Daniel Sturridge ostrzy sobie zęby na derby: Jestem gotów do gry od 1. minuty

Daniel Sturridge ma już za sobą dwa występy po kontuzji, a w sobotę ostrzy sobie zęby na derby z Evertonem. Anglik nie ukrywa, że czuje się już gotów do gry od 1. minuty.

Szymon Mierzyński
W pojedynkach Premier League z West Hamem United (2:0) i Pucharu Anglii z Boltonem Wanderers (2:1) snajper The Reds wchodził na boisko z ławki i w pierwszym przypadku zdobył nawet gola.- Nie mogę się już doczekać meczu. Czy zagram od początku? Decyzja należy do menedżera, ale jestem gotów na każdą ewentualność, także tę z występem od 1. minuty - zaznaczył na łamach Liverpool Echo Daniel Sturridge.
Reprezentant Anglii wreszcie uporał się z urazami, które trapiły go przez kilka miesięcy. - Mam za sobą ponad tydzień treningów, wystąpiłem w dwóch spotkaniach i nadchodzi moment, w którym będę w stanie pomagać zespołowi w pełnym wymiarze czasowym. Czekałem na ten moment od dawna - przyznał.

Ze względu na problemy zdrowotne Sturridge zaliczył w obecnym sezonie zaledwie cztery występy w Premier League. Strzelił w nich dwie bramki (w starciach z Southampton i West Hamem United).

Odrodzenie Liverpoolu? The Reds najlepsi w 2015 roku, fatalna postawa Manchesteru City

Jakim wynikiem zakończą się derby Liverpoolu?