Grzegorz Bonin: Nie jest lekko

Po wznowieniu rozgrywek Nice I ligi po przerwie zimowej piłkarze Górnika Łęczna przegrali dwa spotkania i ich sytuacja w tabeli nie jest dobra. - Póki piłka w grze, wszystko zależy od nas jeszcze, także nie poddajemy się - mówił Grzegorz Bonin.

Artur Długosz
kapitan Górnika, Grzegorz Bonin (na środku) Agencja Gazeta / Jan Kowalski / Na zdjęciu: kapitan Górnika, Grzegorz Bonin (na środku)
- Nie jest lekko. Jesteśmy w samym dole i na pewno nie gra się łatwo, ale walczymy. Póki piłka w grze, wszystko zależy od nas jeszcze, także nie poddajemy się, za tydzień kolejny mecz - mówił po spotkaniu ze Stalą Mielec Grzegorz Bonin, piłkarz Górnika Łęczna.

W tabeli Nice I ligi gracze Górnika zajmują przedostatnie miejsce. Zespół z Łęcznej rozegrał w tym roku już dwa mecze i oba przegrał - w 20. kolejce 0:1 z Wigrami Suwałki, a w ostatniej 0:1 ze Stalą Mielec.

W Mielcu goście dali sobie strzelić jednego gola. - Stal grała cały czas tak samo. Rozciągali szeroko i walili długą piłę za plecy. Raz przeszła ta piłka i wpadła bramka - komentował Bonin.

Stal, która znajduje się w czołówce tabeli, z Górnikiem nie miała jednak łatwo. W drugiej połowie klub z Łęcznej stworzył sobie kilka okazji. - Można powiedzieć, powtarza się kolejny mecz z tym, że w pierwszej połowie było dużo walki. W drugiej musieliśmy zaatakować. Przegrywaliśmy 0:1. Ale niestety nie chciała wpaść - powiedział Grzegorz Bonin.

W 22. kolejce Nice I ligi Górnik Łęczna podejmować będzie drużynę Chrobrego Głogów.

Czy Górnik Łęczna utrzyma się w tym sezonie w Nice I lidze?