Wideo komentarze po meczu Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jagiellonia Białystok pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 w meczu 10. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gospodarze prowadzili do przerwy 3:0 po golach Mateusza Piątkowskiego i Macieja Gajosa.

Redakcja
Redakcja

Po przerwie goście rzucili się do odrabiania strat i po dwóch trafieniach Roberta Demjana byli bardzo blisko wyrównania. W końcówce, po fatalnym błędzie bramkarza przyjezdnych, wynik meczu ustalił Nika Dzalamidze. Jagiellonia jest na 6. miejscu w tabeli, ale do prowadzącej Legii traci tylko 3 punkty. Podbeskidzie zajmuje 9. lokatę.

Jagiellonia wygrywa mimo odejścia Quintany. "Wiele można było się od niego nauczyć"
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news Nieudany pościg Podbeskidzia. "Zaczęliśmy grać w piłkę jak było 3:0"
Nieudany pościg Podbeskidzia. "Zaczęliśmy grać w piłkę jak było 3:0"
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news