Serie A. Koszmarny błąd SSC Napoli. Obrońca długo nie zapomni tego, co zrobił (wideo)

Amir Rrahmani z pewnością będzie mieć koszmary z sytuacją z niedzielnego meczu Udinese Calcio - SSC Napoli. Takich błędów nie popełniają nawet trampkarze.

Robert Czykiel
błąd Amira Rrahmaniego Twitter / ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: błąd Amira Rrahmaniego
SSC Napoli ostatnio nie zachwyca. Podopieczni Gennaro Gattuso znowu męczyli się z niżej notowanym rywalem. Tym razem problem sprawiło Udinese Calcio, ale w samej końcówce udało się wyrwać komplet punktów.

Neapolitańczycy szybko wyszli na prowadzenie po golu z rzutu karnego Lorenzo Insigne. Wynik 1:0 utrzymał się jednak tylko przez dwanaście minut. A wszystko przez koszmarny błąd obrońcy.

Amir Rrahmani postanowił podać piłkę do bramkarza. Obrońca Napoli jednak zrobił to za lekko, więc po chwili do futbolówki dopadł Kevin Lasagna i strzelił jedną z najłatwiejszych bramek w karierze.

Rrahmani jednak może podziękować Tiemoue Bakayoko, który w 90. minucie strzelił zwycięskiego gola dla klubu z Neapolu. Może dzięki temu graczowi z Kosowa się upiecze u trenera Gattuso.

Serie A: dwóch rannych za liderem. AS Roma wymieniła się ciosami z Interem Mediolan >>

Serie A. Stefano Pioli zachwycony po powrocie największej gwiazdy. "On jest wyjątkowy" >>

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)