Cała drużyna zapracowała na to zwycięstwo - komentarze po meczu Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie przegrał w Stalowej Woli z miejscową Stalą 2:0. Gracze ekipy ze Śląska byli przygnębieni nie tylko porażką, ale i sytuacją w klubie. Współczuli im zawodnicy zielono-czarnych, którzy jednak nie ukrywali radości z wygranej.

Kamil Górniak

Jerzy Wyrobek (trener GKS-u Jastrzębie): Gratuluje zwycięstwa Stali. O ułożeniu się tego spotkania zadecydowały stałe fragmenty gry i głównie ta pierwsza bramka. Chcieliśmy zdobyć jakąś bramkę, ale dobrze dysponowana defensywa gospodarzy nam na to nie pozwoliła.

Mariusz Adaszek (GKS Jastrzębie): Po pierwszej połowie myśleliśmy, że jesteśmy w stanie ten mecz wygrać. Uważam, że przeważaliśmy w polu. Stalówka wykorzystała stały fragment gry i zdobyła gola. W drugiej połowie zagrali bardzo mądrze i w końcówce wykorzystali nasze błędy.

Tomasz Copik (GKS Jastrzębie): Przegraliśmy, ale walczymy dalej. Nie wiem co mam powiedzieć. Przegraliśmy 2:0, ale mamy jeszcze przed sobą trzy pojedynki i walkower z Kmitą. Będziemy chcieli zdobyć jeszcze jakieś punkty, aby móc utrzymać się w lidze bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych.

Władysław Łach (trener Stali Stalowa Wola): Jestem zadowolony z wyniku. Uważam, że jest to jakiś krok do przodu w wyznaczonym przez nas celu, jakim jest utrzymanie.

Bartłomiej Piszczek (Stal Stalowa Wola): Spotkanie można rzec bez historii. Zdobyliśmy trzy punkty i to się liczy. Współczuję chłopakom z Jastrzębia, że grają za darmo. Na pewno odbiera im to motywacje.

Konrad Cebula (Stal Stalowa Wola): Cała drużyna zapracowała na to zwycięstwo. Wszyscy biegali sporo i zasłużyliśmy na tą wygraną. Należy pochwalić całą drużynę.