Jagiellonia przegrała na Litwie. Probierz: Nie ma usprawiedliwienia

Jagiellonia Białystok przegrała w sobotę pierwszy tegoroczny sparing z Żalgirisem Wilno 0:1, a jej trener Michał Probierz po meczu komentował: - Nie ma dla nas usprawiedliwienia.

Jacek Stańczyk

Trener odniósł się tymi słowami do skuteczności swojej drużyny. - Nie możemy nie wykorzystywać tylu sytuacji, a później w ostatniej minucie tracimy gola. Szczególnie, że wyszło to z braku organizacji gry. Czeka nas dużo pracy, trzeba poprawić wiele elementów. Mamy jednak cztery tygodnie, żeby popracować. I na pewno się poprawimy - powiedział dla oficjalnej telewizji klubowej Jaga.tv.

Jagiellonia Białystok zmierzyła się z Żalgirisem w Wilnie. Zwycięskiego gola strzelił w 90. minucie Darius Kazubovicius.

Żalgiris Wilno - Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)

1:0 - Darius Kazubovicius 90'

Żalgiris Wilno: Armantas Vitkauskas (46‘ Saulius Klevinskas), Aldas Korsakas, Linas Klimavičius, Georgas Freidgeimas (75‘ Lukas Valvonis), Donovanas Slijngardas (67‘ Dominykas Barauskas), Jurijus Kendyšas (75‘ Darius Kazubovičius), Tautvydas Eliošius (46‘ Mantas Kuklys), Elivelto Ribeiro Dantas (46‘ Danielis Romanovskis), Vytautas Lukša (67‘ Jorge‘as Chula), Saulius Mikoliūnas (61‘ Justas Lasickas), Bahrudinas Atajičius (67‘ Edvinas Baniulis).

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Krzysztof Baran - Matija Sirok, Igors Tarasovs, Marek Wasiluk, Piotr Tomasik - Taras Romanczuk, Jacek Góralski - Przemysław Frankowski, Karol Świderski, Karol Mackiewicz - Łukasz Sekulski. (II połowa): Krzysztof Karpieszuk - Martin Baran, Sebastian Madera, Maciej Liśkiewicz, Jonatan Straus - Dawid Szymonowicz, Rafał Grzyb - Alvarinho, Kacper Falon, Fiodor Cernych - Piotr Grzelczak.