PP: Pechowy debiut Sandomierskiego - bramkarz Cracovii wylądował w szpitalu

Po meczu 1/16 finału Pucharu Polski Dolcan Ząbki - Cracovia (2:3) bramkarz Pasów, Grzegorz Sandomierski trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.

Maciej Kmita

Dla Sandomierskiego występ w pucharowym meczu z Dolcanem był debiutem w barwach Cracovii. 26-letni golkiper trafił do Pasów w lipcu z Zawiszy Bydgoszcz, ale nie wygryzł z bramki doświadczonego Krzysztofa Pilarza i na premierowy występ w barwach pięciokrotnych mistrzów Polski musiał czekać do spotkania Pucharu Polski.

Debiut okazał się być dla niego pechowym. W 43. minucie doznał urazu głowy, przez który nie pojawił się na boisku po przerwie i udał się do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu, a w bramce Pasów zastąpił go Krystian Stępniowski.

Sandomierski przeszedł już badania w jednym ze stołecznych szpitali. Na razie wiadomo, że profilaktycznie będzie wyłączony z treningów przez kilka dni.

PP: "Powrót Króla"! Zjawiński dał awans Pasom - relacja z meczu Dolcan Ząbki - Cracovia