Bundesliga. Robert Lewandowski znów trafił! Zobacz bramkę Polaka [WIDEO]

Robert Lewandowski absolutnie nie myśli o tym, by się zatrzymać. Podczas sobotniego meczu Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim (4:1) zdobył 24. gola w tym sezonie Bundesligi. Polak ma szanse, by pobić rekord Gerda Muellera.

Mateusz Domański
Robert Lewandowski znów trafił Twitter / Eleven Sports / Robert Lewandowski znów trafił
Wynik sobotniego meczu Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim już w 32. minucie otworzył Jerome Boateng. Nieco ponad dziesięć minut później było już 2:0. Na listę strzelców wpisał się Thomas Mueller, a asystował mu Robert Lewandowski. Do przerwy Bayern prowadził 2:0.

W 57. minucie 24. bramkę w tym sezonie Bundesligi wywalczył Robert Lewandowski. Polak absolutnie nie spuszcza z tonu. Nie brakuje takich, którzy wierzą, że jest w stanie pobić rekord Gerda Muellera, który w sezonie Bundesligi 1971/72 strzelił 40 goli.

Do zakończenia rozgrywek zostało już 16 meczów. Jak łatwo zatem policzyć, by wyrównać rekord Muellera, "Lewy" musiałby zdobywać średnio jedną bramkę na spotkanie.

W sobotnim meczu Bayern - TSG 1899 padł wynik 4:1. Po "Lewym" na listę strzelców wpisał się jeszcze Serge Gnabry.

> La Liga. Ronald Koeman jest realistą. "Nie jesteśmy gotowi na wygrywanie"