"Genialne zagranie", "fantastyczna akcja". Zobacz skrót meczu Albania - Polska

Po kapitalnej akcji dwóch rezerwowych reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Albanię 1:0 w eliminacjach MŚ 2022. Zobacz obszerny skrót spotkania, w którym widać m.in. fatalne zachowanie pseudokibiców gospodarzy po strzelonym golu.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mateusz Klich dośrodkowuje w polu karnym do Karola Świderskiego w meczu Albania - Polska w eliminacjach MŚ 2022 Facebook / TVP Sport / Mateusz Klich dośrodkowuje w polu karnym do Karola Świderskiego w meczu Albania - Polska w eliminacjach MŚ 2022
Reprezentacja Polski wygrała mecz o wszystko i awansowała na drugie miejsce w tabeli eliminacji do przyszłorocznego mundialu. Decydujący gol w spotkaniu padł w 77. minucie po świetnej akcji piłkarzy wprowadzonych w trakcie meczu przez Paulo Sousę.

Mateusz Klich, który pojawił się na murawie na początku drugiej połowy, świetnie dostrzegł niepilnowanego Karola Świderskiego, a ten z powietrza strzelił w kierunku krótkiego słupka Albańczyków. Piłka wleciała do siatki tuż obok nogi golkipera.

"I gol, gooool! Ależ to kapitalnie zamyka Karol Świderski!", "Genialne zagranie", "fantastyczna akcja" - emocjonowali się podczas transmisji meczu komentatorzy TVP Sport - Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Chwilę później sędzia był zmuszony przerwać mecz. W kierunku cieszących się Polaków z trybun zaczęły lecieć różne przedmioty. Ostatnie minuty rozegrano po tym jak fani na stadionie w Tiranie nieco się uspokoili.

Całą bramkową akcję, a także inne najciekawsze wydarzenia z meczu Albania - Polska obejrzysz w poniższym skrócie, udostępnionym w mediach społecznościowych TVP Sport:

-> Jacek Kurski uskarża się po meczu Polaków. "Jak zawsze zostaniemy okradzeni"