Dwie czerwone kartki w cztery sekundy! Niecodzienna scena w Argentynie (wideo)

W meczu ligi argentyńskiej pomiędzy San Lorenzo a Unionem Santa Fe sędzia wyrzucił z boiska dwóch piłkarzy ekipy gości. Jednego po drugim. Zobacz, co przeskrobali.

Michał Fabian
czerwona kartka dla Jonathana Botinellego (Union Santa Fe) Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: czerwona kartka dla Jonathana Botinellego (Union Santa Fe)
San Lorenzo pokonało Union Santa Fe 2:1 w spotkaniu ligi argentyńskiej. Gospodarze znakomicie rozpoczęli mecz, strzelając oba gole w pierwszych 20 minutach (Angel Romero, Bruno Pitton). Goście odpowiedzieli przed przerwą, po bramce kontaktowej Ezequiela Bonifacio.

W 82. minucie doszło do niecodziennej sytuacji. Geronimo Poblete (San Lorenzo) ograł przy linii końcowej Damiana Martineza, po czym został przez niego przewrócony. Leżącego Poblete trafił piłką Jonathan Bottinelli.

Sędzia Nicolas Lamolina najpierw pokazał żółtą kartkę Bottinellemu. Za moment w ten sam sposób ukarał - za faul - Martineza, dla którego było to już drugie napomnienie.

Martinez zobaczył więc czerwień, a ledwie cztery sekundy później (!) z boiska wyleciał także wściekle protestujący Bottinelli.