Drużyna Łukasza Sekulskiego spadła z rosyjskiej ekstraklasy

Dwa miesiące temu Łukasz Sekulski przeniósł się do SKA Chabarowsk, ale niewykluczone, że latem znów zmieni barwy. Jego drużyna właśnie spadła z rosyjskiej ekstraklasy.

Szymon Mierzyński
Łukasz Sekulski WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Łukasz Sekulski
W niedzielnym meczu 27. kolejki zespół znad Amuru przegrał u siebie z Dinamem Moskwa 0:1, a decydującego gola zdobył w 69. minucie Aleksandr Taszajew.

SKA Chabarowsk ma 13 pkt. i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ze stratą 11 "oczek" do 14. lokaty, gwarantującej udział w barażach o utrzymanie. Tymczasem do rozegrania pozostały zaledwie trzy spotkania.

Łukasz Sekulski zaczął niedzielny pojedynek na ławce rezerwowych i wszedł na boisko w 68. minucie, zastępując Konstantina Sawiczewa.

W sumie 27-letni napastnik wystąpił w siedmiu meczach rosyjskiej ekstraklasy i wciąż czeka na premierową bramkę.

SKA Chabarowsk - Dinamo Moskwa 0:1 (0:0)
0:1 - Aleksandr Taszajew 69'

Czy Łukasz Sekulski powinien pozostać w SKA Chabarowsk na kolejny sezon?