Sparingi: zwycięstwa Ukraińców, Irlandczyków i Paragwajczyków

W czwartkowych spotkaniach towarzyskich wygrane odniosły reprezentacje Ukrainy, Irlandii oraz Paragwaju, które uporały się odpowiednio z Estończykami, Nową Zelandią i Bułgarią.

Tomasz Rosiński
piłkarze reprezentacji Ukrainy PAP/EPA / SERGEY DOLZHENKO / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Ukrainy
Ukraińcy, którzy w październiku zapewnili sobie awans na Euro 2020, rzutem na taśmę pokonali Estonię. Bramkę na wagę zwycięstwa dla ukraińskiej drużyny zdobył w drugiej minucie doliczonego czasu gry Roman Bezus.

Również skromny triumf odnieśli Paragwajczycy, którzy po golu Miguela Almirona w 60. minucie rywalizacji okazali się lepsi od Bułgarów.

Chociaż Irlandczycy od 30. minuty konfrontacji przegrywali z kadrą Nowej Zelandii, ostatecznie zdołali odnieść wiktorię 3:1.