Bundesliga. Anna Lewandowska z córką Klarą na meczu Bayernu. "Gdzie jest tatuś?"

Rodzina Lewandowskich urodziny Klary spędziła na... Allianz Arenie, gdzie Bayern Monachium rozgrywał mecz Bundesligi z Hannoverem 96 (3:1). Robert Lewandowski sprawił córce prezent, strzelając bramkę.

Dawid Borek
Dawid Borek
Anna Lewandowska Newspix / Michał Nowak / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Anna Lewandowska jest częstym gościem na Allianz Arenie w Monachium. Żona Roberta Lewandowskiego żywiołowo dopinguje swojego męża, w sobotę kciuki za tatę trzymała też obchodząca drugie urodziny córka państwa Lewandowskich - Klara.

Nie mogło zabraknąć krótkich materiałów opublikowanych na Instagramie Anny Lewandowskiej. Przy prezentacji drużyn sportsmenka pytała córkę "gdzie jest tatuś?", potem jeszcze wrzuciła z nią wspólne zdjęcie.

Można powiedzieć, że Robert Lewandowski sprawił obchodzącej drugie urodziny Klarze prezent. Piłkarz reprezentacji Polski i Bayernu Monachium strzelił bramkę w 27. minucie spotkania z Hannoverem 96, pokonując bramkarza rywali uderzeniem głową.

Lewandowski otworzył wynik spotkania, później Bawarczycy strzelili jeszcze dwie bramki, koniec końców wygrywając 3:1.