawa dla kibiców, którzy stworzyli dziś na Stadionie Śląskim kapitalną atmosferę" - napisał.

"Zrobiliśmy to! Jedziemy do Kataru!" - dodał.

Kulesza tryskał radością także na murawie Stadionu Śląskiego, gdzie reprezentacja celebrowała wielki sukces. Prezes wyściskał Czesława Michniewicza - trenera, któremu powierzył trudne zadanie, a ten wywiązał się z niego w znakomitym stylu.