Manchester United zapłaci za zachowanie swoich piłkarzy

Football Association zakończyła postępowanie wobec Manchesteru United i nałożyła na klub karę finansową w wysokości 20 tys. funtów. To efekt zachowania piłkarzy podczas ćwierćfinału Pucharu Anglii z Chelsea (0:1).

Szymon Mierzyński
Getty Images / Mark Thompson
W pierwszej połowie sędzia Michael Oliver za dwie żółte kartki wyrzucił z boiska Andera Herrerę i został otoczony przez kilku jego kolegów. Komisja dyscyplinarna zarzuciła Czerwonym Diabłom brak panowania nad swoimi zawodnikami.

To już kolejna w ostatnim czasie kara dla Manchesteru United. Wcześniej zawieszony został Zlatan Ibrahimović, który w trakcie ligowego pojedynku z AFC Bournemouth (1:1) uderzył łokciem Tyrone'a Mingsa.

Wspomniany ćwierćfinał Pucharu Anglii z Chelsea zakończył się porażką ekipy Jose Mourinho, a decydującą bramkę zdobył po przerwie N'Golo Kante.

Weekend hitów w lidze hiszpańskiej: Athletic – Real Madryt, Sevilla – Atletico Madryt, FC Barcelona - Valencia! Zobacz te mecze NA ŻYWO w kanałach ELEVEN SPORTS na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, INEA, Toya czy Netia.

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)